160 Shares 2441 views

Co i jak ocieplić balkon od wewnątrz: zalecenia i kamienie milowe

W ostatnich latach nasi współobywatele są coraz bardziej popularne ogrzano loggie i balkony. Powód jest jasny: praktycznie za darmo, aby zwiększyć ich przestrzeni życiowej nikt nie będzie odmówić. Jest tylko jeden problem …

Loggia początkowo zaprojektowany jako zimnym pomieszczeniu, w zimie, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby być wygodne. Dzisiaj przyjrzymy się jak ocieplić balkon wewnątrz.

Po pierwsze, w przygotowaniu loggią do roli mieszkania powinien być zaniepokojony parapet. Pamiętaj, że w tym przypadku musi być umieszczony w betonowym bloku, cegła lub bloku pianki.

W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby ocieplić metalowy parapet. Nie wiedząc, jak ocieplić balkon wewnątrz, idź w jego przeszklone: tylko okna PCV mogą być wykorzystywane w tej roli.

Po tym konieczne jest, aby znaleźć i wyeliminować wszystkie luki, przez które zimne powietrze może wprowadzić najwyższą starannością. Do uszczelniania wszelkich starań pianką. Jeszcze raz dokładnie sprawdzić naprawianej powierzchni na obecność wycieków i pęknięć.

Należy pamiętać, że izolacja sprawia, że „koło”: start z wykończeniem sufitu i podłogi. Więc co ocieplić balkon w środku?

Doskonale nadaje się do tego celu polistyrenu (XPS jako głównych środków izolacji cieplnej), jak również folii Izolon. Ostatnio to nie tylko grzejnik, ale również paroizolacji.

Należy zauważyć, że ciepłe powietrze z pomieszczenia, w żadnym wypadku nie powinno się odbyć pod izolacją, ponieważ zawiera ona będzie skraplać wilgoć tam natychmiast. Po pierwsze, będzie to prowadzić do oblodzenia, aw cieplejszych miesiącach, istnieją liczne forma będzie rosnąć i wiele grzybów.

Należy zauważyć, że kawałki polistyrenu ekspandowanego muszą „krok” krawędzie dla łatwego łączenia ze sobą. Jeżeli takie połączenie nie jest możliwe, należy dołączyć arkusze, wypełnienie luki między nimi pianką. Na ścianie polistyrenu jest przymocowany za pomocą kołków, gwoździ. Więc co i jak ocieplić balkon w środku?

Aby korzystać z wtyczek, należy najpierw wywiercić otwór w nim a ścianą. Do montażu pojedynczego arkusza przy użyciu tylko jednego lub dwóch kołków. Wszystkie powstałe szczeliny są wypełnione albo pianką lub klejonego taśmy budowy.

Przed jak ocieplić balkon w środku, trzeba myśleć o tym, jak zapewnić integralność paroizolacji. Rozważmy cały proces w szczegółach.

Po pierwsze, rolka izolona trzeba toczyć, a następnie pokroić na kawałki, po czym kierować się zabrać swoje pomiary. Na odwrotnej stronie kawałki trzeba wkleić taśmę dwustronną.

Po tym, cała struktura starannie przyklejone do pianki określoną z góry. Ostrzeżenie! Należy unikać w celu określenia materiału zachodzą na siebie.

Po tym, wszystkie szwy muszą być prawidłowo przykleić taśmę foliowane. W rezultacie, można uzyskać coś w rodzaju „Termos” dobrze chronione przed zimnem ulicy! Ponadto, dzięki takiej warstwy izolacyjnej nie będą narażone nie tylko na zimne powietrze, ale brudu i wilgoci z zewnątrz.

Więc wiesz, że lepiej ocieplić balkon wewnątrz. Jak widać, czas i pieniądze, proces ten zajmie Ci sporo.