795 Shares 7856 views

Jak wyczyścić Ram siebie

RAM – integralną częścią komputera, bez których po prostu nie może funkcjonować. Po tym wszystkim, zawiera wszystkie dane niezbędne do przeprowadzenia operacji. Ale tak się składa, że jest bardzo brakuje. Jeśli jesteś zainteresowany w odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób oczyścić swoją pamięć, a potem spojrzał na. Powiemy wam o dwóch sposobów, w jaki można łatwo oczyścić operacyjnej pamięci komputera lub laptopa. Co więcej, procedura ta nie jest coś nadprzyrodzonego, a nie zajmie dużo czasu.


Niech najpierw zrozumieć, jaką funkcję spełnia pamięci w urządzeniu. To chwilowo zawiera polecenia i pliki, które są wykorzystywane przez procesor do jego funkcjonowania. Ponieważ informacje CPU są wymieniane bezpośrednio lub za pośrednictwem pamięci podręcznej. Może również wystąpić takie dzielenie przez ultra szybkiej pamięci zerowej. Po wyłączeniu komputer, absolutnie wszystkie informacje, które było w pamięci zostaną usunięte. Jak wyczyścić pamięć komputera bezpośrednio, gdy jest uruchomiony? Jest tylko jedna droga.

Rozważmy pierwszy przykład. Będziemy wykonać tę procedurę za pomocą Menedżera zadań. Do niego zadzwonić, znanego naciśnij kombinację klawiszy Ctrl + Alt + Del. Następnie idziemy do zakładki procesy i analizować wszystkie uruchomione aplikacje. Przed wyczyścić pamięć, trzeba się upewnić, że usuwając dowolny proces, który nie zamyka się krytycznych zadań systemowych. Nazwy każdego procesu uruchomionego będzie w lewej kolumnie. Zeby wyświetlane są dane na temat ilości pamięci RAM wykorzystywanej przez konkretnego zadania.

Jeśli jesteś przekonany, że dany proces jest od dawna zamknięta, ale w pamięci, mimo tego, że nadal jest, a zatem zużywa cenne zasoby komputera, trzeba wymusić usunięcie procesu. W tym celu konieczne jest, aby wybrać z listy, a następnie naciśnij przycisk, aby zakończyć proces.

Teraz zobaczmy, jak wyczyścić pamięć za pomocą oprogramowania o nazwie SysInfoMyWork. Aby uruchomić ten program należy pobrać i zainstalować na swoim komputerze. Gdy to zrobisz, możesz go uruchomić. W zasobniku systemowym, który znajduje się w prawym dolnym rogu paska zadań, można zobaczyć pokaz jej ikonę, która wygląda jak mały wyświetlacz cyfrowy. To ilość pamięci RAM zostaną uwzględnione, który jest aktualnie w użyciu. Zrób na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Memory Clear.

Następnie kliknij maksymalnego numeru listy rozwijanej, a oprogramowanie to będzie zwolnić pewną ilość pamięci RAM, jeśli istnieje taka możliwość. To wszystko, co chcieliśmy powiedzieć. Sposoby, oczywiście, istnieje wiele innych, ale te dwa powinny być dosyć, aby zwolnić trochę pamięci, jeśli nagle pilnie potrzebne. Nawiasem mówiąc, miło wiedzieć o tym, jak do czyszczenia telefonu. Ale to już temat na inną dyskusję.