806 Shares 8017 views

Lista wszystkich modeli Vaz

Wszystkie modele VAZ samochodzie „Lada”, a później Lada, były znane nie tylko w ZSRR, ale także za granicą. Ta wersja jest 2107 do 2014 roku, został wyprodukowany w Egipcie. W Home Maszyny postrzeganej prestiżu, właściciele byli zadowoleni z nabytych jednostek.


gatunki seryjne w przeszłości

Pierwszy model pamięci „Ziguli” został nazwany „grosz”. Ta nazwa została nadana w zależności od liczby 2101. nowego samochodu osobowego Vaz oryginalne wzornictwo raz. Okrągłe reflektory złowionych do gustu wielu kierowców.

Wersja 2102 miał dobrą zdolność. Nośniki warzyw, części zamiennych i innych towarów trzeba kupić te samochody. Popyt był utrzymywany dzięki niskiej cenie i prostocie obsługi.

Wszystkie modele VAZ (2103, 2104, 2105) od dawna odbywają się wśród liderów. Zastąpiony przez bestsellerowej – „Six”, który stał się na pewien czas symbolem agresji. Piąta wersja zmian w modelu 2107, który dzisiaj można znaleźć na rynku wtórnym.

Nowa wersja sprzedany

Wszystkie modele Vaz najlepiej sprzedających, były sprzedawane pod godłem LADA. Nowoczesne usprawnienia zaszły dzięki współpracy z fabryką „Renault” firm „Chevrolet” oraz „Nissan”. Innowacje stają się atrakcyjne XRAY marki i Vesta, z projektu, nie gorsze od rozwoju zachodnich i azjatyckich.

Znaleziono popularne samochody:

  • Granta lub VAZ-2190 – ustanowiony producentów zastąpić klasyczną „Siedem” i „pięć”. Obliczenia przeprowadzono na wersji gospodarki miłośników samochodów. Jednak niedawny wzrost cen doprowadziły do wzrostu w modelu kosztów. W konsekwencji, utrata zainteresowania odbiorców, gdy rynek jest zdominowany przez wyższej jakości modelu koreańskiego i chińskiego pochodzenia.
  • Kalina lub VAZ-117, 1118, 1119. Zapotrzebowanie Hatchback jest do tej pory ze względu na modne zaokrąglonych kształtach wnętrz i na zewnątrz. Poszczególne elementy wewnątrz i przeprowadzono niemieckich producentów.
  • Priora lub VAZ-2170 posiada wysoką wiązki wyposażenia dodatkowego. Eksperci wybrać silnik 106-konny, aby doświadczyć uroku prowadzenia krajowego.

Posiadają wysoką wersję przekrój:

  • Lada 4×4 to wspólna z „Chevrolet” finalizuje słynny „Niva”.
  • Largus była pomysłem "Reno" i VAZ ( "Harmony"). Wszystkie modele mają taką samą konstrukcję wewnętrzną kabiny pasażerskiej i podobieństwa poszczególnych części ciała z samochodów Logan i Sandero.
  • Lada 4×4 miejska jest repliką klasycznego „Niva”.

Niepublikowany wersja zakładu

Nie wszystkie modele VAZ dostał produkcję. Są tacy, którzy zrobili tylko dla muzeum. Należą do nich "Lada Roadster". Wersja podstawowa z samochodu została założona w 2108 z składanym dachem, ale był produkowany tylko 500 sztuk. W Rosji nie zostały sprzedane.

„Lada Silhouette” przygotowuje się do zastąpienia modelu 2116, ale jeszcze nie zaplanowano produkcję samochodu seryjnego. Dłuższa wersja Lada-2110 jest rodzajem wnętrza limuzyny ma przyjemny wygląd i komfort. Maszyny te są określane jako obiekt klasy luksusu.

„Lada C” nie przeszedł testu na zwrot i przerwano. Samochód "Oka" analog WHA został wprowadzony w 2002 roku. Lada 2151 model został nazwany „Classic”, powstała na podstawie pierwszej i drugiej serii „Lada”. Ale sprzedaż samochodów nie stało.