546 Shares 1386 views

Fisting pochwy – co to jest?

Dla człowieka współczesnego życia seksualnego jest bardzo ważne. Już dawno minęły czasy, kiedy to było (przynajmniej „oficjalnie”) rozpoczął się po ślubie, a zakończył po pożądanej liczby dzieci. Teraz większość traci dziewictwo przed ukończeniem pełnoletności, a nawet w starości nie jest skłonny przenieść się do czysto platonicznej relacji ze swoim partnerem.


Kolejny „tendencja” naszych czasów – dążenie do różnorodności. Mało kto całe życie spełnił tylko jeden standardowy kopulacji. Oprócz różnych pozach, praktykowane szeroko i różnego rodzaju unii seksualnej – i odbytu i jamy ustnej, a nawet bez użycia samego prącia. To ostatnie odnosi się do jednego z najbardziej niezwykłych praktyk seksualnych – Fisting (dopochwowo, anal, podwójne). Jest w stanie podjąć decyzję o nie wszystkich, ale tych, którzy nadal próbował, doświadczył bardzo intensywne i niezwykłe doznania.

Tak więc, pojęcie pochodzi od angielskiego słowa „pięści” – pięść. Oznacza to, że praktyka ta wiąże się z wprowadzeniem pięścią w drogach rodnych, lub po prostu na rękę, w zależności od ostatecznej wielkości. Nie należy mylić z tradycyjnym podaniu jednej lub więcej palców – fingiringom!

Istnieje pięć typów seksualnej „zboczenie”:

1. pochwy Fisting – wprowadzenie ręce w żeńskich narządów płciowych. Jego główną zaletą w stosunku do konwencjonalnej coitus jest, po pierwsze, fakt, że ręka jest znacznie większy penis. A po drugie, możliwe jest stymulowanie wszystkich czułych punktów pochwy, lekko przesuwając palcami, który daje kobiecie całkowicie nieziemskie uczucie.

2. Analiza Pięścić – wprowadzenie dłoni do partnera odbytnicy. Dostępny w obu płci. Z tego typu stymulowanych zakończeń nerwowych odbytnicy. Oprócz nich – punkt „G” u kobiet i prostaty u mężczyzn.

3. Analiza pochwy fisting (podwójne) – równoczesne wprowadzenie dwóch rąk, jednej – dróg rodnych, a z drugiej – do odbytnicy. Powoduje to niezwykle intensywne doznania dzięki niesamowitym uczuciem pełności, która jest doświadczana przez kobiety.

4. Podwójny fisting – wprowadzenie dwóch rąk w drogach rodnych. Odpowiednie tylko dobrze przeszkolonych kobiet.

5. Podwójny Anal Pięścić – wprowadzenia drugiej ręki do odbytnicy. Jest również dopuszczalne tylko wtedy, gdy dokładne przygotowanie.

Oczywiście, idea tej formy seksu i oglądania filmów pornograficznych, w którym jest używany, nie może poważnie podniecać obu partnerów. Mimo to, zanim samego początku do działania, powinniśmy pomyśleć o tym, jak do zapoznania się z efektami i bezpieczeństwo.

Przede wszystkim należy pamiętać, że fisting pochwy może spowodować znaczną rozbudową dróg rodnych, które będą w przyszłości pogorszyć jakość normalnego współżycia seksualnego. Anal same błędy rodzaju może prowadzić do nietrzymania stolca i przymusowego wzdęcia.

Teraz bezpieczeństwo. Po pierwsze, fisting pochwy jest zalecane tylko parous kobiet. może to być niebezpieczne dla młodych dziewcząt.

Po drugie, konieczne jest, aby pamiętać o higienie – Na ręce powinny być rękawice medyczne, należy usunąć pierścień, paznokcie – krótkie przycinanie.

Po trzecie, nie wolno nam zapomnieć o smarowaniu – będzie musiał kupić. Naturalne nie jest wystarczające.

I po czwarte, trzeba podać rękę bardzo powoli i ostrożnie, jak uszkodzenia ściany pochwy lub odbytnicy jest dość proste, ale konsekwencje będą bardzo nieprzyjemne.