703 Shares 4287 views

Jak przygotować sałatkę „Mistress”

Sałatka „Mistress” jest częstym gościem na świątecznym stole w wielu rodzinach, z recepty mogą różnić się pod wieloma względami. Najczęściej danie przygotowane na bazie mięsa z kurczaka.

Sałatka „Mistress” ze śliwką

Gotować trzeba: kawałki piersi kurczaka 20 śliwek, duża cebula, majonez, 100 g twardego sera, octu i trzech jaj. Po pierwsze, czysty i pocięto na cienkie półkola cebuli zanurzona jest w szklance wody, którą wcześniej dodano łyżkę octu. Aż marynowana cebula, gotowane w osolonej wodzie, piersi z kurczaka i jaj. śliwki suszone owoce przemyto i moczy. Gotowy mięso chłodzi się, oczyszcza się z kością i rozdziela do włókien, które są następnie cięte. Drobno posiekane śliwki spuchnięte i rozprowadzić ją na dnie salaterki. Top rozmaz łyżeczkę majonezu. Następnie rozłożyć warstwę mięsa, jeśli nie jest słony, lekko dodać trochę soli. Kurczak obficie posmarowane majonezem. Cebula rzuca na durszlak i pozwolić spłynąć marynaty. Następnie rozłożyć ją na kurczaka, znowu trochę posmarowaną majonezem. Posypane drobno startego sera, majonezu dodać cienką warstwę i drobno posiekane jajko.

Sałatka „Mistress” z ogórkiem

Potrzebujemy: pierś z kurczaka, trzy jajka, świeży ogórek jest średniej wielkości, majonez, śmietana, śliwek i orzechów do dekoracji. piersi kurczaka pieczone lub gotowane w folii bez żadnych dodatków. Mimo, że gotuje się, przemywa i moczy śliwki, pokruszonych orzechów, ogórek pocięto na paski i składania jaj w gotującej się wodzie. Gotowy mięso chłodzi się i drobno pocięty umieszczone w sałatki lub części kremanki. spread kurczaka na wierzchu warstwą ogórkiem i następnie posiekane jajko. Top wylano sos od cieczy o niskiej zawartości tłuszczu, śmietana i majonez, pobranych w równych proporcjach. W razie potrzeby dodać sól i sałatki ozdobione paskami posiekanych suszonych śliwek i szczyptą pokruszony orzech.

Sałatka „kochanek” z buraków i marchwi

Jego wytwarzania muszą marchew i buraki w równych proporcjach (około 200 g), 100 g rodzynek, para czosnek, twardego sera (100 g), w przypadku tankowania majonezu. Rodzynki zaparivayut i przemyto kubka gorącą wodą. Buraki pokroić na 2-4 kawałki i gotować do miękkości. Marchewki są mielone na tarce o małych barów i rozprowadzić na dnie salaterki. Na wierzchu pokrytą cienką warstwą majonezu, a następnie rozłożone rodzynek. Po rodzynek idzie warstwę tarty ser z mieszanego czosnku. Potem znowu znajduje się warstwa majonezu, warstwa buraków i orzechami. Na wierzchu sałatki z majonezem i rozmazany bogato ozdobiona gałązkami zieleni.

Oprócz nich istnieje wiele smacznych smakoszy sałatek wypoczynkowych.

Na przykład, sałatka z serem i pomarańczy. Do jego przygotowania będzie potrzebne: dwa duże i soczyste pomarańcze, 200 g sera, majonezu i trzy jajka. Twardy ser przeszedł przez tarce z dużymi otworami. Pomarańcze czyste i pokrojone kostki centymetr. Twardo jaja gotowane, schłodzono i pocięto na paski. Sałatka rozprzestrzeniania warstw: pierwsza pochodzi ser, a następnie pomarańcze i jajka na wierzchu. Każda warstwa, tym jaja są impregnowane z majonezem. Na górze sałatka ozdobiony plasterkiem pomarańczy i zielonych liści.

Bardzo smaczne i niezwykłe dzieje sałatkę z kurczaka piersi i winogron. Trzeba: 300 g gotowanego mięsa z kurczaka, 100 g małych nasion winogron, 100 g sera, kwaśną jabłka i majonezu. piersi kurczaka przegotowanej i schłodzonej. Jajka gotowane na twardo, ser i miele na grubej tarce. Mięso pocięte na paski lub dysocjacji do włókien i rozprowadzania w dnie miski do sałatek. Pokryta majonezem i zasnąć na szczycie winogrona, pokroić na 2 części. Winogrona posmarowana majonezem, posypać tartym jajkiem. Warstwa jajko, zbyt smarowane, oczyszczone i rozprowadzić na wierzchu tartym jabłkiem i posypać warstwą tartego sera.

Takie wykwintne sałatki z majonezem najlepiej służył w porcjowanego kremanki.