236 Shares 6657 views

Spisek z samotności w domu

Świat staje się bardziej skomplikowany technicznie, co stwarza niedogodności w sferze społecznej. Gadżety z Internetem zastępują nas prostą komunikacją z ludźmi. Ale nie każdy jest zadowolony z tego. Ludzie chcą czuć duszę blisko siebie. Więc szukają pomocy z magii, chcą zrozumieć, co spisek jest z samotności, jak to działa, czy to pomaga? Zróbmy wszystko z tobą.


Czy konspiracja pomaga pozbyć się samotności?

Dlaczego ludzie unikają cię, nie chcą mieć związku? Prawdopodobnie człowiek nie może racjonalnie i obiektywnie wytłumaczyć przyczynę swojej samotności. Jest zakorzeniona w aurze, jest bariera, która otacza ich własne pola. A ponieważ uczucia rodzą się z energii, nie można przyciągnąć szczerego zainteresowania. Spisek z samotności to rytuał, który oczyszcza aurę. Nawet nie możesz w to wierzyć, to nadal działa. Specjalne słowa, wzbogacone zapachami i migotaniem świecy, wykopują korek od czakr odpowiedzialnych za relacje (trzecia i piąta). Po odzyskaniu energetyki ludzie zaczynają dostrzegać energię osoby, która wcześniej cierpiała z powodu samotności. To staje się zauważalne, interesujące i tak dalej. Silne spiski samotności nie mogą być od razu odpychane. Oprócz oczyszczania dają pewność własnej charyzmy. Osoba po wróżbieniu czuje się inaczej. Zaczyna doceniać jego osobiste cechy, uświadamia sobie osobliwości, wyjątkowość indywidualności. To również przyciąga potencjalnych partnerów. Wielu psychologów pracowało przez lata w celu dokonania takich zmian u pacjenta. Spisek z samotności pomaga znacznie szybciej i bardziej naturalnie. Nie łamie psychiki, działa z punktu za punktem, w miejscu, w którym występuje problem.

Jak przygotować się na rytuał (teoria)

Pozwól nam zwrócić się do praktyki. Doświadczeni ludzie wiedzą, że bez treningu rzadko mówią. Trzeba kupić magiczne atrybuty, zapamiętać słowa inkantacji lub modlitwy, dostroić. Ale każdy rytuał ma swoje własne cechy. Spisek z samotności w domu należy czytać w dobrym nastroju. Jest to ważny warunek skuteczności. Teraz wszystko zrozumiesz. W magii, siły lub energie są zaangażowane. Niektóre rytuały wykorzystują elementy, inni są związani z egregorami religii, trzecia – polegają na czarnych możliwościach Piekła. Zmiana aury osoby może odbywać się na dwa różne sposoby: dobrowolnie i gwałtownie. Ostatnim przypadkiem jest przyciąganie czarnej magii, na przykład zaklęcia miłosnego. To nie nasza opcja. Spisek z samotności działa na własną siłę czarodziejki. Oznacza to, że specjalna formuła uruchamia proces debugowania struktur pola. A do tego potrzebne są podstawowe siły. Ich wyciek jest niedopuszczalny, w przeciwnym razie nic z tego nie wyjdzie. Dla cierpienia, pesymizmu, łez, gniewu, zazdrości, jest tyle energii życiowej, że nie można stworzyć nowej planety, a nie można wyczyścić czakry. Ale warunek jest jeden – nie wydawać ich na próżno, na ekstra, czyli negatywnych, emocjach.

Praktyczne wskazówki

Aby odmówić niepotrzebnego, niechcianego stanu, następuje na księżyc wędrujący. Energia interakcji między planetą a satelitą ułatwi szybkie oczyszczanie. Wybierz dzień wróżbiarstwa, korzystając z kalendarza księżycowego. Przygotuj wszystkie magiczne atrybuty, które są zaangażowane w rytuał, niech będą pod ręką. Jeśli nie podano żadnego opisu, zapala świece. Pomagają skoncentrować się, porzucić codzienne życie na czas magii. Odrzucić tydzień przed rytmem alkoholu, nadmiernym przejadaniem się, słodyczami i innymi "produktami dla nastroju, a nie nasycenia". To przyczynia się do wzrostu własnej energii. W dzień magii, bądź szczęśliwy. Książki, filmy, muzyka, pływanie w morzu – wszystko pasuje, jeśli tylko będziesz szczęśliwy. Jeśli rytuał jest zalecany do przeprowadzenia wcześnie rano, a następnie pociesz się się wieczorem. Zakazane jest zabronione, jeśli koszmarne koszmary czy senne były wczoraj. Teraz jesteś gotowy do prawidłowego odczytania fabuły z samotności. Poniżej znajdują się specjalne rytuały.

Spisek z różami

Aby otworzyć drogę do swojego przeznaczenia i przywrócić spotkanie z bliżej zawodnikiem, poprowadź taki rytuał. Musisz kupić siedem świeżych róż szkarłatnych lub czerwonych. Nadal potrzebujesz kawałka papieru, długopisu, świec i, jak już wspomniałem, dobrego nastroju. Rytuał wykonywany jest w nocy, w świetle księżyca. Zasłony na otwartym oknie. Włożyć świeczki do stołu, rozświetlić je. W rytuałach, z reguły, czary, spisek, modlitwy są używane. Trzeba uniknąć samotności, jeśli istotę formuły nie harmonizuje z duchem duszy. Wierzący są polecanymi modlitwami, ateistami – spiskowcami. Słowa powinny zareagować w sercu. Jeśli wiernie wierzysz w Boga, to zaklęcie to doprowadzi do dysonansu, co nie zezwala na działanie rytuału. Wskazane jest podejście do opisanego momentu w sposób odpowiedzialny, aby później nie rozczarować się rozczarowaniem. Nasz rytuał zbudowany jest na działce.

Opis rytuału

Musi siedzieć przed stołem, na którym są zapalone świeczki, w wazie znajduje się papier z uchwytem i różami. Oglądaj migotanie światła na chwilę. Spróbuj zatrzymać myśli w twojej głowie. Jeśli się nie uda, marzysz o szybkim szczęściu, wyobraź sobie, jaką radość przyniesie ci miłość. Nie próbuj widzieć w wyobraźni osoby, skupiać się na emocjach i emocjach, które chcesz otrzymywać od komunikacji. Na arkuszu napisz trzy słowa: "Szczęście wzajemnej miłości!". Jednym ruchem, bez podnoszenia długopisów z papieru, zarysuj wyrażenie linią w formie serca. Przy okazji, można używać długopisów lub farb. Na tym zdjęciu trzeba wypełnić liście wszystkimi przygotowanymi różami. Rozebrać się jeden po drugim i ostrożnie stos, nie przestając koncentrować się na emocjach szczęścia i zadowolenia. Przykryj płatki rękami i przeczytaj wykres. Jego słowa to: "Zostaw smutek złych i samotnych gorzkich od niewolnika Pana (imieniem) na wschód, gdzie przepływa rzeka. Latać z zachodu, mój los wraca do domu różami. Ukochane płatki ścieżki, drzwi szczęścia otwarte dla siebie. Amen! ".

Co dalej, aby pomóc szybciej?

Działka jest czytana dokładnie siedem razy. Następnie należy rozłożyć płatki w ciemnym miejscu lub umieścić je w książce. Nadal są użyteczne. I zetnij papier z kopertą, przypieczętuj ją woskiem z świecy i ukryj je, aby nikt go nie widział. Suszone płatki zbierane są w worku, a także przechowywane. Wiesz, ludzie popełniają błędy, myśląc, że tylko spisek działa w wróżeniu. Pieczęcie samotności nie może być łatwo usunięte. Trzeba zdecydowanie działać ostrożnie. Płatki róży codziennie do łazienki dodawane są wieczorami. Liczyć na siedem kawałków. Następnie wyjmij je z wody i zanieś je do skrzyżowania. Tam, rzut, wraz z prośbą, aby przynieść zaręczyny. Tak powinno być zrobione, dopóki nie skończą. Do tego czasu wszystko w życiu zmieni się, jeśli nie zapomnisz, że można tylko wzmocnić w dobrym nastroju.

Działka na trawie

Ten rytuał odbywa się na Iwaniu Kupali. Dzień, w którym w dawnych czasach młodzi ludzie szukali samych siebie. Pomoże Ci w podbiciu potężnego egregora wyścigu słowiańskim. Nie bądź leniwy, wstawaj wcześnie i idź na zioła, mogą być wykorzystywane podczas prowadzenia innych obrzędów, spisków, rytuałów. Samotność można uniknąć, tworząc amulet, który zapewni ochronę przed zazdrością i złością. Nieszczęścia w życiu osobistym są często związane z negatywnymi wiadomościami z zewnątrz, od ludzi niegrzecznych osób. Zioła zbierane są o świcie. Zdejmij buty i chodząc boso na trawie, wybierz tych, którzy lubią to. Łodygi i kwiaty rzucają się na pas, poprosić o pomoc, porozmawiać o Twoim problemie. Wpisz cały bukiet. Ułóż je w suchym miejscu. W najbliższy piątek przeprowadzić specjalny rytuał.

Rytuał dla tworzenia amuletów

Konieczne jest szyć małą torebkę ręcznie z tkaniny bawełnianej. Nie używaj gotowości, robisz wszystko samemu. Piękno produktu nie jest krytyczne. Ważne jest, aby umieścić w niej nadzieję, miłość i światło duszy. Umieść kilka suszonych ziół w worku. Przynieś je do ust i przeczytaj słowa fabuły. Są to: "Panie Jezu! Z wdziękiem modlę się do Ciebie. Ocal los złego, nie pozwól, by miał wiek jednego. Zabierz ze sobą drogę do drzwi, otwórz drogę do władzy. Na szczęście dusza ogrzewa duszę, tak że oko z pasji płonie, aby ciało nie umarło, aby dziecko się urodziło. Weź zazdrość kogoś innego, złość diabła, złe przeznaczenie. Amen! ". Zablokuj torebkę czerwoną wstążką i umieść ją w widocznym miejscu. On uchroni cię od negatywnych i przyciągniesz do bliskiej osoby. I naprawdę, czy relacja się rozwinie, nie zależy od miłości. Powodzenia!