582 Shares 2209 views

Znaczenie tatuażu „Skull”: tło historyczne i nasz dzień

Obrazy czaszek jak to nie wszystko, bo te postacie wyglądają zbyt złowieszcze i przerażające. Większość właścicieli tych wzorów tatuaż – jest wystarczająco ponure lub osoby w jakikolwiek sposób związane z mistycyzmem, albo przedstawiciele subkultur – Goci, punki, rowerzystów. I jeszcze pytanie: „Jaki jest sens tatuażem” Skull „” – staje się coraz ważniejsza, ponieważ te tatuaże są coraz bardziej powszechne.


Kultura z różnych krajów

Dla większości ludzi, pierwsze skojarzenie z wizerunkiem czaszki – jest to niebezpieczeństwo, agresja, zniszczenie i śmierć. Przypomnijmy, statki pirackie, że poszedł pływających pod flagami z wizerunkiem skrzyżowanych kości. Jednak nie wszystkie hodowle ten znak jest tak nieprzyjemny, niektórzy ludzie uważają, że symbolem magiczne. W związku z tym wartość tatuaż „czaszka” w tym przypadku jest bardzo pozytywne. Alternatywna interpretacja – zmienia tę zmienność. Wielu ludzi wierzy, że czaszka należy wypełnić swój człowiek czeka na wszelkich zdarzeniach, które mogłyby przekształcić swoje życie. Ten tatuaż pomogą skonsolidować i zmienić – ustalenie wynikowego sukces lub chronić przed dalszym kłopoty. Ale w Ameryce Łacińskiej nie podoba czaszki, kultura lokalna interpretuje ten wzór jest jasne: „Nie zapomnij śmierć przyjdzie do was”

Znaczenie tatuażu „Skull” – wersja z religii

W chrześcijaństwie czaszki są często przedstawiane pustelników, a czasami również Apostołów, Św. Ten znak jest używany do podkreślenia refleksji nad śmiercią i jej nieuchronności. Przyjrzyj się uważnie – wiele ikony można zobaczyć czaszki i kości umieszczone u stóp krzyża. Ciekawostka – tradycja katolicka nie zwracać uwagę i śmierć jego grafiki. Zupełnie inaczej interpretować wartość tatuaż czaszki w prawosławiu. Nie zapominaj, że to religia wiąże się poważne i stopniowe przygotowanie do śmierci, zgodnie ze zbiorem rytuałów i zasad szczególnych. Za pomocą czaszkę i częściowo nauk occult, jako magiczne artefaktu obiektu ochronnej. Uważa się, że odpowiednio przeszkolony przedmiot mogą być wykorzystywane w celu kontaktu ze światem zmarłych. Ciekawostka – zostały wykorzystane w symbolice czaszki i Trzeciej Rzeszy. Uznano, że ten znak będzie chronić żołnierzy i dać im odwagi w walce.

nowoczesna interpretacja

Najprostszym sposobem, aby dowiedzieć się, co oznacza tatuaż – zapytać o to bezpośrednio do jego właściciela. Nie zapominaj, że sztuka tatuażu wiąże autoekspresji i indywidualność. W związku z powyższym, wszystkie interpretacje konkretnych liczb można uznać subiektywne. Nawet czaszka tatuaż na dłoni widać dzisiaj nie tylko brutalny człowiek, ale również bardzo ładne dziewczęta. Jest mało prawdopodobne, że taka osoba zrobi sobie tatuaż, chcąc stać się odważny i agresywny. Mieszczanie są zdecydowanie nie bać czaszki i dyskryminuje tych, którzy wybrali tę liczbę za siebie.

Co to znaczy tatuaż „Czaszka z różami”?

Często czaszki lub szkielety całkowicie przedstawiają splecione róże wspinaczkowe. Ten symbol może oznaczać poważne straty. To jest często oznaką śmierci kogoś z bliskich osób lub rozstanie się na zawsze z kimś drogim. Często te rysunki są uzupełnione przez nazwy lub inicjały. Zupełnie inna wartość może być czaszka z różą w zębach. Najczęściej jest to obraz młodych, skłonność do przygód i łatwego życia. Jeśli taka czaszka uzupełniony skrzydłami, halo, lub inne elementy dekoracyjne – interpretować oddzielnie nie muszą. Najprawdopodobniej jest to bardzo artystyczne obrazy, które nie posiadają specjalnego znaczenia. Na szczególną uwagę zasługuje więzienne tatuaże przedstawiające czaszki i róże. Ale zinterpretować takie dane mogą być dokładnie badane tylko wartości kultury tatuażu w więzieniu.