249 Shares 8683 views

Suzuki SX4, opinie i funkcje

Suzuki SX4 – japoński samochód opracowany przez Suzuki i trafił do sprzedaży w 2006 roku. Obecnie występuje w dwóch wersjach: hatchback pięciodrzwiowy i pięć-pięć-cztery-drzwiowy sedan.

Suzuki SX4. Dane techniczne:

Wymiary maszyny w hatchbacka konfiguracji: o długości 411,5 cm, szerokość – 154,5 cm, wysokość od dołu koła do górnej poręczy – 160.5 cm stojak średnią przestronności pojazdu, przy minimalnej objętości w podniesione miejsc jest 253 litrów. i opuszczany maksymalną dopuszczalną wysokość równą 992 litrów. Pojazd jest przyspieszane do 100 km / h 10,7-13,1 sekund, a maksymalna prędkość może sostavit170-185 km / h (wykładniki zależy od rodzaju przekładni i napędu odmiany). Zużycie paliwa w mieście zakresów jazdy z 8,4 litra samochodu z napędem na przednie koła i pięć-biegowa manualna skrzynia biegów do 9,9 litra w samochodach z napędem na cztery koła i cztery stadium hydromechanicznego transmisji. Podczas jazdy po drogach o 100 km będzie 5,6-6,2 litrów, a w cyklu mieszanym 6,5-7,6 litrów benzyny. Założona producentem masie całkowitej 1650 kg. W zależności od kraju produkcji, pojemność zbiornika paliwa od 50-45 litrów może być w samochodzie Suzuki SX4.

Charakterystyka urządzenia, jednak nie daje pełnego obrazu samochodu. Jest o wiele bardziej ważne, aby wiedzieć przed zakupem opinii właścicieli.

Suzuki SX4, oceny

Samochód ten można określić jako elegancki, stylowy i spektakularne mini-crossover, przeznaczony dla nabywców z klasy średniej. Jest dobrze, pewnie trzyma się drogi, nie wstrząśnięte i nie zmienia kierunek ruchu podczas jazdy na zakrętach.

Specyficzne pochwały godny jakość montażu pojazdu Suzuki SX4. Opinie właścicieli wskazują, że w ciągu pierwszych 1-2 lat wiele nigdy wcześniej nie miał do czynienia z naprawy samochodu. Przyzwoita jakość wykonania wpływa nie tylko na bezpieczeństwo, ale również w wyglądzie – samochód zbiera dokładnie i precyzyjnie, bez zbędnych przerw że cierpi krajowego przemysłu motoryzacyjnego. Wielu kierowców powiedzieć wysoki prześwit Suzuki SX4. Opinie wskazują, że samochód zadufany ścieżki na rosyjskich dróg, krawężników, dziur i wybojów.

Agility – kolejna zaleta tego samochodu. Suzuki łatwo rozmieszczone na małym skrawku szybko steru. Samochód jest bardzo oszczędny pod względem zużycia paliwa. Wiele wspomnieć dobrego „domu” wbudowany system nagłośnienia samochodu Suzuki SX4. Recenzje właścicieli wskazują również, że urządzenie jest dobrze umieścić w temperaturach do -30 włącznie. Co do wnętrza – jest ona przeznaczona tylko na kierowców niskich i średniego wzrostu. Wygodne fotele anatomicznie ukształtowane plecy wsparcie podczas podróży, centrala jest intuicyjna, wszystkie przyciski są pod ręką w samochodzie Suzuki SX4. Opinii pokazują, że działa świetnie regulacja klimatyzacji i kuchenka: zima maszynowy szybki i dobrze ogrzewane, a latem w kabinie staje się chłodny przez kilka minut.

Braki pojazdów wymienione w pierwszej kolejności jest to tani twardego plastiku, który drapie nawet z niewielkimi uszkodzeniami mechanicznymi, a czasami piszczy. Niektórzy mówią niewygodne pedał sprzęgła, raczej długie i uninformative. Kierowcy będą musieli dostosować się do niego, bo w pierwszej chwili trudno uchwycić moment zadziałania. Wśród wad można uznać za mały bagażnik samochodu. Sugerują, że samochód rodzinny, który ma do wykonania wiele rzeczy, takich jak namioty, rowery i worki z ziemniakami z matką ogrodowego w prawo, on nie zrobi – głośność jest zbyt mała. Oczywiście, jeśli to konieczne, może być zwiększona, ale będzie musiał rezygnować z tylnych siedzeń.

Ogólnie rzecz biorąc, Suzuki SX4 – idealny pojazd dla relacji jakości i ceny. On doskonale nadaje się do jazdy na rosyjskich drogach, jak również niezawodne i bezpieczne.