542 Shares 8852 views

Męka Kaukazu lub dlaczego rosyjskie dziewczyny lubią kaukaskiej

W ostatnich latach w naszym kraju mamy krajowy temat najbardziej dyskutowane, a może to było zawsze? Niektórzy otwarcie deklarują wrogość wobec osób narodowości kaukaskiej, natomiast inni przysięgają, że nigdy nie wolno w rodzinie rosyjskiej dziewczyny lub faceta. W każdym razie i tak, a inni powinni zrozumieć, że przyszłość dla Rosji i Kaukazu w sklepie tylko wtedy, gdy są one ze sobą. Separatystyczne i nacjonalistyczne sentymenty tylko prowadzić do zniszczenia. Ale głównym tematem tego artykułu nie jest polityka, ale raczej osobista relacja, romantyczny. Mianowicie, omówimy pytanie, które nęka wiele dlaczego rosyjskie dziewczyny jak kaukaskiej?

Nie wiem, czy jest rzeczywiście taki całkowity miłość od rosyjskich dziewcząt w odniesieniu do rasy białej, ale możliwy rozwój takiej osobistej relacji mogą być dyskutowane. Poniższy tekst będzie prowadzone w celu omówienia tylko mieszkańcy Kaukazu Północnego. Ponieważ autor dokładnie zapoznać się z tradycjami i zwyczajami przyjętymi w tych republikach i dlatego prawie wszystkie z nich muzułmanów, że ma wielkie znaczenie.

Dlaczego rosyjskie dziewczyny lubią kaukaskiej

W Internecie można znaleźć milion założenia: bo piją mniej, są odważniejsze, śmielsze. Ale pozwól mi, ludzie kochają za przynależność do określonej narodowości? To jak zakochanie się z mężczyzną ze względu na fakt, że nosi trampki Adidas. Jest trwałe przekonanie, że język rosyjski, kaukaskie chłopcy i dziewczęta kochać człowieka tylko dlatego, że kocham.

Jednocześnie zaprzecza fakt, że prawie wszystkie rasy białej są obdarzone brutalny charakter i nie są nieśmiali o wyrażanie swoich emocji jest niemożliwe. Być może pewne podobne cechy przyciągnąć dziewczęta.

Ale nadal szukać przyczyny uczuć przetargowych dziewczyny do mężczyzny lub zastanawiać dlaczego rosyjskie dziewczyny jak kaukaskiej znaczenia. Jednakże, jeśli naród nie jest czynnikiem decydującym we wczesnej fazie stosunków, w późniejszym życiu, to może stać się przeszkodą do zrozumienia.

Otwarty związek z rasy białej

W tym przypadku nie powinno pojawić się powikłania. Po tym wszystkim, prawie każdy kaukaski, życia w społeczeństwie, które praktykuje ścisłego zakazu przedmałżeński seks między mężczyzną i kobietą, będzie szczęśliwy, aby wystąpić niektóre ciała radości w towarzystwie rosyjskiego dziewczynki. nie powinien być jednocześnie pamiętać, że piękno rosyjskich kobiet jest uznawane za niemal całą planetę. Taki związek bez zobowiązań będą niewątpliwie przyjemne dla obu stron.

Małżeństwo między mężczyzną a kobietą Kaukaski rosyjski

Rodzina – to jest ważne w życiu każdego człowieka, więc wybór żona lub mąż powinien starać się uwzględniać wszystkie niuanse. Bardzo często, międzywyznaniowe małżeństwo nie może wytrzymać próbę gospodarstw domowych.

Powiedzieć, że Rosjanka, która weszła w kaukaskiej rodziny, to będzie trudne – nic nie mówić! Oprócz niezbędnego szacunku dla wszystkich licznych krewnych i zdolność do gotowania, trzeba nauczyć się języka narodowego , i trzymać się tradycji. Tradycja, nawiasem mówiąc, nie zawsze jest łatwe. Na przykład, w Karachai wynika po małżeństwo aż pewnego czasu nie rozmawiać z rodziną męża, a cały Czeczeński ceremonia ślubu panna młoda w kącie.

Oczywiście, można żyć z dala od krewnych męża i nie nauczyć się języka. Ale w tym przypadku bardzo trudno jest mieć dzieci, którzy będą etnicznych rasy kaukaskiej, którzy nie znają swoje zwyczaje i język.

Tak więc małżeństwo z takim ostrym kontraście do stylu życia i mentalności jest to krok ryzykowny. Jeszcze kochające serce nie może przekonać logicznymi argumentami, a jeśli obie osoby mają prawdziwe poczucie, będą one przezwyciężyć wszelkie przeszkody.

Więc pytanie: dlaczego rosyjskie dziewczęta jak i dlaczego dziewcząt rasy białej kaukaskiej, jak, po prostu nie ma odpowiedzi. Każda osoba na tym świecie ma drugą połowę, która jest Jego miłość, niezależnie od narodowości, koloru skóry i marki adidasów!