721 Shares 3060 views

szprychy Knitting moheru. Druty: systemu. dzianina moher

przędza moher jest jedną z najprostszych, ale zarazem ciepłej przędzy na drutach. Jest on wykonany z wełny Angora kozłów. Sama nazwa muyhyar oznacza w tłumaczeniu „selektywnej runo”, który jest już mówić o tym, że ten materiał jest wysokiej jakości. Specjalna technologia przetwarzania pozwala na wykonywanie przędza cienka i delikatna. Knitting moher igieł igła kobiety przynosi prawdziwą przyjemność, czego rezultatem będzie lekkie, piękne rzeczy. Właściwości tego przędzy i jak go używać, czytelnicy mogą dowiedzieć się w tym artykule. A oto opis wykonania odzieży moheru i zdjęcia produktów gotowych. Skupiając się na nich, kapitanowie będą mogli robić na drutach dla siebie i swoich rodzin ciepłe piękne stroje.

Właściwości moher przędzy

Przędza wykonana z angory futra, ma szereg zalet:

  • Hipoalergiczne. Moher proces produkcji high-tech umożliwia uzyskanie wysokiej jakości przędzy. Naturalne moher nie powoduje żadnych reakcji alergicznych. Nawet jeśli coś się z tego rodzaju nici, umieścić na swoim nagim ciele, nie wystąpi swędzenie lub zaczerwienienie lub inny podrażnienie skóry.
  • Comfort. Sprawy związane z przędzy moher, dobrze utrzymują ciepło. Jednocześnie nie mają gorąco, jako tkanina jest łatwe, aby umożliwić przepływ powietrza.
  • Siła. Pomimo faktu, że naturalna przędza moher jest bardzo cienka, to jest bardzo trudne do złamania. Tkanina dziana z niej, zachowuje swój kształt i strukturę całego okresu użytkowania.
  • Odporność na ścieranie. Podczas prania i suszenia ważne jest przestrzeganie wszystkich tych zasad procedury, to produkt nie jest odkształcone (nie rozciągnięta i nie wchodzi w dół). Moher obraz nadaje się również do specjalnych środków, z późniejszym dobre wyniki, to znaczy, że kolor przetwarzania produktu nie jest wypłukiwany i nie pali się.
  • Lekkość. Knitting szprychy moher pozwala uzyskać wynik, praktycznie nieważkości rzeczy. Szal, sweter, sweter, beret lub innych elementów garderoby wykonane z tego rodzaju nici, ledwie odczuwalne w organizmie, ale jednocześnie ciepły i dobrze, i stworzyć świąteczną i delikatny sposób.
  • Bezpieczeństwo. przędza moher zamoczenia powoli. Funkcja ta może być bardzo przydatna, jeśli złapany w deszczu. Sweter lub kurtka moher będzie okresem czasu, aby zachować ciało przed hipotermią. Przędza tego typu powoli zapala, który jest również kolejna zaleta tego.

przędza Klasyfikacja moher

Główne rodzaje przędzy moher są podzielone na typy w zależności od tego, jak stare zwierzę lub których Wełna jest surowcem. Przędza Kid Mohair – bardzo cienka i delikatna. Grubość nie kosmków więcej niż 27 mikrometrów. Dokonać nici wełny kóz, które są wycięte w pierwszej kolejności. Od niej wykonać szale powietrzne, stuły, szaliki, odzież dla dzieci. Knitting szprychy z Kid-moherowych można porównać z plecionej koronki. Produkt wygląda tak cienkich wstęg.

W efekcie, zwierzęta ścinających, w wieku od 1 do 2 lat, to wełna, wykorzystywane do wytwarzania przędzy goatling. Jest nieco grubszy i sztywniejszy, ale nie wpływa to na jego jakość i właściwości. Użyj go do produkcji swetry, kamizelki, swetry, sukienki i pozostałej odzieży.

kozy wełny dorosłych (2 lata) w wyniku obróbki przekształca moher goatling. Taka przędza różni się od poprzedniej wyższego stopnia sztywności i wytrzymałości. Jednocześnie zachowuje wszystkie właściwości moheru. Jej grubość wynosi 30 mikronów. Oprócz odzieży, przędza wykorzystywana do przewozu koce.

Skład przędzy moher

Do naturalnych włókien wełny przędza utrzymywana dobrym stanie, to jest łączona z dodatkiem sądów – materiał włosów wiążących. Dlatego źle powiedzieć, że moher – to 100% przędzy wełnianej. Dzisiejsza technologia może produkować przędzy, która zawierała 83% wełny angora. Jeśli pojawi się przędzę, gdzie postać bardziej świadomi, że podrabianie i dziewiarskich moher szprychy przed sobą (tylko takie „moher”), najprawdopodobniej nie przyniesie żadnej przyjemności, które zostaną określone. Pozwoliło to połączenie nici z innymi rodzajami przędzy. W tym przypadku, kozy włosy całkowitej ilości od 10 do 80%, która również musi być koniecznie podanej na etykiecie.

Porady dzianiny moher

Jeśli zdecydujesz się wykonać swoje ręce produkt z wątków tego rodzaju, należy wziąć psychicznego uwagę następujące zalecenia.

Po zdefiniowaniu modelu przyszłego produktu, należy wybrać przędzy i druty. Zakup wątku, dokładnie zapoznać się z informacjami na etykiecie dołączonej do motek. Jeżeli jesteś zadowolony ze składu wątku, patrzeć w zalecanej wielkości na szprychach. Określają one przyszłą jakości dzianiny. Ażurowe dziania moher uzyskuje się przez zastosowanie narzędzia, której grubość wynosi 2-4 krotnej grubości przędzy. Cieplejsze i zwarta tkanina prowadzi małą liczbę szprych.

Przed rozpoczęciem dziania moher wzór, praktyka, aby przeprowadzić wybrany wzór. Początkujący igła kobiety mogą być początkowo trudne do pracy z tak cienkiej i miękkiej przędzy, dzianiny kilka wierszy, ale próbkę własnymi rękami „zrozumieć”, z przędzy typu stretch do utrzymania i ile zacisnąć pętlę. Następnie można przystąpić do realizacji produktu.

W następnej części artykułu przedstawiono model elementów odzieży, które można dzianiny moher. Skupiając się na nich, można dokonać osobiście takie piękne i ciepłe ubrania jak szalik, sweter i kurtkę.

Jak zawiązać chustę?

Knitting szprychy szal moher na technologii nie różni się od prowadzenia go od innego rodzaju przędzy. W obliczeniach pętli, należy pamiętać, że nitka jest cienka, więc liczba będzie większa niż w przypadku dzianiny produkt o tej samej wielkości, ale z powodu grubej przędzy. Jeśli chcesz uzyskać w wyniku szal, który będzie używany jest do ogrzewania karku, to najlepiej wykonywać swój wątek w dwóch lub nawet trzech dodawania wzorów twarzy i odwrócenie pętli: różne rodzaje gumy, Pearl wzór „szachownicy”. Następnie materiał uzyskuje dużą objętość i bardzo ciepła. W jednym wątku na drutach szaliki damskie lekki, przypominający koronki. Są one coraz częściej wykorzystywane jako dekoracyjne Wspólną cechą obrazu. Do produkcji takich akcesoriów używanych kabaretki wzór dziania moher. Zdjęcie przedstawia schemat jednego z tych wzorów. Szalik lub szal, wykonany im się w stanie nieważkości i bardzo delikatny.

Knitting puszysty ciepły sweter

Model ten artykuł odzieżowy, którego sposób wytwarzania jest opisany poniżej, odnosi się do stylu „unisex”. Jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Skupiając się na obliczeniach w tej klasie mistrzowskiej, w wyniku dostaniesz sweter rozmiar 48.

Do pracy potrzebny na linii № szprychy 5 i moher Przędza 400 g / wełna / poliamid (100 m / s, 50 g).

swetry dziewiarskich, moher lub innych zaczyna przędza z dolnej krawędzi. Do produkcji tego modelu typ 82 pętle. Zacząć pracować na część poprzedniego. Guma do wykonywania sposobu na przemian jedną przodu i jeden w pętli kordonek. Dzianina tego wzoru, aż do osiągnięcia szerokości płyty 6 centymetrów. Następnie przejdź do przedniej powierzchni wykonania. Dzianiny według linii prostej, dopóki łączna długość elementów jest równa 57 cm. Teraz wykonania odejmowania formowania szyi. Aby to zrobić, należy zamknąć centralne 8 pętli, a następnie każdy dovyazhite przydatności samodzielnie, dalsze zmniejszenie liczby pętli na krzywizny. Każdy drugi rząd z wewnętrzną krawędzią każdego bloku, 1 do 2 razy i 3 razy oczka na 1. Następnie, pętle, które znajdowały się w pobliżu igły. Całkowita wysokość wstęgi powinien otrzymać około 64 cm. W podobny vyvyazhite część oparcia, ale tylko na szyi, na wysokości 64 cm zamknąć centralny zaczepy 12, a od każdej krawędzi 1 do 3 razy pętli.

Kolejne dzianiny rękawy moheru. Na igłach wybierania 32, a następnie elastycznej pętli 1 1 X 5 cm szerokości taśmy. W ostatnim wierszu, dodanie równej odległości od siebie o 24 pętli. Dalszym wspólnym dzianiny tuleja przednia ściegu wykonując dodawanie do formowania w fazie. W tym celu, na obu stronach elementów są dodawane do każdego z 4 do 1 M ryadochke oczko 13 razy, a następnie co 2 rzędu 1 St 4 razy. Gdy tuleja osiągnie długość 44 cm, wykonać pracę. Druga część wiążą ten sam sposób.

Knitting wzór moher skończona. Teraz przystąpić do montażu produktu. Połącz przedmioty przed i tyłu szwy na ramionach. Dalsze według podnieść Szprychy dekolt pętlę i dzianiny gumką 6 cm, tworząc krawędzi. Szyć i szyć rękawy swetra. Ostatnie udokumentowane stawy skrzydłach produktu. Czubki włókien na spodzie ukryć. Puszysty ciepły sweter gotowy!

Ten opis – przewodnik dla realizacji klasycznego modelu swetry. Jeśli potrzebujesz większego produktu, zwiększenie pierwotnej liczby pętli. Aby zmniejszyć wzór odpowiednio zmniejszyć liczbę pętli w wielu składu.

Doświadczony przydatny nie można wykonać haft sweter przednią i każdy inny pożądany wzór. Moher produkty wyglądają na dobre zdjęcia z plecionek lub plecionki. Należą one również do kategorii wzorów odpowiednich dla samców i samic produktów.

swetry dziewiarskie szprychy moher

W następnym Master Class wyjaśnia jak wykonać kobiece bluzki igieł dziewiarskich dla 42-44 rozmiarze. Model ten jest dzianina podwójny gwint (zużycie Yarn – 100 g / 200 m), wewnątrz której znajduje się 70% i 30% moher akrylowy. W zalecanych szprychy № 4, 7, 9 oraz okrągły № 9.

Spełnienie Produkt dostępny jest w dwóch wersjach – przedniej powierzchni i brytyjskiego gumy. Jak dzianiny z igłami? Schematy wykonywania tych rysunków, a symbole mogą być w poniższej fotografii. Spójrzmy na sekwencji części swetry i ich montaż w całym produkcie.

Skojarzyć z powrotem na szprychy № 7 należy wybrać 59 pętli. Ich przednie drutach ściegiem, odejmując 10 stron w każdym wierszu 1 st 3 razy. W wyniku tych prac na igłach pozostanie 53 kart. Kiedy wysokość elementów osiągnięcia 28 cm od każdej krawędzi dodanie 1 ST 3 razy w każdej 8-go rzędu. Ponownie szprychy będzie 59 pętli. Na wysokości 46 cm, liść rozpocząć wykonywanie pach. W tym celu, na obu stronach artykułu na zamkniętą pętlę 3, a w każdym rzędzie 1 st 2 3 razy. W rezultacie, szprychy 47 pętli po lewej stronie. Aby utworzyć dekolt na 18 cm od początku bliskich pach średnio 17 pętli. Do wykonywania zaokrągleń więcej dodatkowych odejmowanie od wewnętrznych krawędzi szyjki 2 x 2 i 1 pętli w co drugim rzędzie. Gdy wysokość części pleców osiągnie 66 cm wykonać skosy ramionami. W tym celu na każdej półce zamknięcia pętli 2 do 5 razy co 2 rzędach. W tym drutach zrobić. Całkowita wysokość urządzenia jest równa około 68 cm.

Tak więc stopniowo opanować proste szprychy dziewiarskich swetry moher. Następnie przystępujemy do rejestracji częściach tuż przed półki. Na ramionach № 7 Pokrętło 4 pętle i łączenie przedniej powierzchni, podczas przeprowadzania dodanie po prawej stronie (w przypadku gdy nie jest łącznik) w każdej drugiej ryadochke 3 razy 1 oczko 7 razy większa od 2 do 4 razy 1 pętli. Jednocześnie, należy wykonać pritalivanie w taki sam sposób, jak to miało miejsce w tylnej części. Gdy wysokość półki jest 42 cm wykonania odejmowania do formowania szyjki. Z tego spadku co 4 rzędu tylnej krawędzi 9 do 1-pętli. Na wysokości 46 cm zamknięcia szczegóły rejestracji armhole 3 pętle, a następnie co drugi rząd – 3 razy po 1 ul. Gdy całkowita wysokość części osiągnie 66 cm, aby stożkowe ramię jest podobna do części tylnej i mety dziania. Postępuj zgodnie z lewej półka symetrycznie prawo.

Druty samice rozpinane moher kontynuowana rękawy sprawdzenia. Teraz weź narzędzie pod numerem 9 i wpisać 39 pętle. Dzianiny, na przemian wzorców "guma brytyjska" (11 cm) i twarzy "przestrzeń" szprychy № 4 (3 cm). Gdy element osiąga wysokość 59 cm, wzory shift i zatrzymaj dovyazyvayte produkt tylko brytyjski zespół. W tym przypadku krawędzie do odejmowania formowania okrągły tuleje każdego drugiego rzędu 1, 2 razy pętli 7 razy – 1 i 1 raz – 2 pętli. Pozostały na szprychy 11 pętle bliskich. Całkowita wysokość elementów będzie około 70 cm. Druga tuleja wiązać ten sam sposób jak pierwszy.

W kolejnym etapie – montaż części swetry w jednym produkcie. Szyć rękawy i przyszyć je w odpowiednich miejscach. Następnie połączyć ze sobą części pleców i półek wzdłuż linii ramion i boków. Teraz przechodzimy do dziania szerokimi obręczami. W tym wyciągu o okrągłych igieł № 9 wokół krawędzi 252 swetry dzianiny pętle i brytyjski pasek gumy szerokość 18 cm. Następnie, zamyka pętlę nić jest cięty.

Realizacje innych produktów objętych tym samym opisem

Elegancki, ciepły, miękki i bardzo stylowa kurtka będzie miała w wyniku fascynującej rodzaju robótek ręcznych, jak drutach. Moher sweter, marynarka, kamizelka – to są rzeczy, które można zrobić, koncentrujące się na klasie mistrzowskiej powyżej. Zwiększyć wysokość półek i tylnych części do pożądanego rozmiaru i produkt okaże się dłużej. To będzie już puste na elegancki sweter lub pierwotnego płaszcz. Z góry zbiornika będzie jeszcze łatwiejsze. Zamiast węży Dokładne pach banding kilka rzędów brytyjskiego gumy i zamknąć pętlę.

Warunki korzystania z opieki dla rzeczy związanych z przędzy moher

Knitting cienkiej szprychy Moher – zatrudnienie dość czasochłonne, ale bardzo ekscytujące. Produktów wykonanych swoje złote rączki, podawane przez dłuższy czas, ważne jest, aby prawidłowo dbać o nich. Myć ręce w ciepłej wodzie (30-35 stopni) z dodatkiem środka do czyszczenia wełnianych przedmiotów. Można używać zwykłego szamponu zamiast. Nie myć w moher maszynowego, a zwłaszcza nie używać „Spin”. Po leczeniu mydła dokładnie spłukać produkt w kilku wodach i delikatnie ścisnąć ręce. Dalsze położyć go na poziomej powierzchni, rozprzestrzeniając wszystkie elementy. Pod zawierać arkusz produktu, złożony wielokrotnie lub puszysty ręcznik. Będą one wchłaniać wilgoć. Suchy rzeczą moher w ciepłym miejscu. Nie wolno dopuścić, aby nigdy w bezpośrednim świetle słonecznym. Od czasu do czasu włączyć ubrania po drugiej stronie. Jeśli produkt jest zgięty, owinąć (w stanie mokrym) z wałkiem do ciasta lub ręcznika, złożonym w rolce, a rolki delikatnie na stole. Potem znowu, ostrożnie rozłożyć i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

wniosek

Drutach druty? Schematy, opisy, porady podane w tym artykule pomogą wszystkie igły kobiety opanować technologię, wyrób cienkiej przędzy moher. Życzymy udanego opanowania nowej wiedzy i umiejętności, w tym rzemiosła, pięknych i oryginalnych prac lekkich i pętli!