187 Shares 1607 views

Rolki z łososia pancake – japońska potrawa z rosyjskimi motywami

Japońska kultura w ostatnich latach, to pewnie w życiu narodu rosyjskiego, co nie jest zaskakujące – wszyscy jesteśmy wielkimi fanami czegoś nowego i ciekawe, i rolki z łososia, na przykład te, które są przygotowane z ryżu z plasterkiem surowej ryby i ogórkiem, aby stały się prawdziwy bum. Tysiące ludzi rzucili się do japońskiej restauracji i zaczął pochłaniać tradycyjne dania kuchni japońskiej w dużych ilościach. Ale z upływem lat i popularność zaczęła się zapadać, a teraz japońska restauracja nie ma nic szczególnie niezwykłe i nietypowe. Technologia przygotowania tego dania jest bardzo interesujący, a nasza gospodyni nie przegapisz moment w czasie i realizowane go: dlaczego nie zrobić rolki z łososia nie tylko z ryżu i naleśniki? Dzisiaj patrzymy na ciekawych receptur, w których istnieją subtelne nuty wschodu i tradycyjnej odwiecznej rosyjskiej kuchni.


Rolki naleśnik z łososiem

Poniższy przepis zostanie przedstawiony doskonałe przekąski, która nie wstydzi się umieścić na każdym świątecznym stole. Tak więc, musimy składniki zwykłe naleśniki. Te trzy jajka (kurczak), szklanka świeżego mleka, szklanka wody, dwie filiżanki przesianej mąki, cukru, soli, trochę oleju roślinnego i maleńkim szczyptę sody oczyszczonej. Do napełniania, musimy solone łososia, serek i zielonej cebuli piór. Gotowanie zwykłe naleśniki, cienki, koronki, ale nawet nie myślą, że są, bo najsmaczniejsze częścią jest włączony.

Take lekko schłodzony naleśnik, wyprostuj go i obficie nasmarować ze skrzepu serowego. Traktujemy naszą rybę i pokroić w cienkie płyt, umieścić je w dowolnej kolejności na naleśnik. Nie ma potrzeby umieszczania bardzo do gustu nie był bardzo bogaty – tutaj powinno dać smak wszystkich składników. Całej naleśnik położyć piórka cebuli zamatyvaem rolkę naleśnik, zostały zapakowane w przezroczystą folię i daje napar lodówce przez pół godziny. Przed podaniem tego naczynia muszą być cięte na równe części, jak to ma miejsce w konwencjonalnych japońskich rolek. Oto ciekawe danie, rolki z łososia zawsze pracować na chwałę, jest to niemożliwe zepsuć danie! Jest lekki, orzeźwiający powodu twaróg. Goście i domownicy będą zadowoleni. Bądź przygotowany na to, że wielokrotnie trzeba gotować bułki naleśnik z łososiem – chcą jeść ponownie.

Lavash rolls z łososiem

Japońska potrawa znalazła interpretację w kuchni ormiańskiej, jak dla przygotowania rolek nadal używane pita. Jest to dość proste danie, które mogą być również podawane jako przekąska gości, ale wciąż jest idealny na śniadanie dla ukochanego męża i dzieci. W oczekiwaniu na lato, można bez wątpienia powiedzieć, że to danie jest przydatny na wycieczki.
Wytwarzanie takich rolek wymaga nie tylko wysiłku, ale również wyobraźnię, ponieważ można owinąć pita wszystko, że „jest złe w lodówce” – w każdym przypadku okaże się smaczne. W klasycznej wersji tego dania potrzebujemy następujące składniki: 2 ormiański lavash, kilka jaj, opakowania z solonego łososia, dużo zieleni, sól, pieprz, majonez.

Aby rozpocząć, tniemy nasze średnie wielkości kawałki ryby mogą być warstwy, ale można kostką – jak syta, ale należy pamiętać, że jest to kształt łososia zależy od wyglądu krojonego chleba. Shred zielenie, gotować, aż gotowane jajka i pocierać je na grubej tarce lub pokroić w kostkę tak samo. Weź pierwszy arkusz lavash i rozwinąć go w pełnym rozmiarze, smaruje majonez, hojnie kruszy jego posiekane zioła, sól, pieprz. Włożyć jajka. Teraz weź drugi arkusz i pokryć je Lavash pierwszy arkusz smaruje górną część majonezu, rozłożone ryb. Wszystko starannie owinąć, przykryć folią spożywczą i nadać mu parzyć w chłodnym miejscu do dobrego chleba pita nasączoną.

Bon appetit!