651 Shares 9602 views

rzemiosło świata i niespodzianki: jak zrobić shuriken papieru

Shuriken – małe metalowe przedmioty, zazwyczaj w formie gwiazdek lub cztero-, sześcio- i vosmikonechnikov, które były używane przez japońskich żołnierzy rozpoznawczych zastosować ukryte ataki wroga. To było dość brutalny wręcz broń, która może uderzyć w pewnej odległości. Manekin jest takie „ustrojstwo” papierowe łatwo. Aby było to możliwe, i płaskie, i przestrzenny, w «» formacie 3D. Z kolorowego papieru Shuriken nawet master-boxes – jasne, kolorowe, eleganckie.

odmiany papieru

Istnieje kilka opcji, jak zrobić papier shuriken.

  1. Pierwszym i najbardziej prosta: Weź arkusz kartonu, dość duży. Zrób wzornik promień „gwiazdy” kręgu. W formie, oczywiście, tym bardziej, że mają przypominać grabie lub helikopter ostrza. Ich liczba zależy od rodzaju twojej shuriken. Wyciąć promienie. Stosuje się je w górnej części siebie i wywiercić otwór z szydło. Włóż cienki drut i zabezpieczyć przez nią. Promienie szerzyć „foka”, jeden po drugim. Oto jak zrobić shuriken papieru dosłownie 10-15 minut. Wskazówka: każde ostrze pokolorować sposób kontrastujący kolor. W locie, Shuriken-zabawka wygląda bardzo imponująco.
  2. Druga opcja – mistrz rzemiosła na zasadzie origami. Ta japońska oznaczone gwiazdką mogą być odtwarzane przez wrzucenie go na krótkich dystansach. Po dokonaniu kilku kawałków, organizuje konkursy dla całej rodziny – to będzie zabawne i ekscytujące.

A teraz – jak zrobić referat Shuriken gwiazdek: Szczegółowe instrukcje

  • Przygotować kilka arkuszy tetradê czy inny sposób, ale dość ciężki papier. Wyciąć kwadraty z nich. Następnie każdy arkusz składa się na pół i pokroić – otrzymasz 2 prostokąty.
  • Teraz każdy prostokąt ponownie złożyć – razem, ale nie przerywaj. Ale rogi bend – wewnątrz końcówki do siebie.
  • Kolejnym etapem, jak zrobić shuriken papieru: rozkładana puste raz jeszcze, koncentrując się na gotowej linii.
  • Szczegóły gwiazd musi być w stosunku do siebie w odbiciu lustrzanym. Dlatego jednym z wykrojów lewo i połączyć dwie części. Odbywa się to w następujący sposób: po lewej i prawej trójkąt obrabianego przedmiotu, który znajduje się na dole, są umieszczone na podstawie centralnej części każdego z podstawowych trójkątów w module górnym. Cała postać jest nieco przypominający gwiazdę jest podzielony na części.
  • W końcowym etapie środku „łopatek” są kąty konstrukcja wygięte w stosunku do siebie i nabywa Shuriken, w rzeczywistości, tego rodzaju, który musi mieć.
  • Jeśli przed wyzwaniem – jak zrobić osiem-szpiczasty shuriken, trzeba 4 modułów połączonych szeregowo. są one zamontowane, to znajdują się w gniazdach.
  • Teraz trzeba zrobić tak, jak sugeruje się w produkcji po ośmiu „ramion”. E. Jeden gotowy postawić gwiazdkę z drugiej strony, zrobić dziurę szydłem i umieścić je razem w jedną całość. To taki prosty sposób – papieru origami – shuriken i mistrz.

Jeśli w pierwszym siekać nie zadziała – to nie ma znaczenia. Ponowne przeczytanie instrukcji, spróbuj – prawdopodobnie po drugiej lub trzeciej próbie, można to zrobić. Idź za nim, powodzenia!