176 Shares 6913 views

Jak zmienić nazwę "W kontakcie"

Jeśli nie wiesz jak zmienić nazwę "VKontakte", to ten artykuł jest tylko tym, czego potrzebujesz.


Dlaczego myślimy nawet o zmianie nazwy? Najprawdopodobniej, po zarejestrowaniu się w tej sieci społecznej, wybraniu śmiesznego lub dziwnego pseudonimu. Jest to zrozumiałe: wiele osób ma taką sytuację, ponieważ kilka lat temu prawie nikt nie myślał o tym, jak popularny będzie ten zasób. Teraz, gdy prawie wszyscy w Rosji (a także Ukraina, Białoruś, Kazachstan i inne kraje) ma swoją własną stronę z wieloma przyjaciółmi i znajomymi, wielu chce zmienić nazwę "VKontakte" na teraźniejszość.

W rzeczywistości, z funkcjonalnego punktu widzenia, nie jest tak trudno to zrobić. Głównym problemem jest umiarkowanie nowej nazwy przez administratorów witryn.

Jak zmienić nazwę "VKontakte": pytania techniczne

Aby zmienić nazwę, najpierw przejdź na stronę. Dalej pod avatarem wybierz sekcję "Edytuj stronę". Otworzy się menu, w którym pierwsza sekcja – "Podstawowa" – zostanie automatycznie wybrana. Tu możesz zmienić nazwę "VKontakte". Zmiany można wprowadzać zarówno w imię, jak iw nazwisku, albo można równocześnie ustalić oba pola.

Czy to zrobiłeś? Czy na pewno nie chcesz zmieniać nazwy? Następnie kliknij przycisk "Zapisz". Wszystko! Twoje nowe imię zostało wysłane do umiaru, pozostaje tylko czekać cierpliwie. Zwykle użytkownicy po kilku godzinach lub dniach dowiedzą się o decyzji administratora. Z jaka jest ta decyzja? Rozumiem.

Jak zmienić nazwę "VKontakte": zasady dla moderatorów

Jeśli wcześniej Twój pseudonim był taki jak "Shchastlivyj Yozhig", a teraz postanowiłeś zmienić to na swoje nazwisko i nazwisko paszportu, problemy nie powinny się pojawić. Administrowanie terenem, oczywiście, zachęca do nieindustrialnych nazw, realnych zdjęć i rzetelnych informacji. Jednym słowem moderatorzy "VKontakte" przeciw dominacji fałszywych kont.

W tym samym przypadku, jeśli sytuacja jest dokładnie odwrotna, to znaczy, że miałeś prawdziwe imię i z jakiegoś powodu chcesz ją zmienić na fałszywy, to masz prawie nie ma szans. Możesz spróbować zmienić nazwisko. Niekoniecznie w języku rosyjskim: wyszukaj w Internecie piękne nazwy w języku angielskim, francuskim lub skandynawskim. Pożądane jest, aby wyglądały one jak zrywane, czyli takie, które są dość realistyczne, aby spotykać się w Rosji (na przykład Schneider, Kronberg). Możliwe, że moderatorzy spotkają się z Tobą, decydując się na małżeństwo (jeśli jesteś dziewczyną) lub po prostu zmienili twoje nazwisko w prawdziwym życiu.

Jeśli miałeś szczere fakeowe pseudonim, które chcesz zmienić na fikcyjny, ale podobny do prawdziwego imienia, twoje szanse są znacznie większe.

Pamiętaj, że odmowa zmiany nazwiska nie jest "szkodliwa" dla administracji, ale zależy od innych użytkowników. Faktem jest, że z fałszywych relacji, treści pornograficzne i nacjonalistyczne są często rozpowszechniane.

Cóż, tam! Teraz wiesz, jak zmienić nazwę "VKontakte". W rzeczywistości nie ma w tym nic skomplikowanego. Znacznie zależy od tego, który z moderatorów otrzyma wniosek o zmianę nazwy. Powodzenia!