358 Shares 6204 views

Podkoszulka dla mężczyzn i mężczyzn: opis i cechy

Twarz odzwierciedla charakter osoby poprzez wygląd, rysunek zmarszczek, naroża warg. Ale niektóre z jego cech zostały już obdarzone szczególnymi cechami osobowości, czego dowodem są popularne wyrażenia i wypowiedzi: inteligentny czoło, uczciwe oczy, silna broń. Ostatnia jest poświęcona temu artykułowi.


Rodzaje piskląt

Fizjognomuści rozróżniają następujące odmiany:

 • Wąskie. Świadcząc tę namiętną naturę.
 • Odrzucony do tyłu. Charakteryzuje pacjentów i osoby spełniające wymagania.
 • Podwójnie. Daje miłośników zmysłowości.
 • Owalny. Charakterystyczny dla natury kreatywnych.
 • Runda. Charakterystyka dobrych organizatorów.
 • Wskazał. Wrodzone przebiegłośle i nieszczerze ludzie.
 • Plac. Świadczy o twardości charakteru i obecności uporu.

Ostatnia opcja to odpowiedź na pytanie: co wygląda na brodzie? Oczywiście, im więcej się stawia, tym silniejsze wydaje się, im silniejsza osobowość pojawia się przed ludźmi. Trudno negocjować z tą osobą. Dlatego w kontaktach z nim lepiej jest używać determinacji, siły i nieustraszoności.

Wpływ instalacji

Współczesna psychologia przypisuje fizjonomia do liczby pseudonauki, które nie mają podstaw dowodowych. Jednocześnie dostrzega wpływ postaw społecznych na osobę ludzką. Dostrzegając wygląd i zachowanie innej osoby, każdy daje mu cechy charakterystyczne oparte na stereotypach, które rozwinęły się w społeczeństwie. Naukowiec A. A. Bodalyw w swoich eksperymentach wyraźnie wykazał to zjawisko.

Dwie grupy osobników pokazano portret tej samej osoby. Zostali poproszeni, aby dać mu ustny opis. Tylko pierwsza grupa była reprezentowana przez przestępcę, a druga przez znanego naukowca. W wyniku eksperymentu otrzymano dwa wzajemnie odrębne warianty charakterystyki. Przestępca pojawił się jako okrutna osoba z podejrzanym spojrzeniem i ogromną szczęką, wskazując bezwzględność. Druga grupa oczyma naukowca wydawała się zmęczona, a wyraz jego twarzy był inteligentny, a dolna część wykazała upór i wytrwałość. Potwierdza to pogląd, że silna broda jest stereotypem postrzegania, który rozwinął się w społeczeństwie.

Dystrybucja koncepcji

Podbródek odpowiada za kształt twarzy jako całości, kończąc dolną część. Każda rasa ma swoje własne cechy w swojej strukturze. Tak więc, Negroids różnią się lekko rozwiniętymi podbródkami, mongoloidy – prawie całkowity brak ich. A przedstawiciele białej rasy mają najbardziej wyraźną dolną część twarzy. Największą szczęką, wpływającą na jego kształt, są Amerykanie. Są najbliżej ideału tego, co ludzie wprowadzają w pojęcie "silnej woli brody".

Uważa się, że to Amerykanie przyczynili się znacząco do rozprzestrzeniania się tej kadencji. Spencer Tracy (1900-1967), grający na początku swojej kariery gangstera, zastąpił "amerykańską szczękę", wprowadzając bardziej fascynujące pojęcie, dając swoim bohaterom męską i silną głowę w miejscu szorstkości i brutalności. Dzięki swojej lekkiej dłoni wybitny podbródek stał się znakiem prawdziwego człowieka, który zaczął wpływać na postrzeganie innych.

Cechy męskie

Podbródek silnie umyślnych u mężczyzn często łączy się z dużymi cechami twarzy: rozwiniętymi łukami nadgarstkowymi, szerokim nosem i wypukłymi policzkami. Jest charakterystyczny dla osób uprawiających sport, w których szerokie ramiona z wypukłą wieżą klatki piersiowej nad wąskimi biodrami. Na tle dobrze rozwiniętego mięśnia trapezowego szyja wydaje się być bardziej masywna. Długie ramiona, duże kości szkieletu i rozwinięta muskulatura świadczą o sile i pewnej proporcji agresji. Spośród tych mężczyzn uzyskuje się zarówno dobrego sportowców, jak i liderów.

Mężczyźni sportowcy wyróżniają się rozwiniętym logicznym myśleniem, zdecydowanym charakterem i zdolnością do wytrzymania nacisku innych. Opinia publiczna łączy je z prawdziwą męskością i przypisuje im cechy o następujących cechach: zaufanie, determinacja, wytrzymałość fizyczna, konkurencyjność, wytrwałość. Często są skazani za grubą skórę, agresywność, a wręcz przeciwnie, bierność. Ale zauważa się, że w okresie zwiększania tła hormonalnego (owulacja), kobiety podświadomie wybierają mężczyzn, którzy mają silne podbródek.

Jasne przedstawicielstwa

Różne światowe publikacje regularnie prowadzą ocenę najpiękniejszych i najbardziej seksualnych ludzi na planecie (Świat Serca, Życie). Biorąc pod uwagę portrety gwiazd, łatwo zrozumieć, co oznacza silny cierń. Jest to niezmienny atrybut wszystkich symboli seksualnych naszych czasów. Mają nie tylko aktorów, tradycyjnie działających w filmach akcji – Steven Seagal, Arnold Schwarzenegger, Dolph Lundgren. Ale przystojny George Clooney, Robert Pattinson, Justin Timberlake.

Podobny obraz wśród Rosjan. Symbole seksualne Nikolay Eremenko do Wasilij Stepanovej (obsada "zamieszkałej wyspy") – posiadacze wybitnej dolnej twarzy. Wśród legendarnych polityków, których wkład w historię potwierdza czas, jest wielu mężczyzn, którzy wyróżniają się obecnością zdecydowanej brody: John Kennedy, Winston Churchill, Joseph Stalin. Istniejące wyjątki potwierdzają regułę.

Chętnie podbródek u kobiet

Wśród kobiet też są sportowcy, których postać przypomina mężczyznę. Ich pisklęta często wyglądają raczej nieuprzejmi. Jest to konsekwencja wysokiego poziomu testosteronu męskiego hormonu. Wyjątkowa, niższa część twarzy przeraża przedstawicieli silniejszego seksu, ponieważ wskazuje na aktywność seksualną kobiet. W długich relacjach intuicyjnie mężczyźni szukają partnera, którego lojalność chce być pewna. W związku z tym, ankiety pokazują, że kobiety z silnie życzliwymi pantoframi wydają się im mniej atrakcyjne. Badania zostały opublikowane przez czasopismo Personality And Individual Differences, odnoszące się do rozwoju kilku uniwersytetów w Ameryce Północnej.

Znani osobistości

Konkluzje potwierdzają przykłady życia celebrantów. Tak więc księżna z Kornwalii, której silna postać podbródka można zobaczyć na zdjęciu, miała romans z księciem Charlesem przed rozwodem ze swoim pierwszym mężem – Andrew Parker-Bowles. A właściciel czystej dolnej twarzy Joan Woodward spędził całe życie w małżeństwie z Paulem Newmanem, gwiazdą Hollywood, która skłaniała kobiety do szaleństwa swoimi bezgwiezdnymi niebieskimi oczami.

Samice czapki wolitowe rzadko mają kształt czworokątny. Są bardziej zaokrąglone i atrakcyjne z zewnątrz. Często sprawiają, że proporcje twarzy, zwłaszcza w niższej trzeciej, są bardziej poprawne i doskonałe. Wśród sław z obsługą szczęki są Julianne Moore, Cynthia Nixon, Ksenia Sobchak. Wiele karier w Hollywood zaczęło od wzrostu podbródka w implantacji. Wśród kobiet do takiej operacji zdecydowała się Angelina Jolie, Haley Bury, Jennifer Aniston. Ich wygląd z tego wygrał, dziś wiele osób zastanawia się, jak zrobić silną broń.

Mentoplastyka

Sekcja chirurgii plastycznej w celu skorygowania rozmiaru i kształtu podbródka nazywa się mentoplastyką. Aby ją zwiększyć, implant jest wstawiony pod okostną. Operacja nie pozostawia blizny w widocznym miejscu, ponieważ cięcie odbywa się na błonie śluzowej ustnej części twarzy. Okres rehabilitacji nie przekracza trzech dni. Chirurg Brent Möllken z Kalifornii mówi o setkach mężczyzn, którzy próbują zmienić ich wygląd. Aktorzy robią to, ponieważ nie chcą odgrywać roli słabych postaci, a bohaterów potrzebny jest określony typ osoby.

Dlaczego kobiety to robią? Wyglądać jak prawdziwa dama. Przy implantacji rozwiązuje się kilka problemów:

 1. Skorygowane są proporcje twarzy.
 2. Wizualnie rozciąga szyję.
 3. Wyczyszczone policzki powodują, że kości policzkowe są bardziej zaznaczone.
 4. W razie potrzeby usuń drugą brogę.

Od czasów Arystotelesa i Hipokratesa, którzy widzieli związek między wyglądem osoby a cechami charakteru, minęło wiele lat. Zmiana pomysłów na idealny wygląd osoby, która powoduje respektowanie innych. Dzisiaj jednym z najważniejszych wskaźników jest zdecydowana broń.