321 Shares 6034 views

Karen Hachani: biografia tenisowy. jego ocena

Karen Hachani urodził się 21 maja 1996 w Moskwie. Jego matka została studiuje medycynę, a ojciec grał dla zespołów siatkówki wśród profesjonalistów. Link do tego sportu w przyszłości utalentowany tenisista pojawił się w trzech latach, kiedy jeszcze bardzo małe, Karen zaczęła szkolenie w przedszkolu. To było wtedy, że rodzice postanowili wysłać syna do lekcji grupowych w tenisa, gdzie dzieci były zatrudnione.


Hachani Karen: A Biography. Pierwsze kroki w tenisie

Kiedy Karen miał cztery lata, mógł kontynuować rodzinną tradycję i studiować medycynę. Głównym zwolennikiem był to dziadek przyszłego tenisa. Ale Karen powiedział mu, że może stać się jednym z najlepszych sportowców, które będą starsze.

Podczas studiów w szkole, Karen nie różniły sukcesy w tenisa podczas uczestniczenia w różnych konkursach. Wynika to głównie ze względu na fakt, że chłopiec wzrosła stale rośnie. W 2008 roku Karen wzrosło w okresie letnim o 12 cm, co znacznie dotkniętych jego koordynację. Przez trzy miesiące przebywał na długich sesji treningowych z myślą, aby przyzwyczaić się do nowego rozmiaru.

Według ojca, jako chłopiec, Karen miała krótkie panowanie podczas gier. Zostało to wyrażone przez rzucanie rakiety na korcie, jak i zły uwag wobec sędziów. Jednak z biegiem lat, Karen przeanalizował swoje zachowanie i stać się bardziej zrównoważone. idole Karen były rosyjski Marat Safin i argentyńskie Juan del Potro. Jego hobby to tenis, można oznaczyć zainteresowanie wydarzeniami sportowymi. Ulubiona drużyna w piłce nożnej, Karen jest hiszpański „Real Madryt”, jak w koszykówce, imponował zespołowi nas „Miami Heat”.

Sukces w junior Roland Garros – 2013

Z wysokiego wzrostu, Karen Hachani, wykonane splash na junior turnieju francuskiego Roland Garros w 2013 roku. Udało mu się pokonać najlepszy w rankingu konkursu – australijski tenisista Nick Kirgiosa.

Na początku 2013 roku rosyjski tenisista zaczął trenować w Chorwacji kierowanego przez Vedran Martic, który był związany z Goranom Ivanishevichem. Dzięki moim trenerem Karen spotkał się z legendarnego sportowca.

Karen osiągnęła wielki sukces w 2013 roku mistrzostw Europy wśród juniorów w grupie wiekowej do góry do 18 lat. W konkursie singli, zdobył medale na najwyższym poziomie. Kiedy Karen miał 17 lat i 157 dni, był znany jako najlepszy młody rosyjski tenisista, który miał debiut w ATP.

Osiągnięcia w tenisa dla dorosłych

Nazwa Karen stał się znany w kręgach po szerszych Moscow Kremlin Cup w 2013 roku. Karen Hachani – tenisista miał silny serbskiego Janko Tipsarevic, który w tym czasie był członkiem najsilniejszych ośmiu tenisistów według rankingu. Jednak na etapie ¼ ostatecznego pokonania przeszkodę dla utalentowanego młodego sportowca stał Iva Karlovic. Przedstawiciel Chorwacja w dwóch setach z wynikiem 4: 6, 0: 6 pokonany Karen.

W październiku 2013 r Hachani mam prawo do reprezentowania Rosji w Pucharze Davisa pasuje strefę Evroafrikanskoy. Rosjanie w walce okazał się być najsilniejsze tenisistów z RPA Dean O'Brien. Od tego czasu regularnie uczestniczy w meczach drużyny rosyjskiej. Hachani Karen – tenisista, którego ocena stabilnie poprawie.

W 2014 roku rosyjski Tennis Federation zadowoleniem przyjęła postępy Karen Hachanova i przyznano mu „rosyjski Cup”, która jest przyznawana corocznie dla młodych tenisistów.

US Open 2015 i ocena

Karen Hachani wziął udział w ostatnim turnieju Grand Slam roku, który jest US Open. W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej rosyjski tenisista spotkał się z przedstawicielem Australian Luke Saville. Pierwsze dwa zestawy zwycięzca nie ujawnia się, aw zestawie z decydującym wynik 6: 1 zwycięstwo świętował Karen Hachani. Rosyjski podczas meczu udało się osiem asów.

W kolejnej rundzie na drodze do turnieju głównego turnieju Karen Hachanovu było spotkanie z chorwackim tenisista Ivan Dodig. Jednak przedstawiciel młody Rosjanin nie był w stanie zapewnić przyzwoitą odporność na bardziej doświadczonego przeciwnika, tracąc do niego w dwóch setach – 3: 6 i 4: 6.

W czasie uczestnictwa w US Open rosyjski tenisista zajmował pozycję w ramach 176. rundy ATP rankingów. Tak więc, Karen Hachani trwale poprawia swoją pozycję w tenisa.