383 Shares 4708 views

Schemat miejsc w wagonie drugiej klasy. Półki lokalizacja w zarezerwowane miejsce

Większość Koleje dzisiaj klienci wolą, aby przenieść kraj w wagonach drugiej klasy. Popularność takich miejsc zdobyli w pierwszej kolejności ze względu na jego niski koszt. Bilet w zarezerwowane miejsce kosztuje prawie dwa razy tańsze niż w coupe i trzy razy niż w NE. Jazda w takich wagonów wolą nie tylko studenci o niskich dochodach lub emerytów. Kup bilety na tych półkach i po prostu zwykłych ludzi z niezbyt wysokich dochodach. Schemat miejsc w samochodzie z zarezerwowanych miejsc standardem we wszystkich pociągach. Numeracja półkach będących w danym systemie, który nigdy nie jest naruszone.


Ilość półek

Kwestia tego, co program jest drugiej klasy wózek pociągu, oczywiście, zainteresowany w przyszłości większość turystów, którzy nabyli Railways biletów. W szczególności, że odpowiedź na to może mieć znaczenie dla tych, którzy zamierzają udać się do środka transportu po raz pierwszy. Martwić, że jego pułk będzie musiał szukać długo, nie jest konieczne. Wszystkie fotele w zarezerwowane miejsce numerowane kolejno. W każdym z tych wózków ma kołnierz 54. Spośród nich, 18 są z boku – w przejściu pociągu. Inne są grupowane po drugiej stronie 4 w „przedziale”. Położony w rezerwowanych miejsc siedzących w dwóch warstwach. Jednocześnie na każdej górnej półki jest inny – trzeci. Jest on przeznaczony do przewozu bagażu. Jest sklep bagaż i najpierw najniższa półka.

Pomiędzy poziomami w każdej „przegródki” jest stół składany. Wspiąć się na górnej półki może być zwiększona na łożu usytuowane na czołowej stronie (przepływ). Niektórzy pasażerowie w wieku lub kompletne, łatwiej budować podczas podnoszenia nie jest na nim, i na stole. Można to zrobić, ale, oczywiście, nie jest to bardzo higieniczne. Na miejscach bocznych również stolik. Jednak w tym przypadku jest to część składanym dolnej półce.

Jak znaleźć swoje miejsce

Oto półka istnieje w pociągach standardowy układ (drugiej klasy aut). Oczywiście, każdy pasażer w tym samym czasie ma swoje miejsce. Po wszystkich zarezerwowanych siedzeniu – to nie jest jeszcze powszechne karetki. Numer półka jest wskazany w zakupionym bilecie. Różne niejasne dane zawarte w niniejszym dokumencie nie brakuje. Jednak znalezienie właściwej marki nie jest trudne. Na górnej części formularza można zobaczyć tabelę, w której numer pociągu i samochodu określony czas wyjazdu i ceny biletów. Poniżej jest napisane nazwę pociągu (trasy). Ale w trzecim wierszu po prostu wskazuje liczbę lokalizacji. Na dole bilecie można oglądać podczas składu ich przeznaczenia.

Kolejność numeracji półki

Poniżej obrazu przedstawionego drugiej klasy miejscach schematu samochód. Jak widać, liczba w „przedziału” strefa zaczyna się przy wejściu do samochodu. W bok, a wręcz przeciwnie – z WC. W „przedziale” to miejsca, od 1 do 36. 37-54 – a bocznymi ramionami. Dolna miejsce we wszystkich wagonach wszystkich pociągach oznaczonych numery nieparzyste, górna – nawet. W pobliżu komory przewodem tak rozmieszczone półki 1, 2, 3, 4, 53 i 54. 53. czasami wydajności.

Przejść obok toalety i słuchać stale klaszcze drzwiowe mają „szczęście”, które kupiły bilety z miejsc od 33 do 38. W szóstym i trzecim „komory” z półki 9 do 12 i od 21 do 24 okna są nieprawidłowe i dlatego nie można otworzyć. w tych miejscach, w lecie z wietrze jeździć niepowodzeniem.

Jakie miejsce do wyboru przy zakupie biletu

Więc wybrali się na wycieczkę do rodziny, na wakacjach lub w podróży służbowej jest drugiej klasy karetki. Lokalizacje (schemat numeracji), to jest standard. Jakie są półki mogą być uważane za najbardziej wygodne, ale jakim kosztem zakupu biletów tylko przynajmniej? Spójrzmy na to w sposób bardziej szczegółowy.

Przy zakupie dokument podróży jest zwykle kasjerka zapytała co pułk preferuje Pasażer – górną lub dolną. Oczywiście druga opcja większość rosyjskich turystów uważa wygodniejsze. Jednakże, na dolnej półce może mieć cały dzień, aby być blisko sąsiada „z góry”, jako siedziba zarezerwowanego dla niego zasad. Na szczycie półki, choć trudno się wspinać, można bezpiecznie iść sama prawie całą drogę. Ale, oczywiście, całkowicie leżącej.

Najbardziej niewygodne są te półki, które znajdują się na stronie. System siedzeń w samochodzie drugiej klasy pokazuje to wyraźnie. Jeżdżąc na marginalia tu i tam pójść pasażerowie, którzy zdecydują się odwiedzić wc, przedsionek, dial wrzątkiem lub oglądać czas przybycia do danej stacji. W szczególności, niewygodne siedzenia boczne będą na wysokiej obywateli. Długość półki w drugiej klasie samochodu jest zaledwie 180 cm. A jeśli w „Coupe” nóg, można po prostu umieścić w przejściu na marginalia nie działają. W takich miejscach, ludzie zwykle kupić bilety tylko wtedy, gdy „coupe” nie ma ich.

Zarezerwowane siedzenia znikają

Jak widać, planowanie i układ półek w samochodach tego typu są dość wygodne. Chociaż pierwsza klasa one wyraźnie nie stosuje się, aby uzyskać ich do miejsca przeznaczenia względnego komfortu jest nadal możliwe. I w tym przypadku koszt biletu nie jest zbyt wysoka. Wkrótce jednak okazuje się być pytanie o to, co schemat miejsc w wagonie drugiej klasy, traci swoje znaczenie. Szyna Takie półki po prostu nie ma. Fakt, że zarząd Kolei podjął decyzję, aby nie wagony drugiej klasy. Stopniowo, w miarę zużycia, będą one być zastąpione przez dwukrotne Decker. I te samochody są tylko pomieszczenie miejsce. W Rosji już idzie nowe kompozycje z dwóch pięter. Coupe nie są one tak wygodne, jak zwykle. Dlatego bilety i opłaty są tańsze. Jednak, aby zapłacić za wycieczkę do dwupiętrowego pociągu będzie mieć najprawdopodobniej jeszcze trochę więcej niż zwykły stary zarezerwowane miejsce.

wniosek

Schemat miejsca zarezerwowane miejsca w wagonie (ich lokalizacji), więc standard dla wszystkich pociągów. Po patrząc na liczbę półek na bilecie, to jest możliwe do oszacowania, pojedzie jako wygodne. Ale, oczywiście, nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na komfort jazdy. Najważniejszą rzeczą w każdej podróży – to, oczywiście, przyzwoity, przyjaznych sąsiadów na wagon. Tak więc bez względu na to co masz jakikolwiek bilet, Godspeed i dobrej podróży!