241 Shares 4294 views

Profilowane drewno – doskonała alternatywa dla naturalnego drewna

Człowiek, który kupił strefie podmiejskiej, bezpośrednio przed wyborem ogrodzenia, przez które w celu ochrony ich nowego zawodnika. Niektórzy ludzie wolą zainstalować drewniany płot, inni wybierają Bent. Każda z tych opcji jest wyjątkowy, ale dzisiaj będziemy patrzeć na pytanie: „Dlaczego nie kupić Pokrycie drewna zamiast naturalnego drewna”

Cechy i różnice między materiałami

Ten rodzaj materiału pojawiła się na naszym rynku stosunkowo niedawno, ale żeby go pomalować na kolor kamienia lub drzewo zaczęło się zaledwie kilka lat temu. Pomimo faktu, że profilowane drewno-stronny całość ma konstrukcji żebrowej, jego powierzchnia może spowodować zachwyt każdego. Główne różnice w ogrodzeniu – forteca, niezawodność i łatwa instalacja. Dla porównania: deski drewniane muszą zachować szczególną ostrożność (roczny malowanie i lakierowanie), istnieje ryzyko odkształcenia w zimie ze względu na różnicę temperatur, co roku należy wymienić elementy izgnivshie, ale co instalacja długoterminowym jest to możliwe i nie pamięta. Dlatego tarasów drewno jest duże zapotrzebowanie wśród wielu właścicieli domków letniskowych, domach prywatnych i domków jednorodzinnych. Ponadto można wybrać dowolny kolor i styl, który jest pełen blachy stalowej – sosna, klon, dąb i wiele innych opcji.

Właściwości materiałowe

Profilowane drewno ma wiele zalet, z których jeden jest jego niski koszt. Ponadto, jeden arkusz metalu ma wrażenie wielkości (2,1 metrów z każdej strony), nawet zakup może być tak niska czynnik 2 mniejsze niż zwykle drewnianego. Drugi plus – mocna i wytrzymała konstrukcja. Wszystkie płotów, wykonana z tego materiału są bardzo odporne na działanie deszczu, śniegu, jak również w niskich i wysokich temperaturach pracy (dostępnego w polarnych zimno). Ponadto powierzchnia blachy nie boi bezpośrednie działanie promieni słonecznych, a więc nie ma znaczenia, jakiego koloru jest pokryte. Także profilowane drewno ma bardzo niską wagę. A wszystko za sprawą metalu, którego grubość wynosi 1-3 mm. „Ale co to solidny płot, gdyby tak cienki?” – Pytasz. W tej kwestii nie ma decydującego Odpowiedź: Jest to specjalna forma arkuszy – wszystkie one mają zakrzywiony żebrowany kształt, który daje siłę ogrodzenia. Funkcja ta może używać w budowie tektury falistej jako tymczasowe ogrodzenia.

I uzupełnia typowe cechy wszystkich modeli tektury falistej – to bezpretensjonalny w opiece. Instalując płot na swoim terenie, nie będzie już martwić o to, czy będzie on pokryty rdzą, czy nie. Profilowane drewno nie ulega korozji, dzięki czemu może być stosowany w każdym klimacie. Tajny powłoka Specjalna obróbka – podczas wykonywania jej powierzchni przebiega etapy podkładu i farby, a następnie powleka się polimerem.

wniosek

Jak widać, ogrodzenie z tektury falistej pod drzewem – jest to świetna alternatywa dla drogich opcji drzewnych, które wymagają corocznej konserwacji.