197 Shares 3683 views

Przełącznik elektryczny

Pozwól mi podzielić się moją własne doświadczenie zdobyte poprzez szeroko zakrojone poszukiwania, analizy drobiazgowe. Przeprowadzka do niedawno zakupionego mieszkania, pożądane byłoby, że wszystko było w porządku tutaj, każdy szczegół, etc. Ponieważ jestem maksymalistycznym, postanowiłem, że jeśli wyruszą naprawy, a potem niech to będzie naprawdę Mighty naprawy. Ale należy wziąć pod uwagę każdy etap byłoby nudne i zbyt długo, ze względu na to, że skupi się na zainstalowanie zasilacza. Jest to pierwszy i, jak się wydaje, najbardziej czasochłonny etap naprawy. Po pierwsze, miałem do wyboru, z dużym wyborem sprzętu oświetleniowego, są obecne na rynku krajowym. Każdy nowy sklep elektryczny, w którym widziałem, zaproponował jej coś ciekawego. W końcu znudzi, postanowiłem wziąć trzydniowy czas, po upływie którego umysł oczyścił trochę, zacząłem zakupy. Oko na Legrand przełącza się z francuską firmą, bo jak aluminiowej obudowie oraz możliwość wyboru dowolnego ramki zdobione przez wnętrze. Wziąłem przełączyć podświetlany niebieską barwę, aby spełnić jedno-kolorowe diody żyrandole. To było bardzo ciekawe, harmonijnie, jakby były one ustawione.
Jeśli masz kawalerkę, zdecydowanie radzimy wziąć przełącznik z czujnikiem ruchu. Z jakiego powodu? Wszystko bardzo proste. Dzięki tej metodzie planowania przestrzeni obudowa staje się stosunkowo duży rozmiar, aby wybrać przełącznik, trzeba przejść przez pokój w ciemności. Oczywiście, jeśli nic nie widać, można przypadkowo nacisnąć wazon lub innych wrażliwych obiektów, jak przełącznik więc osobiście w moim mieszkaniu nie przesada, ale bardzo praktyczny produkt. Prawdopodobnie najtrudniejszym, wydłużony okres podczas instalacji okablowania instalacji elektrycznej stała sieć drutu. W przeciwieństwie do tego, co było w cegle Stroebe technologiczny, ale w końcu zdecydował, dodatkowo chronić przewód przez kanał kablowy. Marszczenie była mała szerokość, oprócz sprzedawca zapewnił mnie, że nawet gdy świeci kanałowe obwód. Przeprowadzenie kabla jest wybrany z rezerwą mocy 30 procent. Pudła dla kabli elektrycznych, których cena jest mile zaskoczony w jednej kabinie internetowej, podniósł długo.
W końcowym etapie montażu, gdy okablowanie zostało wykonane z przewodów zasilających, kable do oświetlenia, postanowiłem dodać wylot komputerowego naturalnie zapytać wcześniej, jak budynek przychodzi do operatora kablowego Internetu. Na każdym gniazdek ściennych, w połączeniu z jednego systemu wykorzystującego Svicha że starannie ukryty w zagłębieniu płyt gipsowych. Okazało się, że punkty informacyjne nie zepsuć wnętrza mieszkania, w tym samym czasie umieścić je za meblami. Po zakończeniu instalacja elektryczna, ściany nabyły rodzaj, poszedłem do sklepu, aby kupić przełącznik. Jak wspomniano wcześniej, wybór padł na Legrand, jeszcze zanim mnie było to trudne pytanie, ponieważ modele aluminiowe mają poważny konkurent grafitu. Przełączniki grafitowe wyglądać bardzo atrakcyjne, ale wciąż musiał się zatrzymać na początku, ponieważ są lepsze pod względem estetyki wnętrza.