206 Shares 2752 views

Który laptop jest dobra firma? Co wybrać?

Nadchodzi wielki dzień na zakupy dla siebie lub jako prezent notebooka i zaślepiony? W głowie roi pytania, co do wyboru, co do nawigacji? Który laptop jest dobra firma, a co lepiej nawet nie patrzeć? Wszystko to jest tak indywidualna, że trzeba najpierw zrozumieć, w celu, dla którego został zakupiony.


Do tej pory laptop nie był tylko mobilny zamiennik dla komputera domowego, ale także pełnoprawnym urządzenie do pracy. I tutaj ważne jest, aby zwrócić uwagę na niezawodność. Jak dobrze producent udowodnił popularne, a to zależy od tego, jak długo można pracować na swoim urządzeniu. Tak więc, jeśli chodzi o niezawodność i wydajność w czołówce trzech firm: Asus, Acer i Sony. W tej kategorii cenowej w pierwszych dwóch jest w przybliżeniu taka sama, ale „Sony”, „galopem” daleko do przodu. Która firma jest lepiej kupić laptopa z modeli? Jednym z nich jest potrzebne! Na przykład, na ekranie we wszystkich modelach lub anty-blask lub połysk. Pierwszy działa świetnie na letni dzień bez blasku, drugi nasycenia barw. Sony Vaio zazwyczaj różnią się doskonałą jakość obrazu. Jest on zabezpieczony przed kurzem, rys i pęknięć. W tym samym czasie i kategorii cenowej w tym produkcie – odpowiednio daleko poza 20 tysięcy rubli.

Jeśli praca nie wymaga ciężki obowiązek i stylowy devaysa, można zwrócić uwagę na koszt producentów. Który laptop firma? Dobry producent w przedziale cenowym do 25 tysięcy rubli to:

  • Rover;
  • Samsung (w niektórych modelach);
  • Lenovo.

Ten ostatni, nawiasem mówiąc, zbierać zarówno negatywne i pozytywne informacje zwrotne od klientów. W tym przypadku stosuje się najczęściej do konkretnego modelu. Oznacza to, że trzeba wybrać się w góry, w oparciu o doświadczenia tych, którzy już cieszył się szczególną seria laptopa. Ale nowa seria Jogi wygrał użytkownikom swojej funkcjonalności! To prawda, że nie modele transformatory. O te opinie nie są zbyt jasne.

Który laptop jest najlepsza firma do pracy z plików graficznych? Tu nie ma wątpliwości Apple! Mimo swojej dość wysokim poziomie cenowym „MacBook” Warte swojej ceny. Są one niezbędne dla projektantów, konstruktorów internetowych, fotografów i innych specjalistów twórczych, które wymagają przetwarzania zdjęć, obrazów, układów, filmy.

Co firma to dobry laptop do gier? Nie ma jeszcze być oparte nie na firmę i urządzenia do napełniania. Im więcej kart graficznych, tym więcej gier będzie działać bez problemów. Ponieważ pamięć RAM jest taka sama. Im większa, tym bardziej potężny laptop. Nie wspominając już o liczbę rdzeni i wydał GHz.

Jak wybrać do surfowania w sieci i działa w sieci? Co wystarczająco funkcjonalny? Który laptop jest dobre towarzystwo dla tych celów? Tutaj szczególnie wyróżnić jeszcze Asus model. Po pierwsze, zawsze uzupełniane serii pojawiają się nowe. Po drugie, mają bardzo dobrą i stabilną pracę akumulatora, niezależnie od modelu! Jeśli bateria Samsung «die” po roku aktywnego korzystania z laptopa, Asus około 2-2,5 roku wiernie.

Więc co to jest dobry laptop firma ostatecznie? Ten, który lubisz. To może być opisana jako tysięcy modeli, ale zakochać się w jedno i być z nią tak długo, jak ona nie przejść do złomu. Siła przyzwyczajenia!