425 Shares 8585 views

Genetyka nie może poradzić sobie z rakiem

Niektóre komórki prawie nie reprodukować, podczas gdy inni wręcz przeciwnie, w szybkim tempie. Niektóre komórki nie zatrzymują się chemioterapii, a inni wręcz przeciwnie – natychmiast umrzeć. Ale tak czy inaczej, te komórki są zbudowane z tego samego genu, że naukowcy jeszcze nauczyć się zarządzać w celu wyleczenia choroby jak rak.


To taki wniosek można było zobaczyć w popularnym czasopiśmie Science, że autorzy badania wyjaśniają, że na tym etapie rozwoju medycyny, naukowcy nie są jeszcze w stanie zaoferować światu lekarstwo na raka i sugerują, że leki otrzymane przez Genetyki nie będzie w stanie pokonać tę chorobę.

Podobnie jak to, czy nie, to jest genom raka może wyjaśnić sposób, aby rozwiązać sytuację. Ale nowe badania stwierdzi, że sposobem na rozwiązanie tego problemu nie leży w płaszczyźnie DNA choroby. Obecne sposoby leczenia dążyć do identyfikacji komórek, które wynikają z mutacji zaczynają się dzielić w niekontrolowany sposób. Okazuje się, że po prostu trzeba znaleźć te cząsteczki, które są odpowiedzialne za mutację i wtedy farmaceuci znaleźć lekarstwo, które poradzi sobie z tych źródeł choroby.

Na tej podstawie, na przykład jako lek Xalkori Pfizer (nowotwór płuc) i leku Gleevec Novartis (przewlekła białaczka szpikowa). Ale może nadszedł czas (i to zwykle przychodzi), gdy te leki przestają działać, co do zasady, w takim przypadku przyjmuje się, że komórki nowotworowe uzyskano nową mutację, przeciwko którym leki po prostu bezsilni.

W tym badaniu, naukowcy byli zaskoczeni tym, że komórki raka okrężnicy zachowują się bardzo różnie, chociaż były one pierwotnie identyczne mutacje miał wrażenie, że ta różnica nie miał żadnego znaczenia. Było to sprzeczne z istniejącym zinstytucjonalizowanej przekonaniu, że geny są odpowiedzialne za działania poszczególnych komórek guza, a dla samej działalności hodowlanej i ich odpowiedzi na chemioterapię.

Jako genetyk Dzhon Dik mówi autor badania, jeżeli DNA – nie jest jedynym źródłem rozwoju guza, możemy tylko przypuszczać, że jeśli chcesz leczyć raka, to potrzebne leki, które powinny być oparte na cechach non-genetycznych.

Nie wdając się w szczegóły badania, możemy zauważyć, że naukowcy byli naprawdę zaskoczeni zachowaniem guzów nowotworowych w jelicie grubym. Jako reakcja na istniejących leków na komórkach nowotworowych zachowywał się po prostu nieprzewidywalne.

Inni naukowcy i eksperci chwalili badania i potwierdzają pogląd, że poszczególne terapię – duży Bobble, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę formę, w jakiej jest on prezentowany publicznie.

Inni wierzą, że taki wynik był do przewidzenia, ponieważ wzrost komórek nowotworowych zależy od wielu parametrów zewnętrznych, w tym, na przykład, środowisko, i będą jednym z decydujących czynników, które w końcu pokaże jak być skuteczną terapią w leczeniu raka.

Badacze uważają, że powód jest: w fazie, w którym komórka jest (reszta, podział wzrostu); genów, które biorą udział w takim czy innym czasie; czy istnieje dostęp z tlenem określonej komórki oraz innymi czynnikami nie genetycznych.

Na przykład, leczenie może być kierowany do komórek Przelew z uśpionego fazie propagacji fazę, ponieważ staną się one bardziej wrażliwe na chemoterapię, które w zasadzie jest skierowany na bystrorazmnozhayuschiesya komórek.

Naukowcy uważają, że nowotwór musi być leczona terapeutyczne na poziomie molekularnym.