558 Shares 2374 views

Jak wybrać reflektory 2110

Do tej pory samochody tuningowe cieszy się rosnącą popularnością. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do rosyjskiego VAZ. Zmiana główne wskaźniki na 2110, niektórzy właściciele samochodów są myśli o instalacji protivotumanok. Takie coś będzie nie tylko poprawić jakość znajomego światła żelaza w nocy, ale również podkreślają niepowtarzalny design swojego dnia. Pomimo tych zalet, nie każdy kierowca ustawia świateł przeciwmgielnych w WHA 2110. Jednym z powodów – duży koszt instalacji.


Często z powodu swoich centrów usług połączeń wymagają sterownika do 2-3 tysięcy rubli. Ale z odrobiną wiedzy można je zainstalować samodzielnie i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Oraz w celu mgły nie tylko jakościowe, ale także tani, trzeba dowiedzieć się, jak wybrać odpowiedni. O tym, jak wybrać odpowiedni klucz i świateł przeciwmgielnych, powiemy w tym artykule.

Co lepsze oświetlenie na 2110

W tej chwili, dziesiąty modele VAZ są zakończone dwoma markami reflektorów:

  • Lampy marka krajowa „Krizhach” (koszt rzędu 2,500-2,800 rubli).
  • Niemiecki producent „Bosch” (cena jest nieco niższa – od 2200 do 2400 rubli).

Która z tych dwóch marek jest lepsza

Zanurzył – jest podstawą każdego reflektora. Wielu właścicieli samochodów używają dokładnie tego światła na długich trasach, gdyż jest mniej oślepiające kierowców nadjeżdżających pojazdów, a tym samym zmniejszyć ryzyko wypadków. Produkty firmy „Kirzhach” jest wyposażona w obiektyw, światła i jest wyposażona w reflektor dalekiego zasięgu. Niemiecki analog ma odbłyśniki w obu przypadkach (jasność więcej, lecz ten sam zasięg). Obiektyw ma dużą przewagę nad reflektorem: więcej niż jasnej linii światła, możliwość zainstalowania ksenon i tak dalej. Sądząc po opiniach, niemieckie światła mają nieznaczne rozszerzenie w najbliższym czasie. Ale światła na 2110 marki „Bosch” i mają jeszcze jedną zaletę – podczas pracy w deszczowe i pochmurne lamp pogodowych tej marki zapewniają jaśniejsze oświetlenie niż „Kirzhach”. A wszystko to z powodu większej powierzchni reflektora mijania. Ale powinna zapomnieć o obiektywie ksenonowej. We wszystkich innych świadczeń producenta krajowego. W rzeczywistości, ze względu na to, produkcja niemiecka kosztuje mniej niż krajowe. Jak widać, nie zawsze jest importowany światła jest lepsza niż nasza. A odpowiadając na pytanie o to, co najlepsze reflektor, może być wskazane, aby stosować się do zasady „na rosyjskim samochodzie. – rosyjskie reflektory” Lampy marki „Krizhach” mają więcej zalet niż zagranicznego „Bosch”.

Zainstalowaliśmy kosztownej lampy, ale nie zapala. Co robić?

Niektórzy kierowcy z niskiej jakości oświetlenia obwiniać wszystko na małżeństwa lub fałszywy. Ale w rzeczywistości tak nie jest. Do żarówek tak bardzo jak to możliwe, właściwy wybór producenta nie wystarczy. Po ich instalacji należy dokonać korekty. W tym przypadku lepiej jest zaufać profesjonalistom na stacjach paliw. Ale jeśli posiadają pewne umiejętności, można ją i siebie zrobić. Nie jest wymagany kosztowny sprzęt. Odpowiednio dopasowane reflektory na 2110 zapewni Ci długiej i bezawaryjnej eksploatacji.