251 Shares 1914 views

Opinie Golden Coast Resort & Spa 4 * (Wietnam / Phan Thiet)

Jeśli chcesz jechać na wakacje do Wietnamu i poszukać komfortowego hotelu na plaży, najlepszy może być Golden Coast Resort & Spa 4 * (Phan Thiet).


Położenie, zdjęcia, opis

Ten czterogwiazdkowy hotel znajduje się na plaży, siedem kilometrów od centrum kurortu Phan Thiet. Odległość do Ho Chi Minh City, gdzie lotnisko jest 200 km.

„Golden Coast Resort & Spa” urządzony w tradycyjnym stylu wietnamskim i oferuje zakwaterowanie podróżujący w jednym z 89 komfortowych pokoi. Apartamenty znajdują się w przytulnych domkach z widokiem na ocean.

W cenę pokoju wliczone w hotelu tylko śniadania. Jednak goście za dodatkową opłatą w porze lunchu i kolacji w restauracji hotelowej.

W hotelu znajduje się basen, taras do opalania, bar, spa, biuro informacji turystycznej oraz wynajem pojazdów.

Golden Coast Resort & Spa 4 *: rosyjski podróżnik

Wiele nowoczesnych turystów zrozumieć, jak ważne jest, aby dokładnie zaplanować swoje wakacje w danym kraju. Im więcej szczegółów jesteś właścicielem, tym mniejsza będzie szansa, aby poczuć frustrację, przybywających na długo oczekiwane wakacje za granicą. Jest to w dużej mierze kwestia wyboru hotelu. Dlatego podróżujący dowiedzieć się nie tylko oficjalny opis hoteli i biur podróży zainteresowanych zdaniem dzisiejszy, ale także spróbować do zapoznania się z możliwie największą liczbą opinii prawdziwych ludzi, którym zdarzyło się być zainteresowani ich miejsce. Pozwala to na bardziej kompletny i dokładny obraz. Aby zaoszczędzić czas i energię, możemy zaoferować Państwu uogólnione komentarzy naszych współobywateli o wypoczynku w „Golden Coast Resort & Spa” w Wietnamie.

Natychmiast, możemy zauważyć, że prawie wszyscy turyści są zadowoleni z dokonanego wyboru. Ale wiemy wszystkiego w szczegółach.

Sam hotel

Sądząc po komentarzach podróżnych, wszystkie z nich lubiłem proponowane * (Phan Thiet) Numery Golden Coast Resort & Spa 4. Tak więc, zgodnie z naszymi rodakami, apartamenty są bardzo przestronne, z wysokimi sufitami, stylowy wystrój, wysokiej jakości drewniane meble i dobrą techniką. Jednak niektórzy goście narzekali gromkovato pracy klimatyzatora, ale, jak sami stwierdzić, do tego bardzo szybko przyzwyczaić i nawet nie zwrócić uwagę na ten szczegół. Ponadto, goście mówią, że ten pokój ma wszystko, czego może potrzebować w trakcie pobytu – żele pod prysznic, szampon, mydło, kapcie, szlafroki, pasta do zębów i szczoteczki do zębów, i wiele innych, w tym nawet parasolem przed deszczem. Co do czyszczenia, a następnie wydać je na co dzień. Ręczniki tutaj, zgodnie z podróżnych, aktualizowane co drugi dzień, a pościel zmieniana jest dwa razy w tygodniu. Ogólnie rzecz biorąc, jakość czyszczenia goście byli zadowoleni.

Ponadto, w hotelu, trzeba pamiętać, że bardzo wysokiej jakości białe ręczniki (do kąpieli i plaży) i pościeli. Również turyści zwrócić uwagę na wygodne i duże łóżko, spać na nich – przyjemność. W odniesieniu do rozliczenia, wówczas bez względu na porę przyjeździe do hotelu, aby wejść do pokoju będzie oferowane wkrótce. Ponadto, w dniu przyjazdu znajdą Państwo w swoim mieszkaniu prezent od hotelu w dużym koszem owoców egzotycznych.

Położenie, powierzchnia

Jak zauważył w komentarzach, wielu turystów, hotel Golden Coast Resort & Spa 4 * znajduje się wystarczająco daleko od lotniska. Dlatego też, nawet po lot musi wydać na drogi dla 4 do 6 godzin (w zależności od tego, co dostaniesz się do hotelu). Według podróżnych, w sposób nieco męczące, ale ten hotel jest warto. Po tym wszystkim, raz tu, raz zapomnieć o zmęczeniu i długiej drogi. Jeśli chodzi o hotel otoczenie, infrastruktura jest po prostu rozwija. Więc jeśli chcesz się bawić, można przejść w Phan Thiet lub Mui Ne. Można to zrobić zarówno komunikacją miejską lub taksówką lub wypożyczonym skuterem. Nawiasem mówiąc, doświadczonymi podróżnikami ostrzeżony o bardzo dużym natężeniu ruchu. Ponadto, wielu kierowców nie przestrzega przepisów drogowych i przejść dość chaotycznie. Dlatego konieczne jest, aby być bardzo ostrożnym jazdy.

Jeśli chodzi o hotel, to jest zadowolony z prawie wszystkich turystów. Tak więc, według nich, jest to mały, ale bardzo zadbany, zielony. Tutaj można zobaczyć wiele drzew kokosowych i innych egzotycznych roślin, dość mały staw i tak dalej. N.

żywność

Koszty utrzymania w Golden Coast Resort & Spa 4 * zawiera tylko śniadania. Według naszych rodaków rano jedzenie tutaj jest bardzo smaczne i urozmaicone. Tak więc, na serwowane jest śniadanie w formie bufetu w restauracji przedstawiła kilka rodzajów dań, kiełbasa i ser (a czasem ryb), wędlin, różnych świeżych owoców, gotowane jajka na różne sposoby, zupy, ciasta i desery. Wiele osób bardzo chwalony lokalną kawę.

Jak na lunch i kolację można zjeść w restauracji hotelowej (za opłatą), w jednej z kawiarni położonych w sąsiedztwie. Według podróżnych, prawie wszędzie jedzenie jest bardzo smaczne i niedrogie. Wielu turystów powinni odwiedzić różne kawiarnie spróbować dania kuchni lokalnej.

wakacje na plaży

Jak zauważył w swoich opiniach, największą zaletą rozważaliśmy hotel jest to, że znajduje się na brzegu. Więc do plaży można dojść w zaledwie kilka minut. Według naszych rodaków, plaża tutaj jest doskonała – szeroka, piaszczysta, z wielką długości. Ma wiele leżaków i parasoli słonecznych, tak że przestrzeń jest więcej niż wystarczająco dla każdego.

Jednak niektórzy podróżni skarżą się, że często wieje wiatr od morza. W efekcie woda tworzą falę, uniemożliwiając do wygodnego pływania. Często wiatr zaczyna wiać po południu. Dlatego goście hotelowi próbują odpocząć na plaży w godzinach porannych.

Rozrywka w hotelu

Specjalne rozrywki dla swoich gości Golden Coast Resort & Spa 4 * (Wietnam) nie oferuje. Po tym wszystkim, to jest bardziej przeznaczony dla ludzi, którzy chcą odpocząć w spokojnej atmosferze, mierzonej, ciesząc się wspaniałą przyrodę i odgłosy fal. Dlatego wesołych dyskotek i hałaśliwe animacja nie znajdziesz tutaj.

Ale hotel ma dość duży basen z tarasem do opalania oraz bar z szerokim wyborem napojów. Według turystów, jest bardzo czysty, a woda jest zawsze ciepłe i przyjemne. Ponadto hotel oferuje spa. Wielu naszych rodaków lubią wizyty tutaj masaże. zgłoś oni, że usługi w salonie są bardzo wysokiej jakości i w bardzo rozsądnej cenie.

Jeśli masz chęć, aby odwiedzić klub nocny lub dyskoteka, to jest możliwe, aby przejść do Mui Ne. Jak na wycieczki, w okolicy hotelu znajduje się wiele biur podróży, które oferują wycieczki do głównych lokalnych atrakcji.