607 Shares 1599 views

Jak zrobić pedicure w domu

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że odpowiedź na pytanie: „Jak to zrobić pedicure” jest oczywiste, ale nie tak proste … Postaramy się daje nie tylko pełne instrukcje do tworzenia stylowych pedicure, ale także nowa wiedza! Piękne i wypielęgnowane paznokcie powinny przyciągnąć uwagę fanów i dziewczyn na plaży!


Po pierwsze, jest to błędne przekonanie, że głębokie pedicure powinno odbywać się tylko w lecie i na plaży. Piękna dziewczyna musi dbać o siebie przez cały czas, niezależnie od pory roku. Ale jakoś nie unik, by stworzyć niepowtarzalny design. Wszystko musi być jasne i proste. Wybierz albo jasnych kolorach (pomarańczowy, turkusowy, żółty), kolor sukienki letnie lub sandały lub klasycznych uniwersalnych kolorach (czerwony, czarny, bordo).

Jeśli nie wiesz jak to zrobić pedicure, ale chcą się uczyć, pamiętać prostą sekwencję działań:

1) Usuń paznokcie stary płaszcz z wacikiem i zmywacz do paznokci.

2) Weź kąpiel dla stóp. Jeśli masz bardzo suchą skórę stóp, ciepłej wody, dodać trochę amoniaku, nadtlenku wodoru i szampon. Można również dodać sól morską.

Ze zmęczenia pomóc kąpiel ziołowa z gliceryną. Złagodzenia obrzęku i kąpiele kontrastu (gorącej i zimnej wody).

3) Zanurz stopy w misce wody, po zadając na paznokcie specjalny krem do skórek. Odbieranie kąpiel trwa do 15 minut.

4) Po zakończeniu procedury rogowej obszarach leczyć pumeksu.

5) wytrzeć do sucha ręcznikiem i paznokci stóp rozpocząć przetwarzanie.

6) Pokrój regenerować częścią gwoździa, leczenia piłowania krawędzi.

7) Stosuje się do stóp i paznokci krem i rozpocząć malowanie paznokci. Ponadto, skóra może pocierać oleju, aby miękkie.

8) zgodnie z wcześniej nałożonym podkładem. Po jej wyschnięciu, może być stosowany bezpośrednio przybić sobie. Pokryć paznokcie starannie, usuwając wszelkie nadwyżki środków z wacikiem lub gazikiem.

9) pod koniec manicure można stosować lakier-utwardzacz i pozostawić ją do wyschnięcia.

Jak widać, jest to, jak zrobić pedicure, nic wielkiego. Najważniejsze jest to, aby dać nogi wchłonąć śmietanę i dokładnie zastosowany lakier.

Jeśli wolisz z usług salonu piękności, pewnie wiecie, że pedicurists wykonać dokładnie taką samą sekwencję działań z ich niuanse zawodowych. Oczywiście, miło jest, gdy jest to możliwe, aby powierzyć opiekę nad swoimi stopami profesjonalny, ale jeśli finanse i czas nie pozwala na regularne wizyty w salonie, pedicure można zrobić w domu.

Aby dowiedzieć się, jak to zrobić pedicure i manicure jest znany z wielu, ale z jakiegoś powodu nie jest rzadkością, aby znaleźć dziewczynę, która jest w stanie wykonać idealne pedicure siebie. Jeśli chcesz paznokcie na dłoniach i stopach w harmonii ze sobą, zrobić manicure paznokci lżejszy niż powłoki na nogach. Universal jest także klasyczny żakiet. Inny rodzaj projektuje gwóźdź (cyrkonie, wzory, dekoracje) jest zniechęcony ostatnio, ale jeśli już podniósł naprawdę stylowy i piękny design, można eksperymentować. Najważniejsze jest, aby nie przesadzić, ponieważ nacisk na nogi nie zaakceptowane.

Mówiąc o tym, jak zrobić pedicure, nie można zapominać, że stopy powinny być w idealnym stanie. Odnosi się to nie tylko do dobranej paznokci, wypielęgnowane paznokcie, ale także braku modzele i odciski stóp. Pozbycie z nich można stosować maści z kwasem salicylowym lub krem z jakiegokolwiek efektu leczenia.

Jak obiecaliśmy, mówiliśmy o tym, jak zrobić manicure w domu. W rzeczywistości, wszystko jest proste, trzeba tylko zwrócić uwagę na ten proces i trochę praktyki. Pielęgnacja stóp wymaga mniej czasu niż pielęgnacji dłoni. Twoje ciało powinno być zawsze piękne i dobrze utrzymane.