614 Shares 4673 views

Nokia X3: przegląd, dane techniczne i opinie

Nokia X3 – pierwszy rozsuwany telefon z całą linią telefonów muzycznych z tej samej marki. Wyróżnia się eleganckim wyglądem, łatwość zarządzania i odtwarzacza multimedialnego wspomagającego wystarczająco dużej objętości karty pamięci. Ponadto X3 Nokia jest kompaktowy i lekki. Cena tego modelu jest również przyjemny. Poniżej znajduje się lista z telefonem komórkowym, który ujawni wady i zalety, mówić o innowacji i funkcjonalności, a także pomóc w podjęciu decyzji o zakupie.

Przegląd telefon komórkowy

Pierwszy z serii podobnych suwaków, Nokia X3 stał się alternatywą dla dobrej jakości multimedialnych telefonów innych producentów. Kiedy wygrywa na cenę i jego atrakcyjność wizualną. Choć uważany jest za model budżet, ale na jakość i właściwości, zwłaszcza w mediach, nie jest gorsza od wyrównania droższe modele tej samej marki.

On jest reprezentowany w kilku kolorach. W zestawie z nich są markowe słuchawki, ładowarka, karta pamięci microSD 2GB, kabel USB, zestaw miękkich „czapki” na słuchawki, instrukcja obsługi i książka wyszczególnieniem sposobu korzystania z Ovi Store.

Telefon posiada ładunek dobrze. Ze względu na niezbyt dużej przekątnej ekranu i umiarkowane nasycenie barw, model ten może pracować w trybie czuwania do 7 dni. W tym przypadku akumulator nie całkowicie siedzieć, a na telefonie nadal będzie możliwe, aby zadzwonić.

Ilość pamięci wewnętrznej w telefonie jest bardzo mała, zaledwie 40 MB. Nie wystarczy dla modelu multimedialnej, więc pełna jest karta o pojemności 2 GB. W sumie, ten telefon może odczytać karty pamięci flash o pojemności do 16 GB.

Tylna pokrywa otwiera się mocno. W przypadku upuszczenia telefonu nie otworzy i pomoże chronić akumulator przed uszkodzeniem. Masa jest mała. Mów to wygodnie. Nie wymknąć się z rąk, nie zamglony, i mogą być uruchamiane w trybie głośnomówiącym.

Nokia X3 nie obsługuje technologii Symbian, więc programy napisane w tym systemie nie są kompatybilne z tym urządzeniem. Jest on realizowany na platformie Series 40 (szósta edycja), więc spokojnie pracować z aplikacji napisanych w języku Java. I to w pełni rekompensuje braku wsparcia Symbian.

pokaz

Z przodu telefonu jest wykonana z pleksi. Wraz wyświetlaczu realizowanego na podstawie TTF-matrycy (ponad 260 tysięcy ton), znajdujący się po lewej szybki dostęp do przycisków multimedialnych. od rozdzielczości ekranu to 240×320 pikseli. Ze względu na zdolność refleksyjnej ekranie pozostaje jasne, wszystkie napisy czytelne i widoczne na nim obraz z niemal każdym kątem.

Martwego pola w tym ekranie praktycznie żaden. Być może jest to jeden z powodów, który sprawia, że telefon Nokia X3 optymalnie opłacalne modelu.

zarządzanie

górne przyciski na panelu są wrażliwe i wygodne. Regulacja głośności znajduje się po prawej stronie i otworem na karcie pamięci – po lewej. Słuchawki i ładowarka połączone za pośrednictwem portów znajdujących się na górnej krawędzi telefonu.

Na tym telefonie jest realizowany klawiatury, takie jak „miękkie”. Z tego miękkich kluczowych przycisków, pracuje bez przyklejania, nie boi się upadku. Klawiatura posiada podświetlenie włącza się automatycznie, gdy górny panel odsunąć. Pomimo faktu, że model ten jest suwak, funkcja blokady klawiszy na niej jest również wspierany.

Kombinacja przycisków do włączania i wyłączania układu T9 pozostał niezmieniony. Ponadto wykonane na górnych przycisków panelu dla multimediów, ten telefon w zarządzaniu nie różni się od innych modeli, „Nokia”.

kamera

Aparat w telefonie jest tylko jeden, znajdujący się na tylnym panelu. Rozdzielczość jego matrycy – 3,2 megapikseli. Ponadto, możliwe jest, aby usunąć przeciętną jakość obrazu. Mimo obecności Nokia X3 funkcji kamery tego telefonu sugerują, że został on zaprojektowany jako telefon kosztorysowej dla odtwarzania multimediów.

Na razie po prawej stronie znajduje się przycisk szybki dostęp do aparatu, który jest aktywowany tylko wtedy, gdy unlock.

Jakość zdjęć średniej, chociaż ten telefon jest przeznaczony do bardzo różnych celów. Wbudowany edytor pozwala na używanie pewnych podstawowych efektów (obraz czarno-biały, sepia, itd.) Zdjęcia wygodniej przechowywane na wymiennej karcie flash w suwaku, jak wspomniano powyżej, zbyt małą ilość pamięci wewnętrznej.

multimedialny

W tym modelu są dwie dynamika: komunikacja (wewnętrzna) i zewnętrzny (dla zestawu głośnomówiącego lub słuchanie muzyki bez słuchawek). Głośnomówiący głośnik o mocy ich dźwięku jest porównywalna do małych głośników biurkowych dla komputera.

Jakość dźwięku – Charakterystyczną cechą tego modelu. to głośniki telefoniczne są nie tylko wydajne, ale również dobrze w stanie transmitować częstotliwości basowych. To sprawia, że słuchanie muzyki na tym telefonie przyjemność.

Pojemność baterii 860 mAh, z którego dźwięk gwarantuje ponad 25 godzin nepereryvnogo. Pobierz utwory do telefonu raz na 3 sposoby:

  • podłączyć do komputera za pomocą kabla USB i pobrać swoje ulubione piosenki;
  • pobrać je za pomocą Bluetooth z innymi urządzeniami, które obsługują tę technologię;
  • pobranych z Ovi Store.

Odtwarzacz multimedialny – nie jedyny sposób, aby słuchać muzyki. W tym modelu jest wbudowany tuner FM, aby zapisać swoje ulubione stacje radiowe. On jest wystarczająco silne, aby zapewnić odpowiednią jakość odbioru sygnału. Słuchać radia bez podłączonego zestawu słuchawkowego, który jest różny od Nokia X3 kilka innych podobnych modeli innych producentów, gdzie odbiór sygnału radiowego jest niemożliwe beznaushnikov.

Telefon odtwarza również filmy w formacie FLV i wiele animacji flash, ze wsparciem dla wtyczki Adobe Flash.

Nokia X3: cena

Ten model „Nokia” odnosi się do pozycji w budżecie. Ale cena za to może się różnić od regionu. Jest to bardziej opłaca się kupić w dużych sieciach handlowych sprzedających się telefonów komórkowych. Tam cena zaczyna się od 3250 gadżet rubli. W mniejszych detalistów może wynieść do 4500.

Nokia X3 ma nic zbędne, interfejs jest prosty w użyciu i zrozumieć. Sam telefon jest niezawodny: może przetrwać upadek z małej wysokości, bez jakiejkolwiek istotnej szkody i zakłócenia. Poprzez zakup tego modelu, można zobaczyć, na jakieś cechy funkcjonalne dać pieniądze. Miłośnicy dobrej muzyki docenią Nokia X3 doceniane.