738 Shares 927 views

Holistyczna karma dla psów: przegląd, skład gatunkowy i opinie

Właściciel, który rozpoczął psa powinien nie tylko prawidłowo dbać o niego, ale również zapewnić mu zrównoważonej diety. Można karmić zwierzątko domowe jedzenie, ale jeśli nie masz czasu na przygotowanie zbilansowanych posiłków dla zwierzęcia, naturalne jedzenie zawsze może zastąpić Holistic karma dla psów. Są one najlepiej ze wszystkich i wykonane wyłącznie z najwyższej jakości produktów.

Charakterystyka pasz z holistycznym

Słowo „holistyczna” jest tłumaczony z języka greckiego jako „holistyczne”, że w stosunku do układu zasilania jest zbilansowana dieta. Do wytwarzania produktów sucho jedzenie, jadalne dla ludzi. W takiej zawartości mięsa żywności waha się od 50 do 80%. Każdy producent – ich własny przepis na suchej karmy. Mogą one zawierać kilka rodzajów mięs, ryb, rozmaitych warzyw, owoców i jagód, a także wiele ziół, ziaren. Nie bezzernovye paszy.

Co to jest RSS Holistic klasa? Należą karm super-premium autor najnowocześniejszych technologii z zachowaniem wszystkich składników odżywczych. Jest to nowe innowacyjne podejście do karmy dla psów, która jest oparta na instynkcie dzikich zwierząt, które jadły mięso polowali. Jedzenie było dobrze i pastwisko – dzikie zioła i jagody. Wszystkie produkty w preparatach paszowych są minimalne obróbka cieplna, zachowują całą swoją wartość odżywcza i smak, jak najbliżej do naturalnego. Sucha karma nie zawiera środki aromatyzujące, barwniki i inne substancje szkodliwe dla organizmu zwierzęcia.

Weterynarzy zaleca się stosowanie tego pokarmu dla psów, rzadko wychodzą na ulicę, a ci uczniowie, którzy chodzą tylko na smyczy.

Od składu suchych karm

Holistyczna karma dla psów są w stanie zapewnić swoim zwierzęciem ze wszystkich niezbędnych materiałów dla ich egzystencji. W wyniku ich zużycia zwierzę czuje się dobrze, wyróżnia się doskonałym zdrowiem i ma dobry nastrój.

Składniki pasz są podzielone NaturCroq, oznacza to, że produkt może być spożywany nie tylko zwierzęta, ale także ludzi. Tutaj wyraźnie wskazać, jakie mięso lub ryba znajduje się w suchych produktów spożywczych, tych produktów i działa jako źródło tłuszczu zwierzęcego. Zapotrzebowanie na dostarczenie białek roślinnych brązowy ryż, groch lub soczewicy. Nawet w suchych pokarmów dodać zioła, jagody, owoce i warzywa, nasycając jedzenie dla psów z dodatkowych witamin, mikroelementów i błonnika, który normalizuje układ trawienny. Bardziej całościowego zawierać pół nasycone kwasy tłuszczowe, takie jak kwasy omega-3 i omega-6.

Przybliżony skład paszy specjalne:

 • mięsa odwadnia jagnięcina (jedną trzecią całkowitej kompozycji);
 • świeże jagnięcina;
 • owies;
 • jabłko;
 • warzywa (marchew, ziemniaki);
 • groszek;
 • zioła (mięta, cykoria, koper).

Jest w stanie dostarczać zwierzęciu wszystkich niezbędnych materiałów Holistyczna karma dla psów. Jego skład różni się od innych dobrze zrównoważony i wszystkie składniki są minimalne obróbki cieplnej.

Cechą wyróżniającą od całościowego paszy

Holistyczna karma dla psów ma masę przydatnych funkcji i ma kilka charakterystycznych cech. Przede wszystkim jest to:

 • zrównoważony skład;
 • brak niezidentyfikowanych składników;
 • z wyłączeniem środków zawierających gluten;
 • zamiast używać tylko drogich form białka, tanie, produkowane z produktów ubocznych;
 • Nie zawierają substancji chemicznych takich jak barwniki, środki zapachowe i środki konserwujące;
 • Nasycenie suchej paszy witaminy, minerały i probiotyków.

Wszystkie pasze Holistic zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami psa, jego mobilność rasy, wieku, stanu fizjologicznego i zwierząt. Ze względu na wysoką wartość odżywczą takiej żywności jest spożywane dość oszczędnie. Są najbardziej przydatne i zdrowej żywności, co pozwoli psu zachować zdrowie na długie lata.

Holistyczna karma dla psów: lista

To jedzenie pojawił się na półkach w sklepach zoologicznych niedawno, ale ze względu na jego skład wysokiej jakości udało się zdobyć przychylność wielu właścicieli psów w tym kraju. Sucha karma dla psów Holistic Premium kosztuje więcej niż inni, ponieważ ma całkowicie naturalny skład, poniżej są marką, pod którą sprzedaje podobny jedzenie:

 • Canidae. Made in USA. Ma szeroki zakres psów różnych ras. Jest to klasyfikacja według wieku i aktywności psa. Produkt składa się z kurczaka, jagnięciny, indyka i ryb morskich.
 • Holistyczne mieszanka. Kraj pochodzenia: Kanada. Wyprodukowany dla psów we wszystkich etapach jej życia. Wsad przetwarzanie przechodzi stopniowo w niskich temperaturach. Na rufie wszystkie właściwości użytkowe produktów naturalnych.
 • Timberwolf. Sucha karma jest made in USA. Kanał produkowane dla różnych psów wiekowych. Są one łatwo trawione zawierają duże ilości białka i niską zawartość węglowodanów. Wzbogacony o cennych substancji.
 • Legacy Wartościowanie tradycji. Wyprodukowane w Kanadzie. Zawiera trzy źródła białka, jest łosoś, kurczak i jagnięcina. Różnią się one w wartości energetycznej: dla dużych, średnich i małych ras. Istnieją kategorie dla dorosłych psów i szczeniąt.
 • Power of Nature. Produkcja – Niemcy. Gotowe pasze o wysokiej jakości jagnięciny, kurczaka i ryb. Jedynym zboże, które dodaje – jest ryż.
 • FirstMate. Karma produkowana w Kanadzie. Mają zrównoważony skład. W swojej strukturze całkowicie pozbawione upraw. zawiera ona do 70% białka.
 • Grandorf Sensitive opieki. RSS z Francji. Hipoalergiczne. Są to zarówno z dodatkiem zbóż, a bez nich.

Opisano również znaczniki można znaleźć w sklepach marek paszowych, takich jak Applaws, Acana, Grandorf, BELCANDO, FARMINA N & D, Earthborn holistyczne, Orijen, Golden Eagle, Pronature Holistic, Orijen i innych.

Ocena z holistycznym pasza dla zwierząt

Dowiedzieć się, co najlepsze jedzenie Holistic Dog pomóc ocenę produktu. Jeśli ta lista nie jest jakiś znak, to nie znaczy, że produkt jest słabej jakości, po prostu, że jest mniej popularne. Tak, karma dla psów rankingu Holistic klasy jest następujący:

 1. Acana.
 2. Artemis Holistic.
 3. Canidae.
 4. GO! Natural Holistic.
 5. Innova Evo.
 6. Orijen.
 7. Pronature Holistic.
 8. Grandorf.
 9. Teraz Fresh.
 10. 1st Choice.

Dane feed korzysta z sierści psa jest gruba i piękne. Normalizuje proces trawienia. To przyczynia się do zachowania jej zdrowia. Pozwala to pies wesoły i pozostać aktywne.

Karma dla psów „Pronatyur Holistic”

Jednym z najbardziej popularnych marek z holistycznym paszy, opracowane z wykorzystaniem najnowszych biotechnologii jest Pronature Holistic. W przypadku żywności produkcji użyto tylko świeże mięso i ryby, zboża – brązowy dziki ryż, owies i jęczmień. Pasza zawiera zioła, warzywa i owoce, które nie tylko dać jedzenie korzenny smak, ale także nasycić go użytecznym witamin i minerałów.

linię zasilania dane są podzielone na kategorie. Ten kanał:

 • dla szczeniąt;
 • Dla dorosłych psów wszystkich ras, poprawia stan skóry i sierści;
 • dorosłe zwierzęta bez dodatku zbóż;
 • zwierzaki od 1 roku do 7 lat, mieszkające w pomieszczeniach i na zewnątrz;
 • starsze psy i nieaktywnych.

Pomimo faktu, że marka ta nie jest podział paszowych psów rasy, suchej karmy, można wybrać w zależności od wieku zwierzęcia i jego aktywności.

Suche Acana żywność (Kanada)

Sucha karma dany znak wykonany jest z natury biologicznej zwierzęcia. Eksperci firmy twierdzą, że psy są przystosowane, pomimo ich udomowione tylko jeść mięsa. Dlatego w diecie jak najwięcej zachować naturalny smak mięsa. Zakres dostaw obejmuje produkty dla szczeniąt, dorosłych, starszych psów i zwierząt w każdym wieku. Zapewnia bezzernovoe żywność dla zwierząt domowych.

Regularne spożywanie takiej paszy normalizuje przemianę materii, ma pozytywny wpływ na wszystkich procesów życiowych zachodzących w organizmie psa. Poprawia kondycję włosów psa, jego skórę, zęby. Taka dieta, bogata w białka, witamin, makro- i mikroelementów sprawia, że pies szczęśliwy i zwinny, przedłuża jego żywotność, utrzymuje zdrowie.

Sucha karma dla szczeniąt

Holistyczna karma dla psów może być udzielona nie tylko do dorosłych zwierząt, lecz szczeniąt od miesiąca życia. Jeśli szczeniak jeszcze nie wybuchł zębów, jedzenie namoczone w wodzie. Po pojawieniu się kły, że już można żuć na nim i suche. Zazwyczaj taka żywność jest podzielona na żywność szczeniąt małych, średnich i dużych ras.

W jednym roku życia dla psów jest bardzo ważne, zbilansowana dieta jedzenie. Jako część surowca umieszcza się świeże mięso, jajka, ryby, warzywa i owoce, w minimalnym stopniu przetworzony podania. Taki pokarm różni się wysoką zawartością białka, ile potrzebuje pieski do budowy masy mięśniowej. Jedzenie dla szczeniąt musi zawierać minimalną ilość węglowodanów.

Karma dla starszych zwierząt

Sucha karma Holistic zajęcia dla starszych psów mają na celu poprawę zdrowia i przedłużyć życie. Dla takiego psa jest bardzo ważne, dieta składająca się głównie z mięsa. Taka dieta jest w stanie utrzymać beztłuszczową masę mięśniową zwierzaka. Premii posuwu dla takich zwierząt są niskie w węglowodany, który zapobiega pojawianiu się i rozwoju cukrzycy, zapobiega otyłości. Dla tego ostatniego powodu paszy całkowicie wykluczona zboża, a te ziarna, które są wykorzystywane w produkcji suchej karmy, mają niski indeks glikemiczny.

Składniki zawarte w kompozycji w ilości od całościowego paszy niezamrożone i nie zawiera środków konserwujących i innych środków chemicznych. Maksymalne użyteczne dla organizmu starzenia psów.

Recenzje Holistic domowych klasy spożywczej

Karma super-premium Holistic jak wiele psów. Liczba hodowcy twierdzą, że zwierzęta jedzą je z wielką przyjemnością. Punkt do stanu paszy, jak również obecności nie tylko mięso, ale także jajka, ser, olej roślinny, dużą ilością warzyw. Wszystko to sprawia, błyszczącą sierść zwierzęca, normalizuje stolce, poprawia trawienie. Pomaga zachować zapach psa i schudnąć.

Negatywną opinię o takiej paszy, zbyt. Właściciele psów pamiętać, że niektóre psy z regularnego stosowania suchej karmy holistyczne Wystąpiły problemy z oczami, zacząłem się wspinać wełnę i swędzenie skóry, a niektóre zwierzęta i nie wyjść z tej mocy. Ponadto, ludzie zgłaszają wysoką cenę takiej żywności, ale mówi się, że ze względu na wysoką wartość odżywczą jest w pełni uzasadnione, jako pasza dla zwierząt dać mniej.

Koszt produkcji

Holistyczna karma dla psów są stosunkowo niedawno, a zatem reklama dla tego produktu nie jest jeszcze dostępne, ale pomimo tego, wszystkie główne sklepach zoologicznych są gotowi zaoferować naszym klientom tego produktu.

Średni koszt suchej karmy zależy od punktu sprzedaży, marki i kompozycji. Tak, Acana (2 kg) jest w przybliżeniu warta w rejonie 1300 rubli za tę samą ilość karmy Applaws sklepach zoologicznych prośbą o około 900 rubli. Produkt GO! Naturalne Holistic napełniania 2,72 kg hodowców psów będzie kosztować 1500 rubli, a 2,27 kg Orijen będzie kosztować w przedziale 1650-2000 rubli.

Holistyczna karma dla psów – jest to najlepszy pokarm dla zwierząt, co jest porównywalne we wszystkich swoich naturalnych wskaźników. Nie skąpić na temat jedzenia, bo kupując jakości karmy dla zwierząt domowych, można zaoszczędzić najważniejsze dla niego – zdrowie.