652 Shares 3535 views

RSUH: mistrzowie wydziały. Rosyjski Państwowy Uniwersytet Humanistyczny

Przyszli studenci, którzy wybierają uczelnię, podejmie ważną decyzję – aby określić instytucję edukacyjną dla dopuszczenia i dalszego szkolenia. W tym momencie trzeba rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”, ponieważ edukacja – to początek kariery. Sposób, w którym ekspert może być jedna lub druga osoba, zależy od organizacji edukacyjnych, z nauczycielami. Przy wyborze liceum uwagę przywiązuje się do Rosyjskiego Państwowego Uniwersytetu Humanistycznego (dla państwa rosyjskiego Humanitarnej University). Ta znana instytucja edukacyjna, która znajduje się w Moskwie i zapewnia edukację na licencjackich i magisterskich stopni.


Co jest RSUH?

State University rosyjski Humanitarna – uczelnia, która łączy długą tradycję i nowoczesną technologię. Nie był w 1930 roku. Uczelnia rozwinęła się z małej archiwów historycznych Instytutu. Obecnie jest główną instytucją edukacyjną. Korporacyjnych siedziba badaniu ponad 10.000 studentów. W oddziałach, istnieje około 20 tys.

RSUH ma wiele zalet. Oto niektóre z nich:

 • Dogodna lokalizacja kampusach edukacyjnych (w centrum Moskwy);
 • przyjazny i demokratyczna atmosfera;
 • obecność jednej z największych bibliotek w Rosji (są rzadkie dział książek, począwszy od XVII wieku);
 • Urządzenia i środki techniczne widzowie kompleksy multimedialnych;
 • Obecność uniwersytetu Wi-Fi;
 • Obecność wygodnego strzeżonych akademikach.

Co wydziały i instytuty z wyższym wykształceniem mają?

Rosyjski Państwowy Uniwersytet Humanistyczny (State University rosyjski Humanitarna) składa się z instytutów i wydziałów. Pierwsze jednostki strukturalne prowadzące szkolenia studentów, istnieją 9. Oto lista instytucji:

 • Archiwa historyczne;
 • językoznawstwo;
 • mediów;
 • prawo, zarządzanie i ekonomia;
 • psychologia;
 • Technika bezpieczeństwa i Nauk Informacyjnych;
 • Historia i filologia;
 • kulturach starożytności i Wschodniej;
 • nowe technologie edukacyjne.

Wydziały wszystko istnieją 3:

 1. Filozoficzny. Na tej uczelni w całym wydziale organizowane nauczanie filozofii i nauk humanistycznych.
 2. Socjologicznym. Ten podział strukturalny realizuje szkolenia w wielu profili kawalerski – „Socjologia organizacji i zarządzania”, „Socjologia reklamy i marketingu”, „politycznych i biznesowych PR”.
 3. historia sztuki. Ten dział jest przeznaczony dla ludzi kreatywnych. Oferuje on obszary szkoły absolwenci szkoleń, takich jak „Historia Sztuki”, „projekt”, „muzealnictwo i ochrona dziedzictwa naturalnego i kulturowego.”

State University Humanitarna, mistrz: co to jest i dlaczego jest to ważne?

Z przejściem naszego kraju w systemie dualistycznym uczelni edukacji zaczęły przygotowywać licencjatów i magistrów. I nie był to wyjątek, a państwo rosyjskie Uniwersytet Humanitarna. Uczestnicy po ukończeniu szkoły lub liceów zapraszamy do kawalera. Jest to pierwszy etap kształcenia wyższego, rodzaj fundamentu dla nowej wiedzy. Studiów pierwszego stopnia 4 lata kształcenia w pełnym wymiarze godzin. Po uzyskaniu dyplomu mogą kontynuować naukę, ponieważ nie są w rosyjskich państwowych Humanitarnej University Masters. Jest to drugi etap szkolnictwa wyższego.

Aby wprowadzić stopień rosyjską Humanitarnej University magistra, niekoniecznie mieć dyplom uczelni. Jest absolwentem jakiejkolwiek uczelni, aby stać się uczniem. Kierunek jest możliwość wyboru absolutnie każdy, nawet taki, który nie jest związany z istniejącym specjalności.

W RSUH Masters będą przydatne dla wielu ludzi. To stwarza okazję do pogłębienia istniejącej wiedzy, zdobycia dodatkowych kompetencji dla programu wybranego suwaka, albo do uzyskania zupełnie nowego zawodu. A wszystko to jest możliwe w ciągu 2 lat. To jest czas trwania treningu.

Dlatego konieczne jest, aby działać na magistra w państwie rosyjskim Humanitarnej University?

Na absolwent Państwowej Rosyjskiej Humanitarnej University w pełnym wymiarze czasu student ma wszystkie zalety. Po pierwsze, aby zapisać się na studiach, można uzyskać na miejscu w budżecie. Po drugie, studenci otrzymują odroczenie służby wojskowej. Po trzecie, Studenci otrzymują stypendia. Pierwsze 6 miesięcy od jej uzyskania wszystkich studentów studiujących na budżet. W przyszłości, Stypendium jest wypłacane jedynie w oparciu o efekty uczenia się.

Uniwersytet Mistrz ma jeszcze jedną zaletę. To wynika z faktu, że duża liczba programów są dostępne dla ludzi, którzy są przyciągane przez Rosyjski Państwowy Uniwersytet Humanitarnej Masters. Językoznawstwo, antropologia i etnografia, historia, design, ekonomia, prawo … i to tylko niewielka część wszystkich istniejących obszarów. Na niektórych z nich może pojawić się tylko dyplom Państwowej rosyjski Humanitarnej University, az drugiej – dwóch dyplomów (Rosyjski Państwowy Uniwersytet Humanistyczno uczelni zagranicznej partnera). W tym ostatnim przypadku możemy zastosować termin „międzynarodowych programów magisterskich”.

Co to jest program do międzynarodowej pana?

Zapewne nie taki student, który nie byłby marzył o budowaniu karierę w jakimś innym kraju. Państwa rosyjskiego humanitarne studenci jak marzenie dzięki programach międzynarodowej pana. Program nauczania obejmuje szkolenie w uczelni macierzystej i semestru gości, podczas których studenci mieszkają w innym kraju i studiów w uczelni zagranicznej.

Krajów i uczelni, w których studenci są wysyłane, są zdeterminowani, aby wybrać program szkolenia. Na przykład, w Państwowym Uniwersytecie rosyjski Humanitarna Mistrza na „historyczne i lingwistyki porównawczej tranzytologii” prowadzi szkolenia w Polsce, Mikolaya Uniwersytetu Kopernika (Toruń).

Jak wpisać państwa rosyjskiego University Humanitarna i ile płacić za studia?

Aby stać się uczniem Państwowej Rosyjskiej Akademii Humanitarnej, trzeba przygotować się do egzaminu lub wstępnych badań w liceum. Można to zrobić w kursach oferowanych przez Uniwersytet. Są one realizowane w formie pełnym wymiarze czasu. Przy regularnym najbliższych sesjach komunikować się z doświadczonych nauczycieli, wypełnić luki w wiedzy. Dla kandydatów, którzy nie mają czasu, by uczęszczać do szkoły, opracowany kursy korespondencyjne. Pozwalają one na powtórzenie materiału w dowolnym miejscu iw dowolnym czasie.

Niektórzy studenci uczą RSUH darmo. Jest to możliwe po wprowadzeniu niskich miejsc. Wnioskodawcy, którzy nie kwalifikują się do nich płacić za swoją edukację. Licencjackie na opłaty w pełnym wymiarze czasowym od 77 tysięcy do 130 tysięcy rubli. Jest ona definiowana dla każdego kierunku kształcenia. A teraz informacja dla tych ludzi, którzy są zainteresowani w rosyjskich państwowych Humanitarnej University Masters. Czesne na istniejących liniach wynosi od 80 do 115 tysięcy rubli.

Zatem Rosyjski Uniwersytet Humanitarna – to nowoczesna instytucja edukacyjna, która otwiera nowe możliwości dla studentów. Dlatego Bachelor i Master RSUH opinie są pozytywne. Studenci mówią, że uniwersytet może odbierać jakość szkolnictwa wyższego, aby poprawić poziom nauki języka obcego za granicą. Absolwenci są popytu w naszym kraju. Poza Rosją, są one również łatwo znaleźć pracę w swojej specjalności.