137 Shares 8526 views

Jeśli masz ból zęba na tymczasowe wypełnienie pomoże Metrogil Dent (instrukcja obsługi)

Uszczelka jest łatwym utwardzeniu tworzywa sztucznego, który wypełnia wnękę zęba w celu przywrócenia jej anatomicznym i wartość użytkową. Obecnie uszczelki wykonane są z różnych materiałów (cement, metal, plastik), a także są one tymczasowo lub na stałe. Wypełnienie tymczasowy jest umieszczony w przypadku, jeśli nie można leczyć ból zęba w danym momencie. To stawia go częściej w celach leczniczych i diagnostycznych. W tym przypadku wnęki zęba określone substancję leczniczą i ma na celu chronić uszczelkę wejście zęba chorobowych mikroorganizmów, ślina i resztki pożywienia.


Jeśli masz ból zęba do tymczasowego wypełnienia?

Wypełnienia tymczasowe terapeutyczne zazwyczaj obejmują leki, które następnie muszą być koniecznie usunięte. Warto pamiętać, że tymczasowe wypełnienie wypada na trzeci dzień po wizycie u dentysty, to nie ma problemu lekarz usuwane po pewnym czasie. Wypełnienie tymczasowy zawsze położyć pewien okres (dzień, dwa tygodnie), po czym musi on być zastąpiony przez stałą. Uszczelnienie diagnostyczne umieszczane na głęboką próchnicą w celu sprawdzenia żywotności miazgi. Jeśli Kilka dni temu mamy tymczasowe wypełnienie i ząb nadal boli, to nie jest infekcja miazgi i wymagają dalszego leczenia kanałów korzeniowych. Aby usunąć bólu u dorosłych, może być stosowany Metrogil Dent. Instrukcje użytkowania produktu pozwala na jego stosowanie w dzieci w wieku 6 lat. Użyciu żelu Metrogil Dent do żucia może być 2 razy dziennie, przebieg obróbki do 10 dni. Żel stosuje się do regionu dziąseł, myte, w wieku około 30 minut, następnie do jedzenia i picia.

Metrogil Dent. Instrukcje użytkowania

Użyj Metrogil Dent możliwe w następujących przypadkach:

  • W przypadku ostrego i przewlekłego zapalenia dziąseł.
  • Kiedy martwicze wrzodziejące zapalenie dziąseł.
  • Kiedy młodzieńcze zapalenie przyzębia.
  • Jeśli owrzodzenia.
  • W procesach zapalnych błony śluzowe (na przykład, podczas noszenia protezy).
  • Kiedy przyzębia i ropnie peridontalnyh.

Właściwe stosowanie Metrogil Dent (instrukcja obsługi mówi dawkę) pozwala pacjentom pozbyć się krwawienie dziąseł i ból przez trzy lub cztery dni.

Metrogil Dent. Przeciwwskazania i skutki uboczne

Lek jest przeciwwskazany u dzieci poniżej 6 lat, a także u pacjentów z nietolerancją indywidualnego chlorheksydyny, metronidazol i innych składników leku. Z objawów niepożądanych można zauważyć rzadkie przypadki bólu głowy, pokrzywka, świąd lub wysypka.

Co oznacza ból pod tymczasowym wypełnieniem?

Odczucie bólu po ustawieniu czasowego uszczelnienie może być utrzymywany przez dwie do trzech godzin, jest powszechną reakcją interwencji dentystycznej obcego. Jeśli nieznośny ból może przeciwbólowe i płukanki przegotowanej wody z dodatkiem soli, sody oczyszczonej i jodu, lub Metrogil Dent. Instrukcja użycia leku umożliwia jego zastosowanie w tym przypadku. Długotrwały ból pod tymczasowym uszczelnieniem mogło być sygnałem takich jak patologiczny przyzębia procesowej miazgi utworzone w wyniku wydłużony. W tym przypadku, z powodu infekcji w sterylnej części tkanki kostnej zapalenie go. Następnie trzeba natychmiastowy dostęp do lekarza i leków, w tym Metrogil Dent dla dzieci i dorosłych, może przynieść tylko chwilową ulgę, zaostrzając sytuacji fakt, że choroba stopniowo staje się przewlekły.

Środki ludowe dla złagodzenia bólu

Jeśli umieścisz tymczasowe wypełnienie i ząb był chory i natychmiast zasięgnąć porady lekarza nie ma sposobu, można wyjąć uszczelkę na własną rękę, delikatnie skrobanie lek i uważając, aby nie uszkodzić ścianę zęba. Od środków ludowej można wykorzystać wywar z szałwii, które powinny być trzymane w ustach przez trzy do pięciu minut. Pomóc pozbyć się bólu na jakiś czas infuzji z melisy i waleriany w równych proporcjach, wystarczy zwilżyć je w waty i umieścić na bolącym zębie. Przez taki sam sposób może być stosowany barwnik korzenia żywokost, stosując zwilżony watę nim chorego zęba. Wszystkie te środki są chwilową ulgę od bólu i nie mają działanie lecznicze, ale dlatego, że przy pierwszej okazji powinien skontaktować się z dentystą, aby zachować zdrowie zębów i zachować piękny uśmiech na długie lata.