515 Shares 1410 views

Isakova Ludmiła. W Iwanowski wdzięcznej publiczności

Aktorka, reżyser, prezenter telewizyjny i pedagog – to wszystko łączy Isakova Ludmiła, człowiek, który służył w Iwanowo Teatr Dramatyczny od ponad czterdziestu lat. A przedtem musiała iść na scenie teatrów w Pietropawłowsk Kamczacki, Pietrozawodsk, Astrachania, Wołgograd.


GITIS i pierwsze małżeństwo

Aktorka uważa, że w czasach sowieckich teatr poszło dobrze. Studenci są umieszczone w różnych miastach i teatrach, przyczyniając się do zdobycia doświadczenia, które jest teraz tak brakuje w szkole teatralnej młodych absolwentów.

Ona Isakova Ludmiła ukończył GITIS Łunaczarski, pole V. A. Orłowej, tam na kursie i piękny młody student spotkał się z równie pięknym i utalentowanym młodym człowiekiem, którego znajdzie cały kraj po jego roli w filmie „Będziemy żyć do poniedziałku” , Po tym jak zagrała w filmie fabularnym „adiutant Jego Ekscelencji”, „Państwo granicy”. Oczywiście, jego najbardziej rozpoznawalna rola – „Trzej muszkieterowie” Aramis w filmie To – Igor Starygin.

Lyudmila rodzice byli dobrze sytuowani ludzie i nie żałować pieniędzy i czasu dla dzieci. Wesele było luksusem, ale rok później para rozwiodła się.

Isakova Ludmiła nie lubi szerzyć o życiu osobistym, ale wiemy, że ona wyszła ponownie za mąż, ma dzieci i ukochanego wnuka Grisha. Aktorka uważa, że kobieta z jej zawodem, jak w rzeczywistości, a wszystko powinno być tajemnicą.

Miasto narzeczonych

W Iwanowo, aktorka pojawiła się po Konstantin Yurevich Baranow zgromadził całą kompanię 12 młodych aktorów i przyniósł do miasta narzeczonych. Ludzie aktywnie poszedł do spektakli, zawiadomienia były niesamowite. Po każdym spektaklu będzie twórczego konferencji, co stanowi dla uczniów i nauczycieli na miejscowym uniwersytecie. Aktorzy i publiczność razem w celu omówienia spektakli i powrót do domu w nocy. To był wspaniały czas, który się nie powtórzy.

docenia publiczność

Isakova Ludmiła Iwanowna uważa, że obecna publiczność Iwanowo jest bardzo wrażliwa na działania. Aktorka za każdym razem, zdziwiony, że nawet po nie najlepszych występów publiczność Iwanowo Teatr Dramatu zawsze podnieść się i stanął brawo. Isakova Ludmiła mówi, że nie wszystkie miasta publiczność stała podziękować aktorów i reżysera. To nie jest w stolicy, nie znaleziono w innych miastach. W Moskwie, publiczność wstać po występy mistrzów, motywy i tak dalej.

tworzenie

Na scenie Teatru Dramatycznego Ludmiła Isakova zagrał ponad sto ról. Wśród nich Arkadin z „Mewa”, Nastazja Filippovna w „Idioty”, Marta w produkcji „Kto się boi Virginii Woolf” Filumena w sztuce Eduardo De Filippo „Filumena Marturano” i tak dalej.

Oraz roli faworyta. Istnieje powszechne wyrażenie wśród aktorek, że każda rola – to jest zużyty dziecko. I pomimo tego, że oświadczenie jest dość poobijany, Ludmiła Isakova (aktorka) uważa, że jest to w rzeczywistości. Przez cały twórczy sposób aktorka musiała grać i dramatyczne i komediowe role, a oni są ciągle zmieniane. Z biegiem lat, Ludmiła, więcej gra w komedii, i udaje mu się znakomicie.

W jednym okresie Iwanowo Teatr Dramatu zaczął odczuwać trudności finansowe. Teatr był niemożliwy zaprosić twórców z kapitału i innych miejscach, a lokalne kierowanie nie było. A następnie dyrektor teatru Nikolai Maksimov zaoferował jej rękę, aby umieścić kilka występów.

Były to pięć występów, które trwało przez długi czas w repertuarze teatru. Wśród nich: „Osiem kochających kobiet”, „Pani”, „warunki dyktowane przez pani”, „idealną parą”, „Ball złodziei”, Ostatnia inscenizacja trwała osiem lat, co jest swego rodzaju rekord dla reżysera i aktorów.

„104 stron o teatrze …”

Oprócz teatru Ludmiła Isakova trzynaście lat jako prezenter programu autora w lokalnej telewizji o nazwie „104 stron o teatrze …”. Początkowo aktorka była trudna do radzenia sobie z nowej pracy, miała kilka razy „flop” tabeli głowy. Były trudności ze skryptu, który miałem napisać aktorkę z instalacji, które czasami trwało przez okres do czterech dni. Ale sądząc po ilości listów, które weszły do studia, przeniesienie było ciekawe, pouczające i trwało ponad dziesięć lat.

Że film, który jest montowany aktorka Iwanowo Teatr Dramatyczny wykorzystuje stale, w żadnych okolicznościach – i tragiczne i komiksu.

Obecnie aktorka Ludmiła Isakova udział w produkcjach „Walentynki”, „Przygody Pinokia”, „Dwa stary statek z delikatnej powłoki,” i tak dalej.