233 Shares 7529 views

Reprise: Co jest klaun w cyrku mowy pokojowej

Określenie „podsumowanie” jest używany dość powszechnie. Przede wszystkim w różnego rodzaju odmiany i sztuki cyrkowej, gdzie jest liczbą lub scena pełna akcji, nawleczone na jednej działce. Repriza clown jest werbalne lub mim scena (i zazwyczaj stopem tych dwóch kierunkach), które w oryginalnej grze, lub tragikomiczny żyły nieść wiadomość, wyrażone znaków językowych oraz alegorie replik.


Istotą liczbach

Prawie wszystkie clown Reprise, który pozostawił wykonawców światowej klasy, jak dzieła sztuki, popularny i bardzo przydatny na scenie dzisiaj. Sekret, który sprawia, że śmiać się, czy myśleć o nich setki tysięcy ludzi z dekady na dekadę, to ich poczucie sytości, głębokości i odniesienie do odwiecznych wartości związanych. Jest to jedna z cech charakterystycznych, które jest naprawdę ładny repryzę. Co jest prawidłowym środkiem do cyrku, trudno jest przecenić.

Znamiennym przykładem znaczenia clown w przedstawieniach cyrkowych może być wielka kreatywność mim Leonid Engibarov, którego numer jest zwykle wystawiane w końcu cały program cyrkowy i to jest główny cel (sprawa praktycznie bez precedensu).

Na ogół, kolejność, w jakiej umieszczone występy w działaniu koncertowej, ma zasadnicze znaczenie. Szczególnie dotyczy to tak delikatnego materiału, jaka jest zwykle Reprise clown. Co jest wysoka wartość dołączony do niego jest pantomima lub mowy numery satyryczne lub parodii, wyjaśnił, po prostu.

Występy artystyczne tkaniny

W celu wykazania, jakie miejsce powinna zająć repryzę co porządek i racjonalne rozmieszczenie pomieszczeń, konsultować na przykład, która w dużych ilościach może być znaleziony w historii sztuki cyrkowej.

Tak, legendarny ołówek, który, jak wiadomo, różne subtelne poczucie przestrzeni artystycznej, z powodzeniem podniósł rekwizyty i mają wrodzone poczucie proporcji. Na przykład, w numerze z „sztuczek” radzieckiego artysty, jak prawdziwy magik, pokazał publiczny stronę gazety, w którym oczy wszystkich zawinięte butelki i po kilku żywych gestów, wykrzykując „trick!” On rozwinął. Butelka z łuku wałkuje nogi i błazen „hańba” prowadził pod radosny śmiech publiczności.

Łatwo sobie wyobrazić, jak trudno byłoby naprawdę iluzjonista wykonać po takiej ilości ołówków. A ponieważ clown zawsze umieścić takie występy ściśle po parodiował obiektów, zwiększając tym samym efekt swoich pokojach. To, jak ważna jest Reprise; co prawdziwy marginalnym w sztukach cyrkowych.

wynik

Warto zauważyć, że w miarę upływu czasu, działania klaunów, mające na celu obalania mitów o strongman cyrku, zlewozmywaki cuda ognia i cyrkowych, wykonała swoje zadanie. A teraz w tempie arena coraz częściej odbywa się w wizualnych pokoi i akrobatyki. Magowie również stopniowo cofać się w przeszłość.

Mówiąc o nadrzędnym celem clown w ogóle, można założyć, że jest to kpina z samego charakteru cyrku i jego metod: jeździ konno, wspinać się do kopuły chodzić po linie, kangury bokserskie – a to wszystko dlatego, że publiczność przychodzi śmiechu , Jest to jednak tylko to, co leży na powierzchni.

Szukasz zabawnej strony w różnych wzorach otaczających jego życie, aktor jakby podkreśla to, co jest godne szacunku. Linoskoczek może spaść – błazen spada, powodując strach wśród publiczności. Kuglarz może upuścić mace – clown na pewno spadnie, a nie inaczej na głowie (sam lub jego towarzysz).

Jednakże w przypadku gdy nie jest śmiech na niż, subtelnie uczucie aktora robić nie będzie. Tak więc, na początku swojej kariery Pencil planował zorganizować pokój z żywymi lwy, oparty na jednym z odcinków „Circus” z najsłynniejszych filmów Chaplina. Jednak bardzo szybko porzucił swój pomysł, tłumacząc, że nie mógł znaleźć nic śmiesznego w tym, że zwierzęta trzymane w więzieniu i zmuszony do tańczyć do muzyki z pomocą bata.