231 Shares 5324 views

Adobearm.exe: co to jest proces, a co to jest?

Niewątpliwie wielu ludzi, którzy korzystają z programu do odczytu i edycji plików PDF, do czynienia z usługą, nieustannie wisi na drzewie wykonywanego w tle procesów. Jest to odniesienie do pliku Adobearm.exe. Co to jest i dlaczego ta usługa jest uruchamiana automatycznie z „poniekąd”, teraz w oczy. Wzdłuż drogi, zostaną one podane pewne zalecenia w celu rozwiązania problemów związanych z tym procesem.

Adobearm.exe: co to jest proces?

Przede wszystkim, każdy użytkownik musi zrozumieć produkty, które praktycznie wszystkie komercyjne, do których ma zastosowanie oprogramowania przez korporacje jak Adobe, w tle ustawić swoje własne środki aktualizacji, w rzeczywistości, obserwując obiektywność dowolnego zainstalowanego produktu w systemie firmy.

Ogólnie rzecz biorąc, mamy usługę Adobearm.exe. Co nie jest trudno zrozumieć, biorąc pod uwagę fakt, że proces ten jest „updater”, czyli moduł jest po wydaniu aktualizacji dla konkretnego produktu, takiego jak Adobe Acrobat Reader lub Acrobat Manager. Z tego wszystkiego jako takiej roli pomocą aktualizacji oprogramowania , proces ten nie gra, ale raczej rodzajem „przypomnienia” (po kilku źródeł interpretowane jako zmniejszenie ARM alarm, co oznacza „lęk”.

Faktycznie, moduł ten jest aktywny, a jako „dzwonek alarmowy”, gdy chcesz zaktualizować jednego lub innego produktu firmy Adobe.

czy proces jest związany z aplikacjami Adobe?

Należy liczyć się z tym, że usługa nie stosuje się do wszystkich produktów dewelopera.

Ma ona zastosowanie do większości aplikacji i pakietów oprogramowania, takich jak Adobe Acrobat Reader (), itp Innymi słowy, to odnosi się do wszystkich dokumentów tekstowych programów rozpoznających z elementami wbudowanymi graficznych. W tym przypadku leczenie odbywa się wyłącznie na oficjalnej korporację zasobów.

To samo wirtualne studio Adobe Audition wymaga aktualizacji tylko zawodowe, ale nie w wersji „kreknutoy”. Jest to raczej, że otrzymuje z komponentami czytelników, zdolnych do pracy z pliku PDF. Niemniej jednak, to wciąż „wisi” w pamięci proces jest, delikatnie mówiąc, nudne. Jednak sama usługa może nie zawsze być związane z produktami jest Adobe Corporation. Wiele wirusów wprowadzić system jest poprzez aktualizacjach maskarada, nawet w przypadku, gdy zainstalowany jest oficjalny klient.

podejrzewa się, że wirusy

Niestety, ani systemu Windows nie jest w pełni ubezpieczony przed zagrożeniami przebicia. Ten plik jest wykonywalny lub maskarady jako proces malware może być stosowany dość poważne obrażenia. Nie, to nie chodzi o wyłączenie komputera. Ale tutaj jest problem z „szpiegów”, „konie trojańskie” lub „robaki”, które mogą wykraść informacje lub przejąć kontrolę nad komputerem zdalnie, w tym przypadku pojawia się bardzo wyraźnie.

Co zrobić, jeśli zauważysz podejrzane procesu w tej samej „Menedżer”? Tak, wystarczy użyć specjalnych narzędzi skanowania komputera. Dlatego konieczne jest, aby rozpocząć regularne wyłącza (zestaw), antywirusowe, nawet tytułowego dewelopera, a dopiero potem rozpocząć skanowanie.

Programy narzędziowe, takie jak KVRT z „Kaspersky Lab” musi używać niestandardowych i dogłębna analiza (nawet przenośny Program pozwala ustawić te ustawienia).

Adobearm.exe: jak wyłączyć proces prostszy sposób?

Ale zwróćmy na możliwość odłączenia usługi. Oczywiście, jeśli to naprawdę oficjalna „updater” w ustawieniach pop-up stale czujny, można użyć parametru ustawienia jak „Nie przypominaj mi” i wyłączyć system w ogóle.

Jednak to nie zawsze działa. Faktem jest, że w niektórych przypadkach o błędach Adobearm.exe że system jest traktowany jako krytyczny, choć na ogół nie ma związku z funkcjonowaniem systemu Windows i nie ma. Najczęściej, może to wynikać z wpływu na aplikacji biurowych, które są bezpośrednio związane z formatem PDF (tego samego szablonu lub eksportowanych dokumentów Word).

Z drugiej strony, jeśli jest to naprawdę działa oficjalne aktualizacje instalatora, problem błędu może być spowodowane banalnego powodu – brak komunikacji lub połączenia z Internetem w pewnym momencie.

W odniesieniu do wyłączenia w systemie Windows 10, można używać tego samego „Menedżer zadań” w sekcji, w której zostanie wybrany składnik startowy, a przycisk znajdujący się w prawym dolnym rogu, jest całkowicie odłączony.

Dla systemów poniżej „dziesiątki” (chociaż dla systemu Windows 10 takiej decyzji zastosowanie) używania msconfig poleceń, podawanej w menu „Run» (Win + R). Ponownie, na karcie startowej do wyłączenia tej usługi powinno być.

aktualizacje doposażenia Adobe

Tak więc, badaliśmy proces aktualizacji Adobearm.exe. Co to jest, jak sądzę, bardziej lub mniej wyraźny. Teraz, zamiast epilogu – jeden punkt o aktualizacji innych zainstalowanych produktów.

Możesz być pewien, że każdy program to deweloper ma ukrytą możliwość uruchamiania aktualizacji online. Może to nie jest wyrażona jako pewnego rodzaju akt Update.exe, ale może być obecny w trybie uruchamiania, na przykład, w zakresie stosowanych przez biblioteki dynamicznej łącza, który ma związek z „updater”, lub w formie usługi MSC. Opcje mogą być całkiem sporo.

Ale jeżeli poważna zmiana, aby wyłączyć (lub usunąć go w ogóle, jest korzystne dla ogółu), a następnie zaktualizować produkty Adobe trzeba ręcznie. Ale tu warto zauważyć jeden ważny fakt. Aktualizacja popularnego Adobe Flash Player Plug-in będzie odbywać się na bieżąco, niezależnie od tego, czy usługa jest uruchomiona lub nie Adobearm.exe.

Można, oczywiście, aby wspiąć się na rejestrze pod HKLM oddziału, gdzie to drzewo aby wybrać folder Uruchom, a następnie wyłączyć uruchomienie wszystkich usług związanych z tym deweloperem. Ale myślę, że nie jest to najlepszy sposób, żeby interweniować w działaniu systemu.