681 Shares 3361 views

Darmowe sukienka własnymi rękami: wzór, zdjęcie. Jak uszyć strój uwolnić?

Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, prostota trend odzieży cięcia. Darmowe sukienka już, że sezon z rzędu jest wielkim hitem. Zmieniając tylko gęstość materiału, dekoracji i kilka aspektów modelowania, ale w zasadzie cięcia pozostaje niezmieniona. Wzór darmowych sukienki jest dość proste w budowie, tak aby poradzić sobie z krawiectwem produktów, nawet najbardziej niedoświadczony krawcowa. Oczywiście, można łatwo przejść do sklepu i kupić gotowy produkt. Ale self-krawiectwo ma wiele zalet, głównym z których – to koszt, który pozwala być rozpieszczany za te same pieniądze kilka nowych rzeczy. Aby dowiedzieć się, jak zrobić darmową sukienkę w domu, i zostaną omówione dalej.

Wybór materiału

Darmowe sukienka najlepiej szyć z dzianiny. Wybór powinien być oparty na porę roku. Zima może podjąć lub wełna angora, na wiosnę i jesień – nurkowanie, stopki, Jersey, idealny dla wersji letniej potrwają kulir i mikromaslo. Również w dokumencie mogą być stosowane do przekroju strój odcinku tkaniny. Zaletą materiałów elastycznych, że są one mniej nieładzie. A biorąc pod uwagę fakt, że swobodny strój na tyle szeroki, fakt ten odgrywa na rzecz wyglądu rzeczy.

Przygotowania do podejmowania

Obliczenia i usunięcie środków – jest integralną część procesu tworzenia wykrojów dla każdego produktu. sukienka wzór wolny na podstawie następujących figur pomiarów:

  • objętość w klatce piersiowej, talii i bioder;
  • wysokość piersi;
  • szerokość z tyłu i na ramieniu;
  • wysokość oparcia i forehand do talii;
  • długość;
  • Obwód górnej części ramienia;
  • obwodu szyi.

Wszystkie pomiary powinny być rejestrowane na liściu w celu ułatwienia ich transfer do rysunku.

Tworzenie wzorców

Darmowe sukienka zwykle ma kształt trapezu lub prostej sylwetce. Szablon do tego i innych modeli tego samego, a wszystkie dodatkowe elementy są zbudowane w symulacji. Szablon najlepiej jest wykonywać na tapecie budowlanego cięcie lub folii. Ta druga opcja jest bardziej praktyczne, jeśli planuje się stworzyć nie jeden, a kilka sukienek.

Tak więc, aby wykonać bezpłatne sukienkę z własnych rąk, trzeba najpierw opracować wzór w oparciu o usunięciu środków. Najpierw trzeba narysować prostokąt, który będzie zbudowany z powrotem pół na pół forhend. Górna i dolna krawędź powinna być równa połowie obwodu części klatki piersiowej i od strony – długości produktu. Z górnego rogu trzeba wycofać na wysokości mierników „pierśnicy” i „wysokość tyłu i forehand do pasa” i podjąć dalsze poziomo. Pierwszy będzie linia piersi, a drugi – talii. Z tego ostatniego należy wycofać kolejne 20 cm i zaznaczyć linię bioder. Kontynuując stworzyć podstawową siatkę, należy zwrócić uwagę na szerokość pleców i obliczyć szerokość armhole wykonać dodatkowy pionowy. Aby to zrobić, na linii biustu z lewego boku prostokąta tylnej pomiarów wartości „back szerokość” i umieścić punkt, od którego rozpoczyna armhole. Aby obliczyć długość niego, trzeba połowę objętości piersi dzieli się przez 4 i dodać 2 cm. Wartość ta jest również oznaczone na linii piersi i ustalonym punkcie. Pozostała część będzie odnosić się do przodu półki.

Następny przystąpić do wyznaczenia szyi i barku stawów. Tutaj wszystko jest dość prosta: od góry rogi powrotem odpowiadającą połowie obwodu szyi i zwolnić wartość strefie barkowej. W tym skrajny punkt być obniżony o 1 cm, a następnie z powrotem krzywej szyi powinna być zwiększona do 1 cm, a szew łopatki sporządzony również fazowane do 1 cm. Po obszarze armhole linii pierś są centralnie i wyciągnąć szczegółowo zaokrąglone armhole do tego Temperatura, łączące go do krawędzi stawów ramienia. Z tego punktu centralnego jest obniżona szwy boczne, które są nieco rozcieńczonego w bok z dolnej linii, zgodnie z objętości ud.

Darmowe sukienka dla rozwiązania eliminuje lotkami, co upraszcza konstrukcję szablonu. Jednakże, jeśli lądowanie nie jest spełniona, produkt może być trochę pritalen powrotem.

węże budowlanych

Na letnie sukienki wolne cięcia będą wystarczające do obsługi armhole. Cieplej opcja będzie musiał uzupełnić rękaw. To może być jedno cięcie lub set-w. Są one skonstruowane w różny sposób. Jeśli nadal szwu barku i cięcia szczegóły wynagrodzenia na bocznym szwie, aby wyprowadzić z niego dolnej części tulei, będzie single cut opcję. Aby ustawić-rękawy trzeba ustalić szczegóły podstawy i ramiona przenieść cięcia pachy na osobnej kartce do rysowania. Po górnego zaokrąglenia musi wzrosnąć o 1,5 cm i dorisovat obwodu w oparciu o uzyskaną linię konturu. W dolnej części rysunku w środku powinna być umieszczony miernik obwód górnego ramienia i zanurzony wzbudzały niepokój malejącym granicami kręgu, a zmniejsza się do linii prostej.

elementy dekoracyjne

Suknia będzie naprawdę znakomity, jeśli są stosowane prawidłowo wystrój. Na przykład, stałe koloru dzianina może być rozcieńczony koronki włożonej w ramiona lub szyi. Jest również możliwe, aby pokonać kontrastujące połączenie identycznych wstęg jakości. Luźne sukienki, których zdjęcia są przedstawione w artykule, mają różne dekoracyjne ozdoby, które mogą służyć jako przykład lub stanowić źródło inspiracji dla bardziej interesujących pomysłów.

Oprócz standardowych opcji wykończeniowych, można eksperymentować z teksturami. Na przykład, aby zrobić sukienkę z lekkiego szyfonu kołnierzem i mankietami na guziki perłowych. W połączeniu z sukienka z dzianiny ciemności być doskonałe do tego biura.

Nie zapomnieć o elementach takich jak kieszenie, doskonale uzupełniają luźne sukienki. Zdjęcia produktów gotowych na modelach określi najbardziej odpowiednie rozmieszczenie tych elementów. Welt, napowietrzne i liście, ozdobione róż szmaciane, kryształów i kamieni Sew na ścisłej sylwetka szerokim kroju będą bardzo harmonijny wygląd i sprawić, że obraz ciekawy i stylowy.

Zespół części

Aby jakość produktu wyszedł, trzeba wykonać wszystkie elementy w odpowiedniej kolejności. Przede wszystkim współpracuje z przednim panelu, w szczególności są wykonane torebki i inne elementy modelu. Następnie przychodzi kolej na szwy na ramionach i rękawach pritachivaniya. Po zamknięciu odcinki boczne i przyszyta do podbort szyi. Następnie przychodzi kolej na przetwarzanie rękawy i dolny brzeg.