816 Shares 8552 views

Lusk: zwierzę, które mogłyby zaskoczyć

Być może teraz nie jest zaskoczeniem, że zwierzęta, które obejmuje ludzi w ich własnych mieszkań i domów. Czasami nawet, że jak pojawił się zwierzę lub krokodyl lew! Ale ta sprawa jest szczególnie, gdy często osoba firma jest kot lub pies.

A co łasica? Zwierzę, które jest teraz prawie zapomniany, nie tak dawno temu było powszechne w europejskich domach. Fakt, że łasica w swoim czasie, aby wykonać tę samą funkcję, co jest teraz przypisany do kotów. To zwierzę jest prawidłowo złapać myszy i szczura, aż został wypchnięty „nowy-fangled” kota. Weasel – zwierzę odważny i szybkie, który jest łatwy do pęd do ataku na każdego, kto ośmieli się naruszyć jego spokój i bezpieczeństwo swoich młodych.

Głównie ze względu na jego wyjątkową odwagą i adaptacji tego gatunku można znaleźć w prawie wszystkich siedliskach środkowym paśmie naszym kraju. Wnika Weasel i innych regionów. Można go znaleźć nawet na podwórku domu Kraj: jak już wspomniano, zwierzę nie łasica inny strachliwość.

Często ten mały łobuz kosztem karmienia psów, którzy sprytnie zdecyduje żywności. Jednak nie ma skrupułów, aby to zrobić w stosunku do kotów. Tak, niektórzy przyrodnicy powiedział nam, że nawet dorosły i doświadczeni mężczyźni w niesławie wycofał się, pozostawiając łasica zębów przyzwoity kawałek polędwicy.

Powstaje pytanie: „A tam mieszkających w domu łasica”? Zwierzę jest, jeśli uważnie przeczytać artykuł, idealnie dopasowuje się do treści krajowego, ale nie należy się spodziewać, aby szybko i łatwo dostać dedykowanego i lojalny zwierzaka. Aby to zrobić, trzeba ciężko pracować, ponieważ nasza natura jest bardziej nerwowy i gryzienie bestia nie wie!

Jeśli zdecydowaliśmy się dostać pieszczotę, pożądane jest, aby wziąć małe dziecko, które będzie łatwiej oswoić. Jednak w tym przypadku karmienia może mieć wiele problemów, jak noworodek jest bardzo wymagająca i wymaga stałej opieki. Tak więc w większości przypadków schorzenie jest pobierana z już w dorosłym życiu na wolności.

Jeśli uważasz, że łasica – kapryśny zwierzęcia, to nie jest tak. Rzeczywiście, jest to dość wymagający od warunków żywienia, jak i świeżego mięsa wysokiej jakości, czystej wody i jajka powinny być trzymane w swojej diecie. Ale poza tym jest dość skromny, ale w jakiejś szczególnej opieki nie potrzebują. Jeśli uda Ci się ją okiełznać zwierzę wkrótce wybiorą miejsce do spania i odpoczynku, który można zabrać z innymi zwierzętami.

Zwrócić uwagę! „Aby wyciągnąć” zmęczone zwierzę, kiedy on śpi w swoim gnieździe, jest wysoce zalecane. Od gniewu nie można zapisać nawet grube rękawice brezentowe! Ale z kwestiami higieny osobistej nie, jak łasica – zwierzę, które nigdy nie pozwolą sobie zrobić kałużę gdzie śpi. Według szczególnego zapachu można szybko znaleźć swoją toaletę, do miejsca, gdzie można umieścić kuwetę regularnie. Pieścić swojego pana natychmiast.

Tak więc, łasica pet, zdjęcie, które jest tak powszechne, że może okazać się wiernym i zabawny zwierzę, jeśli cierpliwość i nie pozwolić mu się ugryźć!