126 Shares 5432 views

Jak gotować lody lody w domu: recepturę i technologię

Domowe lody, bez wątpienia – najbardziej deser. To prawda, że jego przygotowanie zajmuje sporo czasu i wysiłku. Ale wynik będzie cię zadowolić i domu, a sama potrawa stanie się tradycją na biurku.


Lody z wanilią

Smak tego deseru jest zaznajomiony i umiłowany przez nas od dzieciństwa. Ale jak zrobić lody lody w domu? Przepis, który jesteś zaproszony, nie jest klasyfikowany jako super-skomplikowane i dość „w zębach”, nawet amatorów z płyty. Składniki potraw są: mleko o wysokiej zawartości tłuszczu, świeże – 1 litr; 50 g suchego, ale także tłuszcz; Krem – 80 g, (o zawartości tłuszczu co najmniej 35%!) masło – 60 g Cukier waniliowy – 30 g waniliowy – 1 saszetka (lub pod 3), świeże żółtka – 8 sztuk (150 g), sproszkowanego cukru – 250 g, w postaci perełek jest ukształtowany tak, lody. W domu (przepis jest na 10 porcji) jego produkcja jest ograniczona do 30 kulek z wymienionej liczby produktów. Dlatego też, jeśli deser trwa dłużej, wzrost składników w stosunku do pierwotnych ustawień. Chłodny lody nie powinna być mniejsza niż jeden dzień. Stąd, aby zacząć od nowa religijnym obrządku traktować życzliwie. Więc: wymieszać oba rodzaje mleka są dodawane do puli śmietany i masła, które muszą być najpierw pokrojoną w cienkie kliny. Wypełnić z cukrem i wanilią. Niech mieszanina dojdzie do wrzenia. Kiedy to nastąpi, trzeba wpisać jedno żółtka i wlać proszek, cały czas mieszając. Aby dodatkowo nie trawią lody lody, domowe receptury zaleca ściśle obserwować temperaturę. Mieszanina powinna wrzenia przez około 5 minut w temperaturze 85 stopni, jest nie większy, a stałe mieszanie łopatką lub drewnianą łyżką. Następnie PAN szybko umieścić na lodzie do szybkiego chłodzenia. Po tym, lody idzie na dzień w lodówce. Następnego dnia, dużo konieczności przechodzić przez sito, aby upewnić się, że nie pozostanie losowe grudek. Następnie wlano ją do zamrażalnika i mieszać do uzyskania pożądanej konsystencji. Łyżka w kształcie kulki, walcowane w płatkach kokosowych i umieszczone w spodku lub miski lodów, specjalne wazony. Więc przygotuj lody lody. W domu, przepis przypomina przed podaniem polać Berry Balls słodki i kwaśny syrop, miód lub koniak. Jest to bardzo smaczne z szampana lub świeżych owoców, herbaty.

lody kawa

Wielki deser okazuje, jeśli stosować się do zaleceń cieście francuskim. Są one szeroko reklamowane lody przepis na lody maker „Sundae kawy.” Głównym sekret to – w doborze dobrych kaw. Kompozycja z następujących składników: Proszek cukru – 300 g; Żółtka – 8 sztuk; kawa instant – 75 g; Mleko – 1 litr, 200 g kremu. Rondla wlać mleko. Gaz jeszcze nie działają. Rozpuścić kawę z mlekiem. Teraz zaczynają powoli, aby go ogrzać. Już ciepło, dodać śmietanę i zagotować. Zdjąć patelnię z ognia i cieszyć się żółtka. Przepis Ice Cream „Sundae kawa” radzi pokonanie żółtka z cukrem w bujnej piany, a następnie powoli umieścić w gorącym mleku. Wystarczy wymieszać cały czas, inaczej żółtka koagulacji. Ponownie, mieszaninę wprowadza się w płomieniu i podnieść temperaturę do 85 ° C. Proces nie kończy się mieszanie. Wymaga to jedynie drewnianą łopatką. Po 5 minutach wyłączyć gaz, przyszły krem do włosów sito przejść i chłodnym miejscu – na lodzie, a potem w lodówce. Po jednym dniu, lody muszą być odprowadzane do zamrażalnika i ubij całą masę powietrza do porowatego konsystencji. Rozszerzony w wazonach i wprowadza suchy kruche.

Eksperyment, spróbuj, Lucky You desery!