633 Shares 2821 views

Parametry, wzrost, waga Anna Khilkevich. Ile lat ma Anna Khilkevich?

Anna Khilkevich to rosyjska aktorka, znana publicznie z pracy w serialach telewizyjnych "Universe Novaya Obshchaga" i "Barvikha". Dzięki znaczącej roli dziewczyna zyskała dużą popularność w telewizji. Pomimo ciągłego zatrudnienia i chronicznego braku wolnego czasu, Anna zawsze wygląda świetnie. O tym, jak jej się powiedzie, artykuł zostanie omówiony.


Podstawowe parametry

Wzrost, waga Anna Khilkevich interesuje wielu wielbicieli jej talentu. Aktorka na ekranie zawsze wygląda szczuple i pasuje. Ale jego wzrost wynosi zaledwie 160 centymetrów. Anya zawsze jest małą dziewczynką, a jej długość nie przekracza 45 kilogramów. Często pytano, jak stara jest Anna Khilkevich. Rola aktorki – młode i stylowe piękno, które właśnie ukończyło szkołę. Trudno uwierzyć, ale w rzeczywistości dziewczynka ma już dwadzieścia osiem lat. Dzięki starannej trosce o jej twarz i ciało wygląda znacznie młodszą.

Problemy z wagą

Anna Khilkevich nie ukrywała, że kiedyś musiała stracić dodatkowe kilogramy. To zdarzyło się w okresie dojrzewania, gdy na wysokości 160 centymetrów dziewczyna ważyła 50 kilogramów. Uważa, że to bardzo dużo. Oczywiście, rolę, jaką odgrywają zmiany hormonalne w ciele i niewłaściwe odżywianie. Dziewczyna przyznaje, że uwielbiała Shawarma w młodości i wchłonęła sztaby czekoladowe w nieograniczonych ilościach.

Później, w wieku lat osiemnastu, Anna Khilkevich, której wzrost pozostawał taki sam, był znacznie cieńszy. Ważył 43 kilogramy i dosłownie wybuchł na wietrze na ulicy. Aby uzyskać masę mięśniową, dziewczyna nawet wypiła piwo ze śmietaną. Zdołała odzyskać dwa kilogramy, a od tego czasu starała się nie tłuszczu. To nie zawsze jest możliwe dziewczyna. Raz wskoczyła do wagi i zobaczyła, że waży 51 kilogramów. Potem przestała jeść, wypiła tylko wodę i szybko zwróciła utraconą formę. Ale w lustrze nadal w ogóle widziała tłustą kobietę. Teraz aktorka wie, że jest skłonna do anoreksji i stara się nie doprowadzić do wyczerpania.

Walka z cellulitem

Jak wiesz, nawet bardzo smukłe dziewczyny nie są odporne na tę plagę. Anna Khilkevich również natknęła się na ten problem. Udało się pokonać "pomarańczową skórkę" przy pomocy masażu o zabarwieniu mocy, niszcząc komórki tłuszczowe i napinając skórę. Procedura ta nazywana jest terapią LPG. W rezultacie aktorka zdołała nie tylko pozbyć się "skórki pomarańczowej", ale także stracić dwa dodatkowe kilogramy, które zatruwały jej życie. Od tego czasu wysokość, waga Anny Chilczewicza jest równa normie. Jednak dziewczyna ma wiele tajemnic, jak zachować się w doskonałej formie. I chętnie dzieli je ze swoimi widzami.

Masaż, sauna i solarium

"Kosmologiem jest mój najlepszy przyjaciel, masażysta jest przyjacielem", mówi Anna Khilkevich. Optymalną wagę można utrzymywać za pomocą różnych procedur. Uwielbia masaż. Mała dziewczynka wyrówna wysokość z wysokimi obcasami, a nogi są bardzo zmęczone. Regularny masaż stóp pomaga radzić sobie z tym problemem. Mimo to aktorka lubi odwiedzać razem z dziewczynami przyjaciółką kąpiel. Są tam dobrze się bawić i dbając o ciało. Jednak z zarośla i peelings dziewczyna stara się nie dać się ponieść – chroni oparzenie słoneczne, które stale podtrzymuje w solarium. Rozumie, że to nie jest bardzo przydatne, dlatego nawilża skórę kremami i napija specjalne witaminy. Być może dlatego, wiedząc, że odpowiedź na pytanie dotyczące lat Anny Khilkevich, wszyscy są bardzo zaskoczeni. Przecież nie można jej dać więcej niż dwadzieścia lat.

Woda pitna

Wielu dietetyków zaleca się rozpocząć dzień przy szklance pijanego wody na pusty żołądek. Anna Khilkevich, której parametry już znasz, w pełni zgadzają się z tym stwierdzeniem. Uważa, że woda jest bardzo ważna dla zdrowia i piękna. Dziewczyna nawet pobrała specjalną aplikację do telefonu, która pomaga obserwować równowagę płynu w ludzkim ciele. Anna codziennie przez cały dzień przekazuje informacje na temat ilości i jakie napoje, a następnie system oblicza, czy ta ilość jest wystarczająca dla organizmu czy też jest potrzebna. Soki i herbata nie liczą, dzień, w którym aktorka pije dwa litry wody. Kawa dziewczyna została wykluczona z diety, ponieważ wyciąga potrzebną wilgoć i obciąża ciało. Jeśli chcesz się pocieszyć, Anna Khilkevich pije Eleutherococcus.

Właściwe odżywianie

Aktorka twierdzi, że jej zawód ma obecnie bardzo dużą konkurencję. Dlatego wzrost, waga Anna Khilkevich jest zawsze w optymalnym zakresie. Zawsze musi wyglądać nie tylko dobrze, ale całkowicie bez zarzutu. Dlatego dziewczyna stara się jeść właściwie. Nie jedzie w tym samym czasie, ale trzyma się oddzielnej żywności. Nigdy nie ingeruje w białka w węglowodany i uważaj na pieczone, mączne, słone, słodkie i wędzone. Majonez i soda Anna nie używa wcale. Wstaje każdego dnia na wadze i, jeśli zobaczy, że dodała funta, natychmiast kawałki porcje. Aktorka zdołała przezwyciężyć swoją pasję do czekolady, którą wcześniej pochłonęła w kilogramach.

Diety

Anna Khilkevich czasami siedzi na dietach. Jednym razem zjadła tylko gryczaną. Po paru dniach w nocy zaczęto marzyć o niej, aw ciągu dnia zapach ciasta i pieczonego mięsa był wszędzie. Zdaniem dziewczyny, jej przyjaciel zdołał utrzymać na jednej kaszy gryczanej przez dwa miesiące. Ona zdołała schudnąć o siedem kilogramów, ale zepsuła jej żołądek, a następnie została potraktowana przez długi czas, ponieważ grupa nie ma wszystkich elementów niezbędnych dla ciała.

A potem aktorka spróbowała kolorowej diety. Wtedy każdy dzień tygodnia można jeść tylko pożywienia tego samego koloru. Doprowadzenie takiego systemu zasilania nie jest trudne, ponieważ menu okazuje się zupełnie inne.

Dieta z Anny Khilkevich

Główną zasadą tej diety jest ułamek żywności. Przeznaczony jest na tydzień. Każdy dzień musi spełniać określony kolor.

  • Poniedziałek. Możesz jeść białe produkty. Może to być mleko, białko jajka, banany, ryż, kapusta, twardy ser, ziemniaki.
  • Wtorek. Musisz jeść potrawy o czerwonym kolorze: arbuz, wiśniowy, czerwona ryba, czerwony pieprz.
  • Środa to "zielony" dzień. Można zjeść zioła, kiwi, ogórki, sałatki i kapustę.
  • Czwartek. Dzień pomarańczowych produktów. Odpowiednie pomidory, rokitnik, pomarańcze, marchewki.
  • Piątek. Musisz zjeść produkty fioletowe. Może to być śliwki, czarne porzeczki, winogrona, bakłażan.
  • Sobota jest "żółtym" dniem. Możesz zjeść cukinię, morele, brzoskwinie, słodkie pieprz, kukurydzę, a nawet piwo (w umiarkowanych dawkach).
  • Niedziela. Rozładowywanie "przezroczystego" dnia. W dowolnej ilości należy wypić tylko wodę bez gazu.

Teraz znasz wysokość, wagę Anny Khilkevich. Jak widać, dziewczyna musi wiele starać, aby zachować się w formie. Życzymy młodej, przystojnej i utalentowanej aktorki nowej ciekawości i widzialnej roli, a także szczęścia w życiu osobistym. Na pewno zasługuje na to.