270 Shares 9743 views

Mogę farbować brwi farbowania włosów? Wskazówki i sztuczki

W pogoni za pięknem kobiety uciekają się do wielu sztuczek od czasów starożytnych. I nie zawsze wybrane środki są korzystne dla zdrowia i poprawy wyglądu. Uzyskać co najmniej użycia rtęci, arsenu lub ołowiu, aby dać skórze młodzieńczy i blade odcienie. Na szczęście, medycyna i przemysł kosmetyczny już dawno przeniosła się do nowego poziomu, a pragnienie stosowania niektórych substancji nieprzeznaczonych na pobyt. Czasami kobiety pytają: „Czy to możliwe, do malowania brwi barwnik włosów” Staramy się znaleźć odpowiedź.


Różnice z farb specjalnych

Pytanie może wydawać się początkowo dość dziwne, bo to specjalna farba przeznaczona do brwi i rzęs jaśniejsze. Dlaczego więc używać Farbowanie włosów agenta? Odpowiedź, oczywiście, jest oczywiste – uporządkować brwi i włosy, aby zaoszczędzić pieniądze na zakup produktów. Po tym wszystkim, część środków w butelce jest nieco więcej niż to konieczne, a pozostała pojemność jest wystarczająca, aby obsłużyć jednocześnie brwi. Ale nie byłoby szkoda?

Muszę powiedzieć, że włosy na różnych częściach ciała, ma indywidualną strukturę, tak prosta odpowiedź na pytanie, czy jest to możliwe do malowania brwi barwnik włosów, jest mało prawdopodobne. Agent specjalny jest bardziej oszczędnych komponenty i nadaje się do delikatnej skóry powiek i twarzy. Nawet pomimo faktu, że farba na opakowaniu włosy zawiera informację, że jest on odpowiedni dla skóry wrażliwej, jego substancje składowe nie są wystarczająco dobre do brwi i rzęs.

amoniaku wolny barwnik

Można postawić na tym, że farba nie zawiera amoniak i inne substancje toksyczne, które są miękkie i nie szkodzić skórę i włosy do takiego stopnia. Pewnie, że jest. Nie powodują reakcje alergiczne, podczas gdy pigment jest jeszcze jasne, jak długo nie myć i mieszków włosowych, a pręty nie są tak narażone na agresywne działanie. Następnie jest ona możliwa do malowania brwi kolor włosów bez amoniaku? Oczywiście, ostateczna decyzja jest podejmowana przez samą kobietę, ale brak substancji nie gwarantuje, że nie spowoduje sobie krzywdy. Przede wszystkim konieczne jest uwzględnienie predyspozycją do reakcji alergicznych i oczywiście jakość produktu kosmetycznego.

Koszt farby – klucz do sukcesu?

Nawiasem mówiąc, o jakości. Na półkach sklepu, można zobaczyć wiele pól do od najtańszych różnych cenach – od 70 rubli, do najdroższych, osiągając kosztować nawet do pięciuset. Chodzi zatem do masowej produkcji, a nie zawodowi substancje barwiące stosowane w salonach fryzjerskich.

Oczywiście, cena nie zawsze o jakość, ale nie jest to w przypadku tego Beauty-substancji. Tanie produkty – farba do użytku domowego, które mogą zawierać taką samą amoniak i są uważane za najbardziej agresywne. Droższe są już profesjonalnym. zachowują swój kolor dłużej, mniej psują struktury włosa nie wysusza skóry, a czasami nawet mają działanie regenerujące.

Na przykład, panie często zastanawiam się, czy jest to możliwe do malowania brwi barwnik włosów „palet”? Ten typ jest najbardziej sprzęt gospodarstwa domowego, które nie są zalecane do farbowania włosów na głowie, nie wspominając o brwi i rzęs. Istnieje duże ryzyko, że pęknięcia i wypadanie włosów znacznie wzrośnie i może spowodować poważne oparzenia. Oczywiście, przez takie eksperymenty powinny być opuszczone.

Co o profesjonalnych narzędzi? Czy to możliwe, aby malować brwi farby do włosów „Estel”? W tym przypadku, nie ma jednej odpowiedzi. Opcja ta jest, w zasadzie, nie nadaje się do tak delikatnej skóry. Jednocześnie, jego niewątpliwą zaletą jest profesjonalna linia marki. A to oznacza, że sparing efekt.

Mogę farbować brwi farbowania włosów? opinie

Odpowiedzi można spojrzeć na tych, którzy chodzili na takie eksperymenty. Nawiasem mówiąc, opinie są wbrew powszechnej opinii ekspertów oraz napis na opakowaniu produktów kosmetycznych, w którym stwierdza, że do farbowania włosów do farbowania brwi niemożliwe.

Dziewczyny nie tylko osób zaangażowanych na własną rękę w domu, ale także promowane jako jedyny właściwy sposób do zwalczania bez wyrazu brwi. Twierdzą, że nie pali się i reakcje zapalne nie są przestrzegane, a nałożenie wykorzystania stereotypu specjalnego sprzętu do malowania wyjaśnia dążenie producentów do większego zysku. Po farbą brwi jest znacznie droższe niż zwykle, a jego objętość jest znacznie mniejszy.

metody zapobiegawcze

Na pytanie, czy możliwe jest do malowania brwi farby do włosów, jasne. Teraz warto przypomnieć ostrożności. A jeśli zakupiłeś specjalnego narzędzia, zasady określone poniżej będą istotne dla jego stosowania.

Jak wspomniano powyżej, skóra powiek dość delikatne i wrażliwe, więc zanim wystarczająco dużo zaufania do rąk szczotką i rysuje sobole brwi, powinna przeprowadzić mały test:

  • Nałóż trochę farby na wrażliwej skórze.
  • Wybierz ten, który jest w przypadku alergii nie będzie zbyt zauważalne. Na przykład za uchem lub w zgięciu łokcia.
  • Zazwyczaj badanie powinno trwać 24 godzin, ale jeśli masz skłonność do podrażnień skóry, wyniki pojawią się niemal natychmiast.

Pożądane jest również, aby tweeze brwi przed malowaniem. Na miejscu włosa tworzy małą ranę, nie zauważalne dla oka. Kiedy nieostrożne stosowanie farby będzie się tam dostać, co jest wysoce niepożądane, ponieważ może rozpocząć proces nieodwracalny. W najlepszym przypadku będzie pieczenie i dyskomfort. W najgorszym – ciężkie oparzenia i zapalenia. W związku z tym powstrzymać się od jednej z tych procedur. Regulacja brwi lepiej po zabarwienia, lub zmienić ich odcień przenieść na następny dzień.

Banalne, ale konieczne rada: upewnij się, że farba nie dostała się do oczu. I choć jest to aksjomat, wiele dziewcząt w dążeniu do piękna zapomnieć o tej regule.

wniosek

Mogę farbować brwi farbowania włosów?

Jeżeli jesteś pewien, że nieprzyjemne konsekwencje nie będzie to oczywiście możliwe. Ale jeśli skóra jest podatna na podrażnienia czułości i stałej, to lepiej, aby powstrzymać się od takich doświadczeń zawodowych i specjalistycznych funduszy powierniczych.