561 Shares 936 views

Kislovodsk, "Rainbow" (spa): leczenie i odpoczynek, opinie

Kislovodsk jest doskonałym miejscem na długi czas w Rosji, gdzie można się zrelaksować i poprawić swoje zdrowie. Ze względu na obfitość wód mineralnych, niepowtarzalny klimat i specjalnego terenu, wielu pacjentów z różnymi chorobami mogą być traktowane tutaj. Odpoczynek i leczenie w Kislovodsk tutaj może być świetnym prezentem dla każdego, kto chce spędzić wakacje i jednocześnie leczyć pewne rany.


Baza ośrodek miasta jest bardzo bogata w różnych hoteli i kurortów, które witają gości przez cały rok. Na przykład, nie jest w mieście Kislovodsk, o nazwie „Tęcza” – sanatorium, który pracuje tu od 1972 roku.

Gdzie znajduje się sanatorium „Tęcza”

Jest to dość stary i sprawdzony ośrodek położony jest w centralnej części strefy uzdrowiskowej Kislovodsk. Z jednej strony ośrodków są budownictwo miejskie, z drugiej strony – dyskotek parku zdrojowego. W bezpośrednim sąsiedztwie jest bardzo znany minerał zwany Zhelyabovsky wiosna i Narzan galeria.

Także w pobliżu „tęczy” jest kilka innych ośrodków, „Uzdrowienie Narzan”, „Narzan Dolina” i „Victoria”.

adres sanatorium i jak go osiągnąć

Dla przybywających Kisłowodzk „Tęcza” – ośrodek, który jest bardzo wygodne, aby dostać się do. Jeśli turystów przyjeżdża tutaj pociągiem, droga z dworca do ośrodków zajmie mniej niż kilometr na piechotę. Oczywiście, z dużą ilością rzeczy niewiele osób decyduje się iść na odległość na nogach, więc warto wybrać się na przejażdżkę autobusem. Wiele z nich, na przykład, numery 28, 13, 4, 2, 103, 19 i inni zabierze Cię do hotelu „Kaukaz” i tylko z tego przystanku będzie musiał przejść zaledwie 200 metrów w dół ulicy. Zhelyabova.

Również tutaj można dostać się do iz lotniska, znajduje się w Mineral Waters. Aby to zrobić na kilku mikrobusem 10 lub 11, aby dostać się do dworca kolejowego Wody mineralne i stamtąd pociągiem dojść do stacji „Kisłowodzk”. . Jeśli goście mają sobie zbędne około 1500 rubli, to jest bezpieczne, aby złapać taksówkę i jedziemy prosto do sanatorium „Rainbow”, której adres jest następujący: Kislovodsk, Zhelyabova Street 7.

Ogólny opis sanatorium

W sanatorium „Tęcza” ma swój własny duży obszar, na którym rośnie mnóstwo zieleni. W tej przestrzeni, która zajmuje prawie 9 akrów, wszystko jest bardzo dobrze wyposażone, istnieją specjalne pasy ruchu dla Terrenkur. Całkowita długość blisko 1500 m. Z pomocą tych szlaków każdy ośrodek gość może angażować się w treningi pieszych i utrzymać stały sygnał dźwiękowy systemu mięśniowo-szkieletowego w dowolnym czasie dogodnym dla niego. Są tu i wspaniała fontanna, wokół której przeznaczyć specjalną zadbany teren, na którym to przyjemny spacer lub po prostu odpocząć na ławkach.

Znajduje się w mieście, które nazywa się Kislovodsk „Tęcza” – ośrodek, który składa się z trzech oddzielnych budynkach. Obejmują one budowę medyczną, ciało śpiącego i obudowę, w której umieszczone są różne rozrywki. Wszystkie obudowy są połączone specjalną ciepłą przejście. Więc nawet w chłodniejsze dni Goście mogą z łatwością poruszać się między nimi, a to nie będzie musiał wychodzić. Ponadto, jest to bardzo wygodne dla tych, którzy powrócili do swojego pokoju po niektórych procedur medycznych, takich jak po kąpieli.

Obszar ma szczególne miejsce na parkingu, więc goście, którzy przyjechali samochodem, nie martwić się o bezpieczeństwo swoich koni żelaza.

A tuż obok sanatorium „Rainbow” (Kislovodsk) znajduje się kilka źródeł mineralnych. Z tego powodu, wczasowicze mogą być w dowolnej kwocie i w dowolnym czasie korzystać z wód leczniczych.

Rodzaje Fundusz sanatorium

Obudowę, w której istnieją różne rodzaje pokoi, składa się z siedmiu pięter. Budynek posiada windę, więc łatwo jest poruszać się między piętrami w żadnej kategorii obywateli. Może on pomieścić do 280 gości. Sanatorium „Tęcza” (Kislovodsk) oferuje pokoje w następujących kategoriach: standard, deluxe oraz apartamenty.

Pokoje standardowe meble są łóżka, szafy i szafki nocne, telewizję satelitarną, naczynia i czajnik elektryczny. Łazienki wyposażone są w prysznice. Pokoje posiadają balkony, które znajduje się na suszarce. Standardy zostały przedstawione w następujących postaciach:

– Single. Składa się ona z jednego pomieszczenia, która ma 1,5-podwójne.

– Pokój. Może składać się z jednego lub dwóch pokoi, w których znajdują się dwa pojedyncze łóżka lub jedno podwójne.

Kategoria „deluxe” reprezentowana przez pokój, które są przeznaczone dla jednej lub dwóch osób. dostępne w nich (jeden lub dwa, odpowiednio) są śpiące zaledwie 1,5 łóżek. Reszta pomieszczeń technicznych tego typu jest taka sama, jak w przypadku standardów. Podwójna posiada również stół i krzesła.

Dla kategorii „luksusowy” składa się z dwóch pokoi, w których znajdują się dwa wygodne łóżka, niezbędne meble, nowoczesny instalacyjnych, jak również w wielu poprzednich kategoriach.

Mieszkania, jak również apartamenty składają się z dwóch przestronnych pokoi. Istnieje podwójne łóżko, wygodne meble, klimatyzację, TV, czajnik, naczynia kuchenne. Łazienka wyposażona w prysznic, bidet i wanna z jacuzzi.

Urlopowicze, którzy planują na leczenie w Kislovodsk, vouchery do sanatorium „Tęcza” można kupić i zakwaterowanie w bardzo niskich pomieszczeniach kosztów. Po tym wszystkim, istnieją dwa pokoje dla trzech lub czterech osób bez napraw i ze starymi meblami, ale wszystko, czego potrzebujemy. Są też pokoje, składające się z dwóch pokoi, dla dwóch osób i wszystko, czego potrzebujesz, ale łazienka i toaleta są wspólne na piętrze.

Jakie rodzaje leczenia oferuje ośrodek

Jeśli chcesz otrzymać pomoc medyczną lub poddać dowolny program rehabilitacji, nie wahaj się przyjść do Kislovodsk. „Tęcza” – zdrowia, która dba o pacjentów z bardzo różnych chorób. Profil ośrodki kierunkowe są zaburzenia układu krążenia i funkcje rozrodcze, choroby nerek, górnych dróg oddechowych i układu oddechowego. To może się ludziom i ginekologicznych zaburzeń urologicznych, zaburzeń ośrodkowego układu nerwowego i różne choroby układu mięśniowo i łącznej problemów tkankowych.

Dla bardzo skuteczne leczenie tych chorób, jak również na świadczenie usług zdrowotnych budynku do każdego gościa w ośrodku ma doskonały sprzęt do USG, magnetyczne, laser i fizjoterapii, różne prysznice terapeutycznych. ENT choroby leczy „Ultratone” za pomocą rozpylaczy funkcji układu oddechowego odtwarzania. Użyto tu zabiegi spa i błoto, Speleoterapia, Haloterapia, terapeutyczne masaże i basen.

Lekarze sanatorium „Tęcza”

Oczywiście, wiele z nich interesuje się pytanie, co eksperci pracują z ludźmi, którzy zdecydowali się przyjść do wypoczynku i leczenia w sanatorium „Rainbow” (Kislovodsk). Lekarz Belikov Oleg Anatolevich, którzy dopiero w styczniu 2013 roku został wymieniony jako indywidualny przedsiębiorca, był jednym z tych specjalistów pracujących w ośrodku zdrowia. Tu prowadzone zajęcia sportowe i rekreacyjne.

Skład lekarzy zmienia się okresowo, ale teraz w murach ośrodka zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Wśród nich jest terapeuta Natalya Wiktorowna Nowikowa, endokrynolog Elina Kazbekovna Tsakhilov, lekarz Ultrasonografia Tatyana Vladimirovna Kutueva ginekolog Boris Samuilovich Davidson, kardiolog Wasilij Michajłowicz Frolov, pediatra Larisa Alekseevna Tkaczuk.

Dla dietetyki w ośrodku spełnia Fatima Yusupovna Bulatov dla urologii – Gagik Vitalevich Koczarian. Jeśli pacjenci muszą gastroenterolog, będą mile widziane lekarza Olga Grigorevna Hachay. Fizjoterapia Ilinichna powołuje Elena Szewczenko, patologa odpowiedzialną za Olga Aleksandrowna Voronina.

Główne rodzaje zezwoleń w sanatorium

Zakup kursovki w sanatoriach w Kislovodsk, w szczególności w „Rainbow” może być albo poprzez specjalne touroperatorów, a także bezpośrednio przez serwis pogwarancyjny większości ośrodków.

Uzdrowisko sanatorium oferuje wycieczki o różnym czasie trwania w leczeniu, a bez niego. Każdy bilet obejmuje zakwaterowanie w wybranym pokoju i wyżywienie zgodnie z diety. Wybierając trasę z leczenia gość otrzyma zestaw procedur terapeutycznych głównego choroby. Jeżeli kupon nie jest przeznaczony do utwardzenia urlopowicz odbędzie diagnostykę.

Dla każdego rodzaju wycieczki można dodać dodatkowe procedury, których koszt zostanie obliczony na podstawie cennika z płatnych usług medycznych.

Uzdrowisko oferuje bony na 5 dni, 7 dni, 10, 12, 14, 18 i 21 dni. Jeśli goście wybierają bony na dłuższy czas, a następnie mają możliwość nie tylko dobrze leczyć, ale także do odkrywania wspaniałego miasta o nazwie Kislovodsk.

Sanatorium „Tęcza”, cena zakwaterowania z leczenia, które zaczynają się od 1500 rubli. za osobę za noc w pokoju z żadnych udogodnień (w kwietniu 2016), oferuje specjalne zakwaterowanie dla rodzin z dziećmi. Dla dzieci w wieku poniżej 8 lat 20% zniżki, jeśli dziecko od lat 8 do 14 – 10% zniżki na koszt zezwolenia dorosłych. Dzieci do 3 lat na dostawce pobyt bezpłatny, ale główne miejsce z 20% zniżką.

Dieta w sanatorium

Każdy gość sanatorium „Tęcza” mogą liczyć na smaczne posiłki. Jest ona przeprowadzana za pomocą układu niestandardowego i organizowana jest we wspaniałej sali jadalnej, znajduje się w głównym budynku. Ten pokój jest urządzony ze znakomitych kolumn marmurem, jest przeznaczony dla 250 osób.

Wybór jest zawsze oferuje szeroki wybór dań i przekąsek są również dostępne, i dania wegetariańskie. Posiłki za osobę będą zależały od zaleceń lekarza prowadzącego i diety przedstawionych do niego.

Goście w wolnym czasie zajmuje się sanatorium „Tęcza”

Pomiędzy zabiegami i smaczny posiłek, goście ośrodków z pewnością znajdzie dla siebie coś dla siebie. Dla miłośników pospacerować w Internecie znajduje się kawiarnia, która oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz w pełni wyposażoną salę komputerową.

Miłośnicy sportu mogą spędzać czas na siłowni lub pospacerować w jednym z ośrodków ościennych (im. Semashko lub „Healing Narzan”), aby pływać w tamtejszym basenie.

Również w „Rainbow” posiada bibliotekę, dużą liczbę gier stołowych, specjalny pokój do filmów i koncertów. organizuje dyskoteki, koncerty i wszelkiego rodzaju rozrywki i twórczych wieczory.

Zabiegi spa na „Rainbow”

Oprócz głównego leczenia, ośrodek może cieszyć się autentyczne zabiegi spa. Jest za baryłkę cedr, sauna na podczerwień, różne okłady i prysznic Vichy. Wszystko to pomoże gościom mają odpocząć i zrelaksować ciało. Być może po takich procedur, można nawet zrzucić kilka lat życia i przyjemność odmłodzić.

Recenzje „Rainbow”

Wielu wczasowiczów, którzy odwiedzili sanatorium „Rainbow” (Kislovodsk), raporty o ośrodku zdrowia pozostają dobrze. Gości sympatyczny i kompetentny personel, ośrodki chwalony przez miejscowych lekarzy.

Wrażenia z pomieszczeń częściej pozytywnych, niemal wszyscy mówią, że są one przestronne i komfortowe. Dobre wrażenie na gości i sprawia, że sanatorium: napisać, że hałas z maszynami tu cicho, pijalnia są bardzo blisko. Jednak niektórzy turyści skarżą monotonnych posiłków w jadalni oraz brak niektórych procedur medycznych za dodatkową opłatą.

Wybierając wakacje w Kislovodsk, można mieć pewność, że cała długość będzie obsługiwane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów i doskonałych lekarzy, którzy znają swoją działalność. Tutaj każdy może nie tylko poprawić swoje zdrowie, ale także idealne miejsce do wypoczynku, które jest tak ważne w naszym zabieganym życiu. Sanatorium „Tęcza” jest doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie jakość i zaufanie uzdrowisk, czas przetestowane.