487 Shares 7360 views

Irkuck barów: adres i opis

Irkuck Bary chcesz odwiedzić prawie wszystkich mieszkańców. Pobierają ich użytkowników z pozytywnymi emocjami. Tutaj można także słuchać muzyki i spróbować pysznych wybór dań. Przedmiotem artykułu – najbardziej popularnych barów w Irkucku. Powiemy wam o tym, gdzie są i dać im opis.


Popularne bary Irkuck

Rozsądne ceny za dobre jedzenie i doskonałe napoje są przyciągane do tych instytucji dużą liczbę ludzi. Uśmiechnięty i uprzejmy pracowników barów indywidualne podejście do każdego gościa. Niestety, do listy wszystkich instytucji miasta nie możemy. Dlatego przyjrzyjmy się najczęściej odwiedzanych barów Irkucka. Poznasz ich położenie oraz cechy.

„Żubr”

Atmosfera w barze pozwala na relaks i odpoczynek po dniu pracy. Odgrywa ona dobrą muzykę, zawsze sprzedawać świeże piwo, szeroki wybór przekąsek. Jeśli chcesz spróbować doskonałe steki i inne dania mięsne, to powinno się odwiedzić Bar „Bison”. Zapamiętania adres – Górna Nasyp, 145/1. Średni rachunek w barze – od 500 rubli.

„Piwo House”

Otwarty ponad dziesięć lat temu, stało się popularnym miejscem wśród mieszkańców. Każdego roku liczba odwiedzających rośnie tylko. Jakie są jego cechy? Pasek specjalizuje się w kuchni niemieckiej. Co więcej, wszystko jest zaprojektowane w tym samym stylu, począwszy od menu, a kończąc na formie kelnerek. Tutaj można posłuchać na żywo muzyki lub oglądać transmisje sportowe. Średni rachunek w instytucji – od 1000 rubli. Bar znajduje się przy ulicy Gryaznoy, 1.

Harat za Pub

Świeże piwo i wybór przekąsek do niego przyciąga dużą liczbę ludzi. Atmosfera w szkole pozwala studentowi do zapamiętania lat i cieszyć się zabawą w przyjaznej firmy. Menu ma śniadania i obiady. Ciepła i przyjazna atmosfera stworzona przez wysiłki personelu sprawia, że każdy gość czuje się swobodnie. instytucja adres – Bajkał Street, 108.

Winkel-klub

Jeśli szukasz barów Irkuck z parkiecie, radzimy zwrócić uwagę na „klub Winkel”. Znajduje się przy ulicy Lermontowa, 257. Tutaj znajdziesz najbardziej smaczne i świeże piwo i przekąski do niego basturma, frytki cebula i więcej. Hałas i radość, że panuje tutaj, a nie rozmowy, ale taniec na dużym parkiecie będzie mnóstwo.

„Stare Monachium”

W Irkucku na ulicy 3 października, odwiedzający mają okazję zanurzyć się w atmosferze bawarskiej barze. W dużej sali, można oznaczyć świąteczną imprezę lub wesele. Pokój przeznaczony jest dla 200 osób. Small Hall jest doskonałym miejscem do spotkań towarzyskich i romantycznych randek. W barze są zwykle zbierane chcąc poznać nowych znajomych i przyjaciół. W piątki i soboty odbywają się koncerty, które doskonale wynoszą ponad nastrój. Restauracja-bar „Stare Monachium” ma swój własny browar. Od przystawek do piwa po prostu nie może odmówić. Oto tylko niektóre z nich: tygrysie krewetki smażone z czosnkiem; bale ser, boczek; chrupiące skrzydełka kurczaka; czosnek tosty z sosem serowym i więcej.

„Delikatne buldog”

Kto by pomyślał, że w ramach takiego niezwykłego przykrywką Irkucku znajduje się bar karaoke. Dwa piętra i letni taras pozwala każdemu odpocząć tu z dużo komfortu. Fani mogą wybierać zaśpiewać piosenkę z ponad pięciu tysięcy kolekcji. Co jest oferowane w menu? Najlepsze steki gotowane ze świeżego mięsa; ostrygi; kuchni europejskiej, jak również szeroki wybór win z najlepszych regionów winiarskich na świecie. Jest bar przy – Gagarin Boulevard 11.

Irkuck Bary: lista

Bardzo popularne wśród mieszkańców miasta również korzystać z następujących instytucji:

  • "Razguloff" – znajduje się na ulicy Karola Marksa, 34;
  • Amstel – Fridriha Engelsa, 8b;
  • karaoke bar "Nie strzelać do pianisty" – Hasanovsky pasa 1;
  • "Clinch" – Yamskaya, 1/3.
  • MANHATTAN – Karla Libknehta, 121.

Konkludując

Najwyższe wskaźniki odwiedzin wśród wszystkich placówek gastronomicznych na terenie miasta Irkuck mają bary. Recenzje, które opuszczają odwiedzających do witryny, pozwalają zobaczyć. Liczba fanów codziennie wzrasta. Teraz, gdy wiesz, gdzie w Irkucku można kupić alkohol jakości i zjeść smaczny posiłek i dobrego wypoczynku i zabawy w towarzystwie przyjaciół i bliskich.