715 Shares 8894 views

Przejście z Dragon Age: Przebudzenie – epicka suplement

Szarzy Strażnicy – jeden z najstarszych zleceń mających na celu ochronę całe życie z siłami ciemności – the DARKspawn. Istnieje legenda, w którym czarno-biały: jeśli zniszczyć Arhidemona, wielowiekową zawieszenie inwazji zła i świat znajdzie spokój i porządek. Ale, jak widać, nie było to wszystko prawda, bo po wielkim zwycięstwie mrocznych pomiotów jakiś niewytłumaczalny sposób udało się przeżyć i uratować resztki sił. Przejście z Dragon Age: Przebudzenie wpływa na długą historię Szarych Strażników, ich tradycji i zwyczajów. Ten dodatek do odtwarzacza podany jest główne zadanie – w osobie szefa celu przywrócenia wielkość zlecenia, nie ma czasu zmarnowane i zapomniane.


nie jest łatwym zadaniem

Przejście z Dragon Age: Przebudzenie jest oparta na jednym bardzo dużym i czasochłonne zadanie – w celu zbadania istoty ciemności i zidentyfikowania ich słabości. Oczywiście, po drodze gracz będzie podjąć wiele ważnych decyzji, że przyszłe zmiany i zakończenie głównego wątku będzie zależeć. Wszystkie obowiązki na celu stworzenie, aby przyciągnąć nowych rekrutów, szkolenie ich na ramionach bohatera. Ekscytujące i interesujące podróż przez ziemie Amarant bliższe zapoznanie się ze światem gry, jej historii i charakterystyki.

Krok po kroku

Teraz interaktywny świat gry staje się coraz bardziej rozległe ze względu na dodanie nowego pola – Amarant. Podobnie jak w pierwszej części, w ten dodatek mogą mieć możliwość swobodnego poruszania się i zadania w różnych sekwencjach. Przejście z Dragon Age: Przebudzenie będzie stopniowo coraz bliżej zapoznać użytkownika z istot, zwany „istoty ciemności”. Bohaterką każdego z nowych questów będzie bliżej do odblokowania swoje sekrety i tajemnice. Dodatkowo do zestawu w jego partii braci-in-arms, szef Zakonu będzie musiał uzasadnić i zbudować nową bazę Szarych Strażników – Forteca Watchers. W rzeczywistości, gra rozpoczyna się dokładnie w tym miejscu. Potrzebne, aby odzyskać zamek z hordy mrocznych pomiotów, wyczyszczenie wszystkich korytarzy i pomieszczeń ich niepożądanej obecności. Wszystkich podstawowych zadań w grze istnieje 8: Twierdza Czuwania (przyjazd / po ataku), ostatni z Legii, sprawiedliwy ścieżka, cień czarne bagna, Bitwa Amarant, Bitwa o Twierdzy Czuwania i ostatni zryw. Każde zadanie odbędzie się w innym miejscu, które charakteryzuje się własną atmosferą otoczenia wizualnego i różnorodność przeciwników. Oczywiście, oprócz tych 8 miejsc pracy na całym świecie rozsiane wiele misji pobocznych. Twój stosunek do satelity będzie określenie ich predyspozycji i wskutek ich skuteczności i gotowości bojowej, aby podzielić się niezapomniane historie z przeszłości. W trakcie gry można odnaleźć i zaakceptować członkostwo pięć zupełnie nowych członków partii. System pompowania bohatera dodał wiele nowych umiejętności i zaklęć. Między innymi, możliwe jest przeniesienie swojego bohatera z ostatniej części gry z wszystkich wyuczonych umiejętności, które znacznie ułatwiają przejście gry Dragon Age: Przebudzenie. To, nawiasem mówiąc, stanowi znaczącą przewagę nad konwencjonalnym podejściu do tworzenia postaci od podstaw. I jeszcze twój bohater, pielęgnowane przez wiele godzin, oczywiście bardziej spodoba. System walki jest nieznacznie się poprawiła, ale wrogowie stają się znacznie bardziej zabójczy i bardziej niebezpieczne. W związku z tym zaleca się, aby użyć pauzy bardziej taktyczne w walce. Jak widać dla siebie, wiele ciekawych i nowych w Dragon Age: Przebudzenie. Przejście, satelity, arsenał, walka, historia, lokalizacja – wszystko się zmieniło, a na lepsze. W tym świecie, gracz przeznaczone do administrowania sprawami, do podejmowania decyzji i do ochrony całego królestwa ze zbliżającym się horror. Przejście z Dragon Age: Przebudzenie może być traktowany jako oddzielny oddział, ale będzie to nieuchronnie wprowadza gracza w znanym świecie magia, czary, miecze i smoki.