299 Shares 1000 views

Aleksandr Bogomojew: biografia, narodowość

Rosyjscy zapaśnicy mają zawsze upór, agresywność i chęć wygrania podczas jego walk. Wrestling mata pod wieloma względami podobny do papierkiem lakmusowym, który może być wykorzystany do określenia, jak silny fizycznie i psychicznie stabilny każdy fighter. Nasz bohater udowodnił, że nie jest mocny tylko w sporcie, ale również ma dość woli, w celu uhonorowania być testowane w codziennym życiu. Imię tej osoby – Aleksandr Bogomojew.


Krótka informacja biograficzna

Aleksandr Bogomojew On jest rodem z miejscowości Ust-Orda, znajduje się w Buriacji. Data urodzenia Fighter – 17 listopada 1989 r. Niestety, po żyjących rodziców, Sasha zmuszony był dorastać w sierocińcu, a po trzeciej klasie, przeniósł się do swojej ciotki. Po jakimś czasie facet spotyka mężczyznę, który mógł zmienić swoje życie na lepsze. Okazało się, że trener zapaśniczej Valery Abzaev. Wraz z żoną Aleksandroy Sergeevnoy są dla młodych ludzi z nowej rodziny.

Początek kariery sportowej

W roku 2001 pod kierownictwem Aleksandr Bogomojew nazywa jego ojciec zaczyna angażować się w walce. Już od 2003 roku młody sportowiec stara się festiwale sportowe regionalne Sur Harban, gdzie był w stanie wygrać cztery razy.

Pod koniec 9 klasy Valery Abzaev, biorąc pod uwagę potencjał młodego wojownika, wysyła go do miasta pociągiem Ulan-Ude pod kierunkiem uhonorowany trener Rosji Walerij Iwanow, który sam Abzaev też kiedyś studentem.

Jakiś czas Sasha studiował w Liceum nr 24, po wybraniu zawodu artysty. Ze względu na fakt, że miał pokój w hostelu i żywności, mógł bezpiecznie trenować. Na szczęście lub niestety, wielki mistrz pędzla Bogomoeva nie działa, wrócił do Ust-Orda i ukończy szkolenie w szkołach średnich. Po otrzymaniu certyfikatu, Aleksandr Bogomojew On wchodzi wydział sportowy BSU, który w miarę upływu czasu z powodzeniem podziałką. On również otrzymał Dyplom Akademii Rolniczej w Irkucku.

Punkt zwrotny

Najważniejszym z punktu widzenia wzrostu sportu, dla sportowca pojawił się w 2011 roku. Aleksandr Bogomojew zapaśnik, który nie ma w tej chwili jest jeszcze żadnych głośnych tytułów, lub oznaczenia, po prostu doskonale wykonane w turnieju o znaczeniu międzynarodowym w Krasnojarsku, starają się zdobyć srebro na nim. Po tych zawodach Sasha nazywa objawienie turnieju. W tych samych edinoborets roku perspektywa, będących już częścią zespołu głównej części kraju, jest on wysyłany do Pucharu Świata, który odbył się w Machaczkała. Jest w głównym mieście Republiki Dagestan Alexander pokazał to, co nazywa akrobacji. W tych mistrzostwach, spędził dwa pojedynki (w jego pierwszym przeciwnikiem był Ukrainiec Igor Havaladzhi, w drugim – bułgarski Krum Chachurov). Obie były zwycięska walka o Rosjan. W dużej mierze dzięki niemu, rosyjski zespół zdobył Puchar Świata.

Po tym turnieju, Aleksandr Bogomojew po raz kolejny potwierdziła swoją wysoką klasę zapasy, zdobywając brązowy medal w mistrzostwach Rosji w Jakucku. Potem przegrał tylko raz i bardzo wybitny przeciwnik – Wiktor Lebiediew. Godne uwagi jest fakt gorliwie wspierany Countryman szamanów Yakut podczas tej walki. Aktywnie pokonując tamburyny i realizowali swoje rytuały, próbuje na wszelkie sposoby wspierać Alexander. Nawiasem mówiąc, to było na ziemi Yakut Aleksandr Bogomojew zdobył kolejny cenny, z materialnego punktu widzenia, nagroda – diament. Stało się to, gdy zajął drugie miejsce, rywalizując w Yakut walka narodowa hapsagay.

osiągnięcia sportowca

W ogóle, Aleksandr Bogomojew, którego biografia – żywym przykładem ducha mocy, może pochwalić się po ich zwycięstw:

  • Pięciokrotny mistrz Syberyjskiego Okręgu Federalnym.
  • Zwycięzcą międzynarodowego konkursu odbędzie się w Chinach, Kirgistan, Mongolia.
  • Korkin dwukrotnie wygrał Turniej Pamięci o nagrodę czele Republiki Sacha (Jakucja).
  • W 2010 roku wygrał międzynarodowy turniej w Buriacji Rzeczypospolitej.
  • W 2011-12 był zwycięzca World Series "Grand Prix Złoty Ivan Yarygin".
  • W 2013 roku zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Świata w Teheranie.
  • Laureat rosyjskich mistrzostwach i rosyjski mistrz w 2014 i 2015 roku.
  • Stał się pierwszym w klasyfikacji Pucharu Ramzana Kadyrowa w 2012 roku, miasto Groznym, Czeczenia.
  • Mistrz gier europejskich w 2015 roku.

Począwszy od roku 2010, Bogomoev Aleksandr jest częścią głównego zespołu Federacji Rosyjskiej. „Złoto Olympus” został laureatem nagrody w 2011 roku. On posiada tytuł mistrza sportu klasy międzynarodowej.

nieudany występ

Podobnie jak wielu ludzi, zwłaszcza sportowców, Sasha pochodzi również w okresach recesji. Niestety, w Pucharze Świata, który odbył się w USA we wrześniu 2015 roku, Aleksandr Bogomojew w drugiej walce utracone. Jego sprawca był przedstawicielem Ukrainy Wasyl Shuptar. Ukraińców udało się Rosjanom grać naszą grę, nakładając dość trudny mecz. Po pierwszej połowie spotkania był remis, jednak jest praktycznie przed końcem walki sędziowie przewidzianego Basil przewagę jednego punktu. Trenerzy Bogomoeva wniósł protest, ale sytuacja nie ulega zmianie. Po stosunkowo długim dyskusji orzeczenie jest w następujący sposób – 4: 3 na korzyść Shuptar.

Życie poza maty zapaśniczej

Aleksandr Bogomojew którego obywatelstwo – wiercone, zdeterminowany i agresywny tylko podczas zawodów. Zgodnie z jego rodziny, innym razem Sashy – bardzo otwarty, towarzyski i wesoły człowiek. Ma wielu przyjaciół, dla których jest on gotowy do startu, jak mówią, koszula. Według jego trener, Aleksandr Bogomojew uwielbiany przez publiczność, a liczba jego fanów i wielbicieli stale rośnie.

Oprócz walk, młody człowiek lubiący piłkę nożną. On gra w zespole „STAM-operation”. Jeśli chodzi o jego życiu osobistym, że Aleksander nie jest jeszcze żonaty i cały czas stara się być wypłacona karierę.

Nawiasem mówiąc, niezwykła chwila: Sasha przez jakiś czas chciał zadzwonić w wojsku (opóźnienie dla szkolnictwa wyższego skończyło), ale ze względu na jego udanych występów i pozostać w drużynie narodowej swojego wpisu w szeregach Sił Zbrojnych ponownie odroczone na czas nieokreślony.