520 Shares 2720 views

Babushkinskiy Park rekreacyjny w Moskwie – relaks z rodziną! Dojazd do Babushkinskiy Park?

Znajdź dobre miejsce dla budżetu podróży nie zawsze jest łatwe w stolicy całej rodziny. Wycieczka do natury mogą organizować się, nie każdy nowoczesnych centrów rozrywkowych szybko nudzi. Chcesz coś proste i wygodne, jak w dzieciństwie. Relax oferuje tani i przyjemny Babushkinskiy park – szczególne miejsce we współczesnej Moskwie. W małym obszarze mieści się różnorodne rozrywki dla dzieci i dorosłych, ale tutaj jest wiele i spokojne tereny spacerowe. Jest to ulubione miejsce wielu mieszkańców okolicy, i Moskali, którzy mieszkają kilka przecznic dalej.


informacje historyczne

W ostatnich latach XIX wieku we wsi było izolowane LOSINOOSTROVSKY park publiczny. W pierwszych latach swojego istnienia, to oaza natury nie wiem zbyt wiele opieki, ale nawet wtedy miejscowi udać się tutaj na spacery. Siedem lat po otwarciu parku, zdecydowano o jego realizacji. Były pierwszymi kolein, sportowe i place zabaw dla dzieci, odkryty etap i więcej. W 1955 roku wieś była miastem Losinoostrovsky Babushkin. Przebudowa została przeprowadzona w każdym miejscu – Zmiana nazw ulic, budowę nowych domów i budynków publicznych zastosowań. Na wiosnę, na wakacje spokoju i pracy, ponownie otwarty po rekonstrukcji Babushkinskiy rekreacyjnej parku. W mniej niż dziesięć lat, jak miasto Babushkin będzie częścią Moskwie i będzie jedną z jego dzielnic. I zmienić status parku, ale nowa nazwa będzie po nim.

Okres spadku

Bardzo często można usłyszeć o negatywne opinie Babushkinskiy parku. Ich autorami są często ludzie, którzy nie zostali tam. Po upadku Związku Radzieckiego, a także wiele innych obiektów kulturalnych czasu, naturalny obszar był naprawdę działa. Dotknięte problemy finansowania: stare ławki i przejażdżki zaczął rozkładać, a nowe środki nie zostały przyznane, nie przycięte krzewy i drzewa, nie ekscytujące wydarzenia. udało mu się wyhodować całe pokolenie mieszkańców regionu, ze zdziwieniem patrzy na opuszczonym parku w pobliżu ich domów. Park ma stosunkowo niewielki obszar. Jednakże, pomimo tych wszystkich czynników, w burzliwych latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, jego historia nie skończyła.

Zielona Moskwa: Babushkinskiy park – przebudzenie

W 2005 roku głównym rekonstrukcja całego obszaru parku została przeprowadzona. Działania związane z realizacją się, że nie jest przypadkiem, że w tym roku, ponieważ bardzo szybko park miał skręcić 50 lat. Zmiany wpłynęły na cały obraz naturalnym obszarze: nowe utwory zostały zrekultywowane i ławki, odnowiony system oświetlenia przeprowadzane krajobrazu. Istotnie zostało zmodernizowane i infrastruktura parku. Dziś jest to nowoczesny kompleks na świeżym powietrzu, wizyta, która będzie interesująca dla osób dorosłych i dzieci w każdym wieku.

Rozrywka dla dzieci

Oprócz wielu atrakcji, duma parku jest plac zabaw statku. Jest to wielofunkcyjne boisko sportowe, utrzymane w jasnej kolorystyce. Rozrywka jest całkowicie bezpieczne nawet dla najmłodszych, poprzez wykorzystanie swojej strefie nowoczesnych powłok „miękkich”, zamiast tradycyjnego asfaltu. Jest plac zabaw dla dzieci niepełnosprawnych. W weekendy i święta, rozrywka na żywo, aw dni powszednie można jeździć na koniu lub kucyku, lub udać się do „Powierzchnia”. Wszystkie te rozrywki za niewielką opłatą oferuje Babushkinskiy park. Oficjalna strona rezerwatu przyrodniczego i kulturowego (bapark.ru) posiada szczegółowy program przyszłych zdarzeń, które są regularnie aktualizowane.

Rozrywki dla dorosłych i cała rodzina

Babushkinskiy Park dysponuje odkrytym teatru, który od czasu do czasu pokazać wiele spektakli, filmów lub prowadzenia koncertów na żywo. Jednym z najbardziej interesujących obszarze dekoracje rekreacyjnej znajduje się fontanna. Z muzyki i światła w godzinach wieczornych bije jakby spod ziemi. Znajduje się park oraz obiekty kulturalne. Ten pomnik Michaił Babuszkin, A. S. Pushkinu i dekoracyjnych kompozycji „Bears”.

Zima w parku lodowisko dla łyżwiarstwa. Diverse sprzęt sportowy może być podjęta na wynajem biurka. Są to nowoczesne otwarte tereny dla sportów na łonie natury. Oddzielny obszar istnieje dla tych, którzy chcą tańczyć. Odbywają się tu wieczorem, „Dla tych, którzy są na …” i dyskotek młodzież. Dla gości, którzy nie są przyzwyczajeni do części z nowoczesnych gadżetów, cały obszar parku jest dostępny bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Żadnych problemów z jedzeniem, są małe kawiarnie i pawilony, gdzie można kupić przekąski i napoje.

Babushkinskiy Park: jak zdobyć i ile to będzie kosztować rodzinne wakacje?

mieszkańców dzielnica Babushkinskiy są dumni ze swojego parku, ale twierdzą, że to nie ma sensu, aby przyjść tu z daleka. W stolicy, to jest naprawdę dużo większe i bardziej interesujących miejsc do spacerów i rekreacji. Ale Babushkinskiy park jest znacznie różni się od większości z nich. W tym miejscu szczególną atmosferę, łatwiej jest oddychać i myśleć lepiej. Aby dostać się tutaj nie jest tak trudne. Prawidłowy adres parku – ul. Menzhinsky 6. teren rekreacyjny położony jest przy skrzyżowaniu ulicy z ulicy. Komintern. Twój własny samochód jest łatwy dojazd z centrum Prospect Mira. Jeśli trasa jest ułożona na obwodnicy, trzeba skupić się na ulicy. Ostashkovskaya, potem na ulicy. Jenisej, a dopiero po stacji metra „Babuszkinskaja”, aby włączyć na pierwszym skrzyżowaniu.

Jeśli podróżujesz pociągiem, wysiąść na przystanku „Losinoostrovskaya”, a następnie w lewo na mały spacer. Babushkinskiy Park znajduje się w pewnej odległości od stacji metra, co stanowi około 3-4 przystanki transportu gruntowych. Tam idzie dużo autobusów i taksówek, które mogą być osiągnięte w ciągu kilku minut. Na terenie parku można mieć dobry czas i nie ma pieniędzy – wstęp jest wolny. Bilety na przejazdy do zaakceptowania, tani przekąsić tu wypożyczyć rower, rolki lub narty w zimie. Co jest szczególnie miłe – pozostaje wolny wizytę w parku, nawet w czasie wakacji, kiedy nie odbywają się masowe uroczystości i różne koncerty.