428 Shares 8500 views

Wymiary rogu zlewozmywaki do kuchni. Mały zlewozmywak narożny dla kuchni

W kuchni, kochanką spędzają dużo czasu. 70 procent z nich pracują w pobliżu zlewu. Dlatego powinien on być wygodne i bezpieczne. Jaki rodzaj modelu jest lepiej wybrać to być piękne, wygodne, służył przez długi czas? Jakie są wymiary kątowe zlewy do kuchni będzie idealny dla małego pokoju?


wymagania

Estetyka mycie jest bardzo ważne, aby stworzyć dobrą gospodynię nastrój. Kto może stworzyć smaczne danie w pobliżu starego myjącego peelingu?

Wynika z tego, że zlewozmywak musi być mocny i niezawodny, nie reagować na wpływ ciepłej wody, chemikaliów. Dbać o to powinno być łatwe.

Wskazane jest, aby umyć wiele potraw umieszczone, a jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca. Połączenie tych sprzecznych wymagań nie jest łatwe. Wynaleziony w tym zlewu narożnego.

Co do rozważenia

W uzupełnieniu do tych wymagań, to oczywiście musi pasować do wnętrza. Z tego punktu widzenia, zależy od wielkości zlewy do kuchni na wiele sposobów. W rzeczywistości, różne warianty urządzenia łączące. Przed zakupem zdecydować, jakie dodatkowe elementy są obecne, na przykład filtr lub młynek do odpadów, który jest wyposażony w aneks kuchenny zlew. Wymiary zależą także od położenia układu miksera. Jeśli znajduje nie jest bardzo mocno do ściany, puste miejsce może być ułożone detergentów.

Zależy od dostępności dodatkowych misek (do płukania, rozmrażania) i suszenia naczyń – przestrzeń, w której można umieścić umyte elementy do nich ze szkła wodnego.

zlewozmywaki narożne

Zazwyczaj są one wykorzystywane do umieszczania w małych kuchniach. Ponieważ nie każdy kwadrat liczy centymetr. Jednak w dużym pokoju z ich pomocą można rozwiązać pewne problemy, na przykład, aby wypełnić pustą ziemię.

Pomaga sobie wyobrazić, jak to oszczędza obszar Każdy zlewozmywak narożny dla kuchni, Zdjęcie. Jego wymiary są podyktowane dostępnością wolnej przestrzeni. często są tak zaprojektowane, że miska do mycia znajduje się w rogu. Po obu jej stronach umieszczone są na powierzchni, na której będzie można dostarczyć zarówno brudne i czyste naczynia. W tym miejscu może być większa niż w konwencjonalnym układzie do mycia.

Cięcie na rogu koło kubka pozwoli łatwo go podejść.

Terytorium pod zlewem jest używany do przechowywania różnych rodzajów sprzętu miotłę lub pojemnik.

Przy wyborze rożnego prania zwrócić uwagę na:

  • Wymiary rogu zlewozmywaki do kuchni.
  • Kształtować głębokość kielicha.
  • Materiał.

Wielką wartość dla wygodnej pracy jest głębokość miski. Eksperci wierzą wystarczająca głębokość 16-20cm.

Mały rozmiar umywalki

Przy wyborze rozmiaru zlewozmywaków narożnych dla kuchni i rozważa możliwość ich instalowania uwzględnić bliskość Zniknięcie punktów w kanałach i bieżącą wodą. Nie może być tak, że umywalka głębiej łatwiej dołączyć do rury kanalizacyjnej. Ponieważ odległość od niego do myjni będzie mniej niż płytki.

Dla małej ciasno pokojowej odpowiedniego zlewu narożne z jednym naczyniu o średnicy 40 cm. Możliwe jest tu małe, z dwóch części. Miska może znajdować się w pobliżu lub pod kątem.

Jeśli istnieje zmywarka, następnie duży zlew nie jest konieczne. Ale to właśnie tam, gdzie go umieścić w małej kuchni?

kształt

Różnorodność form nowoczesnych zlewozmywaków można uchwycić wyobraźnię każdej gospodyni. Więc nie pęd do kupowania pierwszy dostępny. Zazwyczaj miski są prostokątne, kwadratowe, okrągłe. Te ostatnie często są bardziej przestronne w porównaniu do kwadratu o takim samym promieniu. Są owalne i nawet trójkąt. Przy wyborze zegarka, które tworzą bardziej w zgodzie ze stylem mebli kuchennych.

Sama forma zależy od ilości misek do mycia. Zazwyczaj istnieją trzy pojemniki mała miska rozmrażać znajduje się pomiędzy duże. Takie umywalki są odpowiednie w dużych kuchniach. Dają pełną swobodę gospodyni. Ale cena zmywania.

Dla małych kuchniach dobrego dopasowania okrągłej miski. To doskonale pasuje w kącie. Jeśli podkładka ma miskę 2 Interesujący wariant wykonania stanowi związek o prostokątne, trójkątne lub okrągłe lub owalne. Zlewozmywak, w którym znajduje się duża i mała miska, zwana królową. Teraz można znaleźć opcje z trzech bardzo małych pojemników o różnych kształtach.

Każda miska jest konieczne Podsumowując rury syfonu odpompować. Im więcej, tym mniej miejsca pozostaje pod zlewem.

rodzaje zlewozmywaków

Overhead są wygodne, że są one po prostu umieścić na istniejącej szafce, która nie wymaga wiele wysiłku i kosztów. Nie powinno być więcej: szafka lub aneks kuchenny zlew? Wymiary szafek należy dopasować rozmiar prania. Jego krawędzie zazwyczaj nakładają się na skrzyżowaniu, ale siedzi mocno. Standardowe rozmiary postumenty szerokości 50 i 60 cm, długości 50, 60, 80 cm.

Tapping trudniejsze do zainstalowania. To wymaga odpowiednich narzędzi i konkretnych umiejętności. Wszystkie kawałki i połączenia starannie uszczelnione. Zlewozmywak wpuszczany zainstalowany równo z blatem. To pomaga utrzymać miejsce pracy w czystości. Wyglądają piękny, tak bardzo popularne.

Underbench umywalka ustawiona ze wspornikami w kamiennych blatów. Jej pionowych ścian tworząc jedną płaszczyznę z sekcjami zlewozmywak. Czy to nie będzie możliwe. Nie jest konieczne, aby zamontować zlew do materiału, który symuluje drzewo. Po tym wszystkim, woda będzie się układać remisu. Doprowadzi to do szybkiego pęcznienia oraz rozwarstwiania blaty.

Często ustawione szafki narożne pod zlewem w kuchni. Wymiary pralnicza powinna wynosić co najmniej 5 cm, mniejsza niż szerokość obudowy. Wynika to z faktu, że należy nie znajduje się bardzo blisko ściany. Istnieją zalecenia dotyczące odległości od przedniej krawędzi blatu do miski. Pożądane jest, aby nie była mniejsza niż 5 cm, tak że żadne plamy pływające na właściciela.

Ale taki wygodny wbudowany w rogu gabinetu zlew do kuchni? Rozmiar mały mycie odwrotnie proporcjonalna do jego głębokości.

Podczas instalowania projektu kątowe, najpierw trzeba kupić skorupę, a następnie podnieś blat i meble.

tworzywo

Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej jest bardzo praktyczny. Nie bój się, że szkliwo będzie oderwać, i nie będzie ciemna plamka, jak to ma miejsce w przypadku szkliwa. Mają atrakcyjny wygląd. Suszenie zazwyczaj posiada rowkowe powierzchni w celu zapobieżenia wody z naczynia pod opóźnione i kapanie w powłoce. Ponadto, jest on umieszczony w taki sposób, że woda nie przepływa przez krawędzie. Dołączone do czyszczenia stali nierdzewnej jest zwykle dekoracyjne czapka z tego samego materiału. To pozwala zamknąć niepotrzebne otwory, jeśli w ogóle. Rzeczywiście, czasami żurawie pochodzą bezpośrednio ze ściany, bez konieczności przechodzenia przez myjni.

W zależności od lokalizacji otworem musi być po prawej, po lewej stronie lub na konstrukcji środkowej. To rozszerza możliwości podłączeń do gotowego zaopatrzenia w wodę.

Ale są też wady. Pierwszym z nich jest silny hałas pochodzący z wody w kontakcie z dnem. Ale z tym dowiedzieliśmy się, jak walczyć. Zastosowanie stali nierdzewnej grubsze. Na dole z tyłu tabliczki przymocowanej-absorbera.

Oczywiście, jakość materiału może być inna. Zazwyczaj tego typu nierdzewnej 18/10. Znajduje to odzwierciedlenie przede wszystkim na cenę. A czasem okazuje się, że to nie jest ze stali nierdzewnej. Aby nie dać się oszukać, stosowany w prosty sposób. Stosuje się do magnesu czyszczącego. Jeśli tak trzymać, to nie jest prawdziwa stal nierdzewna.

ceramiczny

Zaletą mycia jest sanfarfor wygląd, odporność na zarysowania. Oni nie boją się gorącą wodą. Powłoka z glazury, często kolorowe, przyciąga klientów. Zapomina, że te zlewy są kruche. Przerwanie glazury spowoduje ich brązowienia. Dlatego lepiej jest zainstalować umywalkę z porcelany. Jest to o wiele bezpieczniejsze.

złożony

Są one tworzone z kamienia proszku, dodając odrobinę żywicy akrylowej. Ten corian i silakril. Uzyskane silne i piękne produkty w różnych kolorach, które nie boją się jakiegokolwiek działania mechanicznego, nie ma ciepłej wody, bez środków chemicznych.

Dźwięk jest pochłaniana przez przemywanie wodą powierzchni. To właśnie z tego materiału często stworzyć mały kącik do mycia naczyń. Ich rozmiary są niewielkie, a cena jest wysoka ze względu na koszty materiału.