774 Shares 2083 views

Jak narysować królową śniegu: porady i wskazówki


Wśród ulubionych bajek naszego dzieciństwa opowieści Hansa Christiana Andersena mają szczególne miejsce. Są wzruszająca i niezwykle ekscytujące, poważne i pouczające, zabawne i ekscytujące zarazem. Bohaterowie Andersen, nawet ujemne, są obdarzone wielkim uroku i charyzmy. Na przykład, pani burze i mrozy Snow Queen.

gospodyni zima

Pamiętaj, że w powieści babcia mówi Kai i Gerda o białych pszczół, które zaczynają się rój wraz z nadejściem zimy? Ich wysyła do krajów, miast i wsi Snow Queen. Ona sama czasami obracając duży płatek śniegu, latające nad domami, zstępuje na parapety i patrzy w okno. I wszystko wokół szaleje zamieć i mróz wiąże wszystko. Lady obraz zimnie jest obecny w mitologii i kulturze wielu narodów. Ta słowiańska Snow Maiden, a Scandinavian Ice Maiden i japoński Yuki-onna – Snow kobieta z białą, prawie przezroczyste, jak lód, skóry. Każdy z własnym szczególnym charakterze, jego autorytet w świecie sił ludzkich i innych, własnej historii. Jednak tematem naszej dzisiejszej rozmowy – jak narysować królową śniegu.

Psychologia obraz

Pamiętajmy, co Andersen bohaterka różni się od innych postaci fantastycznych. Aby to zrobić, należy zapoznać się z samą pracę. Nawiasem mówiąc, będziemy cieszyć się i ty i twoje dziecko – rysunek coś, najprawdopodobniej jest to! Więcej rewizji sztuki i filmy animowane szczególnie, tylko nasze, krajowe. Zrozumiesz jak rysować Królową Śniegu, dokładnie tak, jak to powinno wyglądać, na co zwrócić uwagę w wyglądzie i zachowaniu, co odcienie powinny być określone w pracy. Pamiętaj, że bohaterka jest bardzo arogancki, obojętny dla wszystkich żywych istot. Jej świat – świat idealny, ale środku zimy pięknem natury. Zewnętrznie, jest również piękny, ale to piękno marmurowy posąg, a nie zwykłym człowiekiem. To, co należy wziąć pod uwagę przed narysować Snow Queen.

szczegóły

Jakie elementy powinny być interesujące dla nas obraz? Korona, wysoką stójką. Ubrać luźne lub formy dopasowane z puszystej przepona dzwon. Lub płaszcz, obszyty futrem. Jak narysować Snow Queen, więc widocznie to było jak bohaterki Hansa Christiana Andersena? Ściśle marszczyć brwi, zaciśnięte usta, pogardliwy, zły wypowiedzi. rysy twarzy są poprawne, ale ich piękno nie przyciąga i troską.

Instrukcje krok po kroku

Od czego zacząć? Jak narysować Królową Śniegu etapami? Przygotuj arkusz krajobrazu, proste i kredek, gumkę. Narysować sylwetkę postaci kobiecej w pięknym stroju „jak księżniczka”. Dodaj opcjonalny długie włosy. Drugim krokiem jest zaprojektowanie jej sukienkę, a potem wyciągnąć nóżki w butach. Można zatrzymać się na rozwiązaniu, gdy jedyną peep palców nóg buty. Kolejnym krokiem na jak rysować ołówkiem Snow Queen zakończy spódnicę. Udekoruj swoje plisami i wzór płatki śniegu. Następnie przejdź do gorset i stanik. Narysować linię barku, ramienia. Rękawy aby długie, rozszerzenie do rąk. Ubiegać się o „Snow” wzorca. Teraz przejdź do szyi. To musi być długi, smukły. Tyłu, jak wspomniano powyżej, wyciągnąć stojący kołnierz. Teraz twarz. brwi Vrazlot, poniżej – wielkie oczy. Ich kolor jest ciemny niebieski lub jasnoniebieski. Kształcie mały nos i blado różowe usta, usta, wyrazisty, jasny obraz. Kształt twarzy, wybierz owalny lub serce. Wreszcie, fryzurę i korona. Można ograniczyć płynący falowane włosy, loki narysować lub opisać złożoną wspaniałą fryzurę. Kształt korony, zbyt odebrać. To może być normalne, zębów i mogą być złożone kształty geometryczne. Gdy szkic jest gotowy, aby w pełni pokolorować swoje kredki Snow Queen. Użyj niebieski i odcienie niebieskiego, biały.

Powodzenia kreatywność!