217 Shares 4337 views

Grota – to … Groty w przyrodzie i we wnętrzu

Art Design nie jest na miejscu i wiele domy wiejskie zostały urządzone jaskinie. Dają mistykę i tajemnicę terenu, a także ozdobić go. Ale niektórzy nie w pełni zrozumieć, co to jest. Wiele osób uważa, że jaskinia – jaskinia lub kopiec kamieni. Dlatego konieczne jest, aby zrozumieć, co to jest ta koncepcja, a tam gdzie to ma miejsce w naszym życiu.

Znaczenie „grota”

Według słownika, grota – małej jaskini, która ma szerokie wejście. Często „pozostawia” pod ziemią. Ponadto, ponieważ objętość może być nazywany więcej miejsca w jaskini, która rozpoczyna się po wąskich przejściach. Również dziś, pojęcie to obejmuje małą dekoracyjny budynku do dekoracji parków. Jest to określone w postaci sztucznej jaskini (nie może wejść). Jako dodatkowy wystrój ozdobiony małym wodospadem.

Ale między tymi dwoma pojęciami (jaskinia i grota), istnieją wyraźne różnice. Grota zazwyczaj pojawiają się w skorupie ziemskiej w wyniku ekspozycji na strumienie wody. Mogą mieć wąskie przejścia, które łączą się z długimi korytarzami rozproszone. Mają od jednego do kilku wyjść zewnętrznie. Dziś w niektórych jaskiniach są starożytne rzeźby skalne, które rzeźbione starożytnych ludzi. Ale jaskinia – to coś innego. On zwykle ma szerokie wejście. Choć może on wejść do ziemi, jej długość jest niewielka. Ponadto, grota może być w zwykłej jaskini. Pielgrzymi, którzy podróżują do takich miejsc, mogą być postrzegane po wąskiej jaskini właz nagle pojawił się duży hol, który jest nazywany grota.

Największa grota

Od wielkości tych miejscach mogą być różne od siebie. największy pod względem grocie został znaleziony. To miejsce znajduje się w chińskiej jaskini Mao Rum. Jego wielkość była mierzona za pomocą specjalnego systemu laserowego. Wynikiem jest 10780000 Cu m3. Interesującą rzeczą jest to, że wejście do klasztoru znajduje się pod wodą. On jest gorszy pod względem Sarawak grota, która jest w Malezji. Ale mimo że jest mniejszy, jego powierzchnia jest uważany za większy niż w Mao Rum.

groty solne

Dziś krąży formę rekreacji odwiedzenie jaskiń solnych. Procedura ta nazywana jest Haloterapia. W tej chwili, łatwo dostać bilet do podziemnej groty solnej. Będąc tam przynosi poprawę ciała, które często cierpią z powodu przeziębienia, alergii, zaburzeń snu i wielu innych problemów. Te jaskinie są wyposażone w zaawansowane technologie dla gości było to przyjemne miejsce kurs terapeutyczny.

Jaskinie we wnętrzu

Dziś często w parkach i na prywatnych działkach budowane sztuczne groty. zazwyczaj przypominają dużej skoczni z układaniem kamienia naturalnego. Nachylenie groty, można zrobić trochę wspinaczki. Taka konstrukcja pozwala wizualnie zmienić krajobraz, natura nadać nowy wygląd. Często grota jest ozdobiona małym wodospadem, co stwarza dodatkowe magii. projektowanie wytwarzać można zaprojektować wyspecjalizowana firma. Jeśli chcesz, aby taki projekt może być na własną rękę, nie potrzebują dużo kosztów finansowych. Ale wygląda na oryginalną i drogiego grotę. Ważne jest, aby pamiętać, że na małych obszarach, takie obiekty są prawdopodobnie nie nadaje, ponieważ zajmują one dużo miejsca. Ponadto, przed rozpoczęciem samodzielnej budowy groty, ważne jest, aby zastanowić się, czy ten pomysł będzie pasować do wnętrza miejscu.

Ale oprócz ozdób ogrodowych, grota do dekoracji wnętrza pokoju. Oczywiście, taka konstrukcja byłaby w postaci małych, ale efekt będzie tworzyć niesamowite. Zazwyczaj te „małe” groty do dekoracji akwarium. Wyglądały efektywnie nie zatyka produkty rozkładu wody (na przykład, w przeciwieństwie do rozdarcia) oraz ryby, takie jak do obierania. Ważne jest również, że po podłączeniu trochę wyobraźni, „dom” grota może być wykonana we własnym zakresie.