823 Shares 4755 views

Nowa deska rozdzielcza przez strojenie stary

Prawie każdy entuzjasta samochód, który jest dumnym posiadaczem urządzenia domowego, z pewnością nie raz myślał o tym, co może wyglądać na desce rozdzielczej z tuningu. Może istnieć wiele różnych opcji, które różnią się w zależności od wielu czynników, z których najważniejszymi są gusta i preferencje właściciela.


Dostrajanie panel jest dość złożony proces, który zaczyna się po usunięciu z tworzywa sztucznego, obejmującego żądane elementy. Zdjąć panele mogą być umieszczone na stole (to sprawi, że praca jest bardziej komfortowa). Procedura strojenia wymagają następujące czynności:

– lutownica (ze zdolnością do lutowania i pewnej wiedzy Elektrotechniki będzie również się przyda);

– wstawić w desce rozdzielczej (na właściciela wyboru); Ważne jest, aby zrozumieć, że panel będzie widoczne (to numery i oznaczenia w panelu powinna być widoczna);

– lampy ultrafioletowej, którego długość pokrywa się dokładnie z niezbędnymi parametrami (na przykład lampy są sprzedawane w sklepach komputerowych);

– przewody (mogą być najbardziej powszechne, nie jest dokładnie wymagana moc);

– żarówki z wkładów (muszą być to, co jest już wyposażony w deskę rozdzielczą);

– każdy klej i znacznik fluorescencyjny

Cóż, można przejść bezpośrednio do strojenia. Jest to konieczne, aby usunąć kawałki szkła i plastiku wokół nich, a następnie wstawić strzałki i personelu. Jeżeli otwory w nowych wstawić nie powinny one (wielkość strumienia powinna być nieco większa niż w standardowych modelach, w celu uniknięcia „przyklejania” strzałki).

Teraz trzeba starannie usunąć nominalną podświetlenie, wyjąć płytkę z lamp (w jego miejsce wtedy neon będzie podłączony). lampa neon należy starannie przyklejone do panelu górnego zamiast standardowego i przymocować do górnej części plastikowej ochrony. Po tej kontroli wymaga wytrzymałość konstrukcyjną.

Dalej jest naprawić centralka neon pomocą kleju lub taśmy dwustronnej. To musi być podłączony do miejsca, w którym poprzednio światła w pełnym wymiarze godzin, należy biegunowość. Jeśli płyta nie oznaczone słup, będą musieli ustalić empirycznie. Teraz deska rozdzielcza może być podłączony do urządzenia, aby sprawdzić, czy wszystko działa. Jeśli polaryzacja jest określona prawidłowo, będzie można kontemplować podświetlane strzałki.

Podświetlanie deski rozdzielczej odbywa się za pomocą żarówki, które wymagają dwa urządzenia (na prędkościomierzu wymaga pary, które mogą być podłączone do tego w partycjach, aby małe otwory i podłączyć żarówkę do tego samego miejsca i „neonka”). Tutaj biegunowość nie ma znaczenia. Ale sprawdzeniu projekt na wykonanie powinno być. Jeśli to działa, możliwe jest wytworzenie pasa. Więc upewnij się, że wynik jest zgodny z oczekiwaniami.

Następnie można umieścić wszystko na swoim miejscu. Strzałki powinny być w kilku warstw farby ponad znacznikiem fluorescencyjnym. Teraz zebrać odpowiednią pulpit! Ważne jest, aby wszystko było na swoim miejscu. Po ostatecznym montażu jest cieszyć się jego stworzenie. Ta deska rozdzielcza będzie przedmiotem uzasadnionej dumy!