108 Shares 2832 views

Czy Dzhon Grin jest znana? „Liczne Katarzyna” – to dobry powód, aby zbadać kreatywność autora!

Wymień literatury w życiu każdego człowieka nie może być nic. Kino, teatr, muzyka – wszystko jest w porządku, ale tylko literatura jest w stanie radykalnie zmienić życie, wpływać na najgłębsze struny duszy i otwórz oczy na świat wokół nas. Dziś mówimy o autorze, który stworzył kilka bestsellerów, jak również o jego pracy, co jest godne szczególnej uwagi. Dzhona grina Book „Liczne Katarzyna” – to jest zabawa i ciekawe sytuacje w życiu chłopca-geniusza, który może pomóc spojrzeć świeżym okiem na wydarzeniach z ich życia.


o autorze

Dzhon Grin – amerykański pisarz, który pisze dla nastolatków. Wielbili jego książkę „usterka w naszych gwiazd”, w którym dyrektorzy Hollywood nakręcony nie mniej udane filmy. D. Zielona urodził się 24 sierpnia 1977 roku w stanie Indiana, USA. Oprócz pisania, utalentowany człowiek jest zaangażowany w kręceniu filmów edukacyjnych. Ciekawostką jest fakt, że w 2014 roku został wpisany na listę stu najbogatszych ludzi na świecie.

Konieczne jest, aby zbadać szczegółowo działalność Dzhona grina w dziedzinie blogowania. W 2007 roku otworzył kanał na youtube, który prowadzi razem ze swoim bratem. Brał także około 11 pouczające samouczki wideo na różne tematy: chemii, biologii, ekologii, psychologii, itp …

Dzhon Grin „Liczne Katarzyna”, napisany w 2006 roku. Natychmiast należy określić, że ta książka nie zajmuje wiodącą pozycję na liście światowego najlepiej sprzedających, ale to jest godne uwagi ze strony fanów D. Green.

Inne książki

Z pewnością wielu z was wie, kto jest Dzhon Grin. „Liczne Katarzyna” – nie jest jedynym i nie pierwsza książka autora. Są też inne prace, które są bardzo kochane przez czytelników. Najczęściej są odczytywane „Fault w naszych gwiazd” i „Szukając Alaski”. Co ciekawe, pierwszy z tych dwóch książek napisanych przez Jana po pracy w szpitalu dziecięcym. Początkowo chciał połączyć swe życie z religią, ale widział cierpienie dzieci zainspirowały go do napisania książki, która pomogłaby dzieci i młodzież, aby lepiej poruszać się w „świat dorosłych”.

Książka „Fault w naszych gwiazd” jest o parze kochanków, którzy spotkali się na kursach grupowych wsparcie. Są to zarówno chory i wkrótce może umrzeć. Książka opowiada o ciężkiej udręki psychicznej, miłości w kontekście ewentualnej śmierci. Pomimo smutnego tematu opowieści jest pełen radości, pragną żyć i dać radość ludzi wokół nich, gdy nie ma czasu.

Książka „Szukając Alaski” wprowadza czytelnika do 16-letniego faceta, który jest zainteresowany w filozofii, a mianowicie kwestii życia i śmierci. W poszukiwaniu odpowiedzi, zostawia zmierzoną życia z rodzicami i idzie do innej szkoły. Wtedy jego życie całkowicie odwraca dziewczyna o imieniu Alaska. znika szybko. Tragiczne wydarzenia zmusiły młodego człowieka, aby zobaczyć świat z innej perspektywy.

Krótka treść książki

Już zainteresowany Dzhon Grin? „Liczne Katarzyna” (opis książki można przeczytać poniżej) będzie tylko pogłębiać swoje zainteresowania pisarza. Ta książka nie ma wpływu na bardzo poważne tematy, to jest napisane prostym językiem. W ten sposób każda sytuacja jest w widocznym miejscu i pouczające. Ciekawe, jak bohaterowie przechodzą różne sytuacje razem.

Dzhon Grin „Liczne Katarzyna”, napisany w stylu opowieści młodzieży. Mówimy o chłopcu-geniusza, który ukończył szkołę średnią. Dostaje depresji, ale jego najlepszy przyjaciel oferuje się na wycieczkę. Ta podróż jest całkowicie wywraca życie dwóch przyjaciół. Będą musieli przejść kilka testów, aby dowiedzieć się pierwsze zakochanie „Katherine liczne” otwarte nowe horyzonty i zdobyć doświadczenie. Głównym urok książki w młodości i optymizmu Radiance bohaterów.

opinie

O książce „Multiple Katarzyny” (Dzhon Grin) czytelników, aby dodać komentarz, pełne podziwu i wdzięczności. Te książki są nie tylko podnosi na duchu, ale również pomóc rozweselić iz powrotem do radości życia. Znamiennym przykładem optymizmu i radości – to pisarz Dzhon Grin. „Liczne Katarzyna”, przeglądy, które są bardzo szczery i przyjazny, i odzwierciedlać charakter woli do życia autora. Być może wyjaśnia to ogromny sukces książek pisarza – to „generuje” radość w sobie i prowadzi go do społeczeństwa.

Podsumowując artykuł, chcę powiedzieć, że jeśli nie są jeszcze znane z tego wyjątkowego amerykańskiego autora, John Green, „liczne Katarzyny” – jest to doskonała okazja, aby spotkać się z nim jak najszybciej. Czytaj książki, że jest coraz lepiej z każdym dniem!