414 Shares 6425 views

Ten atrakcyjny małe piersi

Wiele dziewcząt kompleks o małej wielkości piersi. Ulegając gadżetów reklamowych, nawet nie myśleć o tym, jak wiele zalet dając Kobieta małe, zgrabne, jędrne piersi.

Nie wierz mi? Policzmy wszystkie plusy.

  • Zacznijmy od tego, że małe piersi, a także (a może więcej) na żądanie, jak również duże. To nie przypadek, że wielu mężczyzn w rozmowie, o której mowa w dużym rozmiarze i bardzo niegrzeczne słowa, w tym słowie „wymienia” – nie jest najbardziej brudne i nieprzyjemne. Na dziewczyny z dużymi piersiami zwrócić uwagę na dorastających chłopców poddanych hormonalnej wysięgnik. Mellow dojrzałych mężczyzn wiedzieć: małe piersi – to jest bardzo subtelna. Ponadto, naukowcy odkryli, że im mniejszy rozmiar biustu, tym bardziej czuły, „sympatyczny” w klatce piersiowej. Po wielkim biustem – nie ten drugi, jak nagromadzenie tkanki tłuszczowej, co nie jest bardzo wrażliwy. Być może dlatego małe piersi – to wyraźny znak, seksualności i temperament jego właściciela.
  • Małe piersi bardzo ekscytujące mężczyzn, ponieważ stwarza bezpośredni związek z młodości i niewinności.
  • Wiele wieków damy z wyższych sfer dokonały wiele wysiłku, aby ukryć duży biust. Ponieważ kobiety z małymi piersiami – jest arystokratyczny. Nie muszą udowodnić przytomność umysłu i inteligencji. Krzywego kształt zawsze było dużo wieśniaczki, których przeznaczenie – pielęgnowanie niezliczone potomstwo.
  • Dama z małym rozmiarze, niezależnie od wieku wygląda młodo, rafinowane, kruchy. Małe piersi nie sag, nie traci swój kształt. Nawet po porodzie, trzyma piękny proporcji. Ona jest bardzo organicznie pasuje do zarysu smukłą, stonowanych rysunku. Jeśli masz nadwagę, można stracić poprzez dietę i ćwiczenia. Jeśli masz ogromny biust, można się nigdy pozbyć swojego ciężaru. Lekarze wiedzą, że w wieku dorosłym chirurgii korekcyjnej piersi w zasadzie zrobić okaziciela dużych wymiarach. Ponieważ po 30 ich „bogactwa” traci swój kształt, ugięcia, zdeformowane.
  • Małe piersi – jest to bardzo wygodne. Ona nie pocić się w upale, nie zakłócać sen w dowolnej pozycji. Kobiety z małym rozmiarze nie jest ból pleców, są one znacznie dłużej zachowują atrakcyjny, elegancki wygląd.
  • Jeśli pani chce, aby optycznie powiększyć biust, to wystarczy kupić specjalny biustonosz push-up. W jaki sposób można ograniczyć czas, tworząc dużą właściciela?
  • Małe piersi, lekarze uważają, znak zdrowia. Łatwiej jest zbadanie, zatem nawet w przypadku każdego leczenia choroby zaczyna się szybko i jest skuteczne. Tkanka tłuszczowa jest duża skrzynia nie czuje się guzy. Takie kobiety są bardziej podatne na raka i cukrzycy.
  • Wreszcie, mała klatka piersiowa nie zatrzymać, aby wybrać stroje doskonale siedzących. Zobacz, jak luksusowy wygląd gwiazd Hollywood z małymi piersiami. Oni zawsze smukły, elegancki, wyrafinowany. Po tym wszystkim, nie muszą się ukryć ogromne ciężkie.

Może spowodować więcej niż kilkanaście argumentów w obronie małych piersi. Dlatego, drogie dziewczyny z małymi wymiarami, radujcie: nie jesteś efekt grawitacji, prawie nie podatne na choroby piersi, są bardzo wrażliwe i sexy. A to oznacza, że jesteś na starość będzie wyglądać atrakcyjnie i ekscytujące.