808 Shares 4758 views

Proste szydełka dla niemowląt: czapki i mitenki Igły

Spójrz na to adorable baby! Przypomina lalkę, a wiele kobiet natychmiast mają chęć, jako dziecko, umieścić go w niewielkiej ilości odzieży. Ten artykuł będzie szczegółowo dziania dla noworodków kapelusze szprychy i rękawicach. Zestaw ten można bardzo szybko podłączyć – każdą rzecz w ciągu kilku godzin. Można to zrobić, i jako prezent dla rodziców noworodka, ponieważ te rzeczy związane z miłości, przydatne dla dzieci od pierwszych dni życia.

kapelusze dziewiarskich dla niemowląt

  • Igły 3,5 mm wybrać numer pętli, które będą pasowały do rozmiaru głowy dziecka w wieku do trzech miesięcy – to będzie wystarczająco długo. Jest to o 35-37sm. Oblicza się w zależności od grubości przędzy.
  • Dzianina ta wzór prostokąta: alternatywną dolną i przednią pętli aż do końca cyklu, następny cykl do tego samego. Będziesz buklirovannoe dziewiarskich. Dziecko kapelusze szprychy należy dziać w taki sposób, że są one bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Dlatego są one bardzo ściśle związane z wyborem przędzy. Pożądane jest, aby korzystać z włókien naturalnych. Produkt nie może być szorstkie szwy.

  • Po provyazhete 4cm ryż wzór, zaczynają na przemian: 1 wiersz – wszystkie pętle twarzy, 2. rzędzie – szmer wszystko. Tak dziać kolejne 5 cm.
  • Zaczynają tworzyć koronę. czapki jazdy mówił do dziecka podobnego schematu dziania kapelusze dorosłą: podzielić liczbę pętli na 6 części. Kontynuować na drutach, ale dzięki serii w każdej części provyazyvayte z 2 pętlami przednich. W ten sposób, płótno zostanie zmniejszona przez 6 pętli w co drugim rzędzie. Stopniowo pozostały tylko 6 szwów być spojone.
  • Zamocować nitkę i udekorować kapelusz dekoracyjne elementy do własnych upodobań.

pewne subtelności

Bardzo ładny wygląd kapelusze dla dzieci z zabawnym węzeł na szczycie. Jak to zrobić? Po zakończeniu dziania kapelusze szprychy dziecka powinien trwać 6 pętli nie zamykać tak szybko, jak w poprzednim modelu. Nadal drutach „linii” dżersejem. Na bokach obszar będzie wycofywana, przypominającą rurkę. Związać około 8 cm i zamknięcia pętli. Zawiązać węzeł.

Ponadto, model ten ma klapę, która jest uzyskiwana dzięki temu, że wysokość prostokątnego części nasadki wzrasta do żądanej wartości klapy. Takie podejście jest bardzo praktyczne – bo jak dziecko rośnie wielkość cap można regulować. Również klapie przydatna jeśli dzianina jest zatrzymał się nagle – nie trzeba ubierać rzeczy.

Mitenki – Knitting dla noworodków

Kapelusze szprychy nauczyłeś się robić, teraz starają się połączyć parę mitenek, które są niezbędne do dziecka w pierwszych miesiącach życia. Dzieci nie są w stanie kontrolować ruch swoich zagród i może zarysować sobie paznokcie. Troska matki przygotował rękawiczki.
Przyjrzyj: rękawica czapka przypomina miniaturowy, więc konieczne jest dziać podobnie. Jedyną różnicą – jest wielkość. Również wykończenie rękawicę podzielić wszystkie pętle na 4 części i stopniowo zmniejszać ich liczbę. Na koniec, należy zamknąć je wszystkie.