186 Shares 9826 views

Plamienia w połowie cyklu.

Kobiecego ciała – bardzo trudno jest zbudować sieć oddziaływań hormonalnych, więc jeśli jeden łańcuch jest osłabione, a cała komunikacja jest zaburzona.

Samica przeciętny cykl to 28 dni 5-7 dni od ich wystąpienia odrzucenia nabłonek – miesiączki. Cyklicznego procesu zależy od wielu czynników, w tym pogody. W ten sposób staje się jasne, że zaburzenia miesiączkowania mogą wystąpić nawet podczas przeziębienia.

Przejawem tych zaburzeń może być kulminacyjnym krew w połowie cyklu. Wynika to nierówne dojrzewanie śródbłonek macicy, lub niewydolności hormonalnej. Częściowe odrzucenie nabłonka może wskazywać, że stan zapalny zaczyna się w łonie matki.

Powody międzymiesiączkowe wydzieliny.

  1. Plamienia w połowie cyklu może wystąpić z powodu pęknięcia powłoki rosnącego pęcherzyka podczas owulacji. Zazwyczaj krwawienie nie jest zbyt duża i następnie pojedynczy, ostry ból. W pewnych sytuacjach lekarze mogą diagnozować apopleksji jajników, które mogą być mikroskopijne i rozległe. W tym przypadku konieczne jest, aby obserwować kobietę w szpitalu co najmniej 24 godzin.
  2. Stres i depresja może również powodować plamienie w połowie cyklu. Wynika to z faktu, że przerwane związek z kory mózgowej, który jest odpowiedzialny za powstawanie początkowego poziomu cyklu menstruacyjnym kobiety. Tak więc, każdy niekorzystny czynnik wpływający na psychikę kobiet, ale to nie wpływa na zdrowie fizyczne, może spowodować rozwój międzymiesiączkowego krwawienia lub odwrotnie brak odrzucenia endometrium.
  3. Zaburzenia hormonalne i plamienia w połowie cyklu pomiędzy mieć jasną skutkowy. Większość kobiet wie, że każda nierównowaga hormonalna prowadzi do zmiany liczby i czasu trwania „miesiąca”. Dlatego choroby endokrynologiczne i zaburzenia narządów wewnętrznych towarzyszy nieregularne cykle.

Ginekolodzy często spotykamy sytuację, gdy kobieta zaczyna lub przestaje wykonywać hormonalnych środków antykoncepcyjnych, a to pociąga za sobą niezwykłe wyładowania między „co miesiąc”. Proces ten można nazwać solna czy izolacja nie jest obfite i zatrzymać po kilku dniach.

Poronienia, poronienia i przedwczesnego porodu – również naruszenie poziomu hormonów w organizmie kobiety. W takiej sytuacji, w izolacji w środku cyklu może towarzyszyć ból ciężkości dolnej części brzucha. Jeśli kobieta zauważa, że kwota przeznaczona do krwi wzrasta lub ból rośnie, konieczne jest, aby skontaktować się z lekarzem, ponieważ mogą zacząć krwawić obficie.

Muszę powiedzieć, że w pierwszych tygodniach ciąży (gdy kobieta nie wie jeszcze o jego sytuacji), mogą również wystąpić częściowe odrzucenie endometrium, ale emisje te nie mogą być nazywane miesiączki. Czasami lekarze mają do czynienia z sytuacją, w której kobieta w ciąży zaczyna poronienie, którą bierze za opóźnionego rozpoczęcia „miesięczny”, powodując poważne komplikacje mogą się pojawić.

  1. Każda kobieta powinna wiedzieć, że każda mała manipulacja ginekologiczne może wywołać krwawienie w środku cyklu. Należą do nich: ustawienie wkładki, kauteryzacji szyjki macicy za pomocą wszelkich środków, skrobanie, usuwanie polipów i nawet przezpochwowe USG. Dlatego też, jeśli wystąpią jakiekolwiek nietypowe wyładowania, ale dzień przed minęło żadnego egzaminu, nie mają czasu na panikę. Te krwawe oddzieloną musi kończyć się 24 godzin później, kiedy stało się obfite lub towarzyszy ostry ból, to najlepiej skonsultować się z lekarzem.
  2. Plamienia w połowie cyklu, który przeszkadzał kobietę regularnie, mogą być spowodowane przez IPP, więc najlepiej jest przejść szereg badań na obecność drobnoustrojów chorobotwórczych.