85 Shares 4953 views

Najlepszy eBook Illuminated

Ta recenzja koncentruje się na trzech urządzeń do czytania książek elektronicznych z podświetleniem – Barnes & Noble Nook Prosty dotykowy z GlowLight Onyx Boox i62ML Aurora i Amazon Kindle Paperwhite. Dziś będziemy decydować, które urządzenie – najlepszy e-book. Być może rozpocząć z opisem ogólnych mocnych wszystkich trzech książek.


1) Matryca podświetlenia. Oczywiście, każdy ma łagodny i wysokiej jakości wbudowany w cień, który jest regulowany. Wszystkie trzy modele mają wbudowane podświetlenie jest, bez dodatkowych świateł lub latarni.

2) w podczerwieni z ekranem dotykowym. Wszystkie te e-książki mają go (jest to najwyższa jakość istniejących opcji).

3) ekranu Sześciocalowy jest ani zaletą nie wadą, ponieważ rozdzielczości stosuje się szereg producentów. Czytelnik czytelny i nosić, więc jest tak popularna, że jest on wyposażony w nawet najlepszy e-book!

4) E-Ink ekranu. Jest to wyraźna zaleta e-książek sprawia, że są w stanie do wyświetlania tekstu, grafiki i innych obiektów, takich jak papier, marnowanie energii tylko na każdej stronie.

Zwróćmy się teraz do różnic między sobą:

1) kontrastu obrazu. Aurora pierwsze miejsce na pozycji, pozostawiając konkurencję daleko w tyle. „Kindle” ma połowę kontrastu i Nook – trochę mniej niż Amazon Kindle.

2) Rozdzielczość. Aurora i Kindle posiada ekran standardowego Pearl HD (1024×768), natomiast Nook Prosty dotykowy ma rozdzielczość 800×600.

3) pamięci RAM. Jeśli nie zwracają uwagi do konwencji, książki elektroniczne – to te same komputery, tylko przenośne. W związku z tym, ilość pamięci RAM znacząco wpływa na wydajność. "Kindle" i "Nook" ma 256 MB RAM, natomiast "Aurora" – połowę wielkości (128 MB RAM). Jednak pomysł firmy ONYX niskolechko to nie przeszkadza – „jaskółek ze smakiem” dużych plików IT

4) w pamięci wewnętrznej. To wszystko jest na odwrót – „Aurora” posiada 8 GB, a reszta – do 2 GB. Ale nie smuć się – Amazon twierdzi, że Kindle zmieścić 1100 książek, Barnes & Noble, w produkcji e-book Nook Proste Touch – 1000 książek, aw Aurora "Enter" 4500 książek. Jednak wydaje się, że 1000 książek – wystarczająca liczba nawet dla zapalonych czytelników. Kolejnym punktem jest to przegląd dla tych, którzy nie są wystarczające.

5) Obsługa kart pamięci. „Aurora” i „Nook” może rozszerzyć zakres ograniczonej pamięci wewnętrznej z zewnętrznym formacie karty SD (w przeciwieństwie do „Kindle”). Jeśli potrzebujesz naprawdę jest najlepszy e-book, opinie użytkowników – coś, co powinno być odczytywane.

6) Mul. W tym przypadku, Nook jest nieco wyprane z konkursu, a ONYX Boox i62ML Aurora i Amazon Kindle Paperwhite mają zdolność do ciągłej zmiany rozmiaru czcionki lekkim ruchem palców w różnych kierunkach.

7) Obsługiwane formaty plików. Największa liczba obsługiwanych formatów ONYX dziecko – 25 sztuk. Z „Kindle”, będzie można zobaczyć cztery formaty i „Nook” – sześć. Jednak po migajace NST jest w stanie wykazać jakiegokolwiek istniejącego formatu za pomocą programów w systemie operacyjnym „Android”.

8) Cena. W naszym kraju, jest to jeden z najważniejszych parametrów w zakupie, nawet jeśli jest to najlepszy e-book. Nook Prosty dotykowy z Glowlight ma najniższą cenę – w rejonie 150 USD, Amazon Kindle Paperwhite – nie znacznie większy – 160 USD Najdroższy czytelnik pod uwagę – Aurora – to cena 250 USD, który jest, moim zdaniem, zbyt wysokie.

9) Książki elektroniczne (recenzji). Wrażenia z wszystkich tych produktów o tym samym, większość negatywnych opinii opisać wady wszystkich istniejących modeli E-książki jako całości.

Podsumowując, chciałbym powiedzieć, że e-book – szczególnie indywidualny przypadek, więc wybrać ten, który jest bliżej serca. Dobre zakupy, pozwalają być najlepszy e-book!