159 Shares 6038 views

„Live” lalka: jak zrobić owsiankę dla niemowląt Bon. Jak dbać o zabawki

Lalka – najlepsze zabawki dla dziewczynek, ponieważ tworzy się w dziecięcej takiej jakości jak opieki potrzebnej w przyszłości w jej roli jako żony i matki. I, oczywiście, dziewczynka często wybierają prezent lub PUP Barbie. Ale dziś, zabawki sklepy oferują kupić lalkę, która znacznie przekracza zwykle możliwe. To się nazywa niemowląt Bon.

zabawka na żywo

Bon niemowląt – mechaniczne lalki, które pije z butelki, płacz, jedzenie owsianki i sika w pieluchach lub w garnku. Na zewnątrz, wygląda jak nowo narodzone dziecko. Producenci starali się, a może była na równi z żywym dzieckiem – musi być czas, aby swaddle, kąpać się i pójść na spacer z nią do opalania. A co najważniejsze – do pasz. I tak wiele matek Właściciele takich zabawek obawiają się pytanie jak zrobić owsiankę dla lalek niemowląt Bon. Zestaw zawiera butelkę z dyszami, brodawek, pieluchy, pot, płytka z łyżką, znacznika na ramieniu i metryki karku i zabawek. Lalka zamyka i otwiera oczy, śmiejąc się, agukaet, ssanie sutek, przesuwając ręce, nogi i głowę, pissing i pooping w pieluchy lub puli. Ponadto, może być bezpiecznie myć i kąpać, bo nie boi się wody. I zrobić to lepiej po jedzeniu.

Jak karmić lalkę?

Karmienie Doll dotyczy dodatkowych akcesoriów i sprzedawanych oddzielnie. Owsianka jest wykonany z mąki pszennej, glukozy i skrobi, dzięki czemu jest bezpieczny dla dziecka. Jak zrobić owsiankę dla niemowląt Bona? W misce wlać 1 łyżka. l. wody powoli wlać zawartość uniknąć grudek i dobrze wymieszać. Gotowe kleik karmić lalkę. Ją trzeba kupować, można stworzyć własną. Jak zrobić owsiankę dla niemowląt Bona domu? W tym celu, jedną łyżkę wodorozcieńczalnych 1 łyżeczka skrobi. Skrobię można wymienić z mąki pszennej lub rozdrobnionymi ciastka dzieci. Niektóre matki karmić Właściciele lalki dla dzieci Bon zbóż dla dzieci. Głównym warunkiem jest to, że jest ciekła, a także rozcieńczonych w wodzie.

Jak dbać o niemowlaków Bon?

Uważny znajomość instrukcji dla lalki uczyni usługę trwałe zabawki. Najważniejsze, aby pamiętać – to jak zrobić owsiankę dla niemowląt Bona jak karmić, napoje, pomoc lalkę, aby pójść do toalety i wypłukać wnętrze rurki po karmieniu. Podczas karmienia lalki powinny leżeć i pić stojąc i wyłącznie czystej wody. Aby to zrobić, włóż butelkę głęboki otworzyć zawór do picia. Aby poszła do toalety, należy usiąść na nocnik. Należy także myć lalkę w środku, ale to nie było w pobliżu dziecka.

Jeśli wiesz, jak zrobić owsiankę dla niemowląt Bona, można mieć pewność, że nie pozostanie głodny. Co najważniejsze, jedzenie na pewno do płukania wewnątrz lalki, w przeciwnym razie nie będzie nieprzyjemny zapach i grudki, co doprowadzi do złamania zabawek.